***mutluu sonnn:)***

nasılım:)

• iyi sayılır

OY: 8 11,0%
  • iyi

OY: 16 21,9%
  • kötü

OY: 4 5,5%
  • süper

OY: 45 61,6%

• Ankete Katılan
    73
  • Anket Kapalı .
cnm benm ALLAH bir ömür boyu ayırmasın inşallah.çok tatlı çıkmızsın.darısı en başta benm başıma sonra diğer kızlarındakaydirigubbakcemile3

canım kınan gözüküyor sadece,diğerini göremedim.çok güzel olmuşsun,Allah mesut etsin

süper olmussun canim...
gelinlik cok yakismis...
insallah cok mutlu olursun, agiz tadin hic bozulmaz...

tebrik ederim cnm.. saçın başın makyajın prenses gibi olmuşsun maşallaaaaahhh... Birbirinize çok yakışıyosunuz mutluluğunuz daim olsun

ee canım bizden kıdemlisin şimdi..
anlat bakalım nasıl bişiymiş evlilik. onca heycanla beklemeye değiyormuymuş.. yoksa büyüsü bozuluyormuymuşş... herşeyi anlat....

Tatlim, çok guzel gorunuyorsun gerçekten
ve sanirim çok guzel bir dugun olmus
rabbim bir omur boyu mutluluk nasip etsin esinle sana
çok tatli olmussun

canım benim mutlluluklar çok güzel olmuşsun ay inanamıyorum ya ne kadar çabuk gelişti olaylar yaza derkeb kasımda evlendin canım mutluluklar diliyorum

tesekkür ederim arkadaslarrrr cok saolun mükemmeldi düğün cok oynadık:) darısı tüm isteyenlere insallahhhhh:)

Gerçekten çok güzel bir gelin olmuşsun. Dilerim çok mutlu olursunuz. Darısı diğer bekar kk ahalisinin başına inşallah.

canım bende çok beğendim mükemmel bir çift olmuşsunuz.....mutluluğunuz daim olsun...darısı isteyen herkasin başına....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…