Müzik..

uzumbugusu

Siyah İnci'm...
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2008
2.811
3.553
Bebeğiniz ağladıgı zaman müzikle susturmayı denedinizmi??

Benim bebeğim EKREM DÜZGÜNOĞLU_GARİP GÖNLÜM ü dinleyince susuyo uyuyo?? :roflol: :roflol:

Çok garip bi bebeğim var ve duygusal bi çocuk olacak sanırım :emir_bebek:

kesinlikle canım oyle olacaktır benim oglusum bebekken bi dizi vardı vahşi guzel diye
natalia oriero diye bi artistin dizisi idi
benim oglum aglamaktan katılsa bile o dizi başladımı susardı onu :)
artık susması için dizi zamanını heycanla beklerdik ve o dizinin muptelası olmustuk ogluşla :KK70:
ve 3 yasındayken duymustu bi yerden nasıl dikkatle dinliyordu şaştım kaldım unutmamışmı acaba diye dusundum ...
ama cok duygusal cok ...
opuyorumnanaktan

kesinlikle canım oyle olacaktır benim oglusum bebekken bi dizi vardı vahşi guzel diye
natalia oriero diye bi artistin dizisi idi
benim oglum aglamaktan katılsa bile o dizi başladımı susardı onu :)
artık susması için dizi zamanını heycanla beklerdik ve o dizinin muptelası olmustuk ogluşla :KK70:
ve 3 yasındayken duymustu bi yerden nasıl dikkatle dinliyordu şaştım kaldım unutmamışmı acaba diye dusundum ...
ama cok duygusal cok ...
opuyorumnanaktan

Ewet cnm biliorum o diziyi..Oğluşunda ağzının tadını biliomuş yani delikafadulden

Şimdi yine ağladı ve müzikle uyuttum..başka şekilde çok zor uyutuyorum.. :1no2:

ekrem düzgünoğlu kim kızzzzz, çok cahilim sanırsaaammm, popüler isimlerden bile tanımadığım var benim yaaa

biizmkinin öyle bir takıntısı yok, yalnız uyuturken ninni söylüyorum, dalııııpp gidiyor hülyalaraa, ninniyi seviyor benimkiii,

bir de banyosunu yaptırırken kızıma her zaman söylediğim bir şarkı var, MıNıK NıSA koydum adını şarkının, hamileyken de hep o şarkıyı söylerdim kızıma, şimdi banyo yaptırırken de o şarkısını söylüyorumm

ekrem düzgünoğlu kim kızzzzz, çok cahilim sanırsaaammm, popüler isimlerden bile tanımadığım var benim yaaa

biizmkinin öyle bir takıntısı yok, yalnız uyuturken ninni söylüyorum, dalııııpp gidiyor hülyalaraa, ninniyi seviyor benimkiii,

bir de banyosunu yaptırırken kızıma her zaman söylediğim bir şarkı var, MİNİK NİSA koydum adını şarkının, hamileyken de hep o şarkıyı söylerdim kızıma, şimdi banyo yaptırırken de o şarkısını söylüyorumm

Çok bilindik bi isim değil..Ben seviyorum o adamı, şarkılarınıda hamileyken dinliyodum..kulak aşinalığı olmuş olabilir bebişimde :sm_cool:

ben hamileyken klsik müzik ve ney dinliyordum, şimdiiii kızımda da ben de de tık yok

ben oğluma uyanık olduğu zamanların çoğunda şarkı söylüyorum. zaten şarkıyı türküyü çok severim. eskiden de hep söylerdim. oğlum ben şarkı söylemeye başlayınca o da söylüyo. :)

ben hamilelikte dinledigim bir iki klasik müzigi dinletiyorum cok ise yariyorrrrr kaydirigubbakcemile2

X