MUSTAFA MERT OKUMUŞ MEME BÜYÜTME (devlet hastanesi)

secretmom

👸🏼
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2011
124
31
İstanbul’da Uzunca bir süredir araştırma içerisindeyim. Özel doktorlar 150.000 ile 180.000 arası fiyat veriyorlar o yüzden devlet hastanesi için araştırmaya geçtim bu doktorla ilgili 2-3 tane olumlu yorum gördüm onun dışında hiç yorum yok gerçek yorum mu bilemediğim için konu açtım ameliyat olan ve memnun kalan arkadaşlar var mı sanırım özel devlet çok fark etmiyor tek önemli kıstas doktorun kalitesi ya da başka bir devlet Hastanesi’nde farklı bir doktordan memnun kalan varsa da tecrübelerini paylaşırsa sevinirim çok teşekkürler

Merhaba bende aynı doktorun peşindeyim
Burada bi çok olumlu yorum okudum
Perşembe gününe karın germe ve meme dikleştirme için randevu aldım
Bende deneyimleyenlerin yorunlarını cok merak ediyorum

Bende 8 ine muayene randevusu aldım
Birbirimizi bilgilendirebilir miyiz süper olur

Genç bir doktor o yüzden korkuyorum bu işte tecrübe de çok önemli. Forum‘da adını arattığımda iki yorum falan gördüm onlarda olumlu ama Google’da hiç yorum yok

Bende 8 ine muayene randevusu aldım
Birbirimizi bilgilendirebilir miyiz süper olur
Merhaba şimdi çıktım muayeneden doktorun kendisi yoktu ameliyattaymış. Asistanları ile gorustum bilgilerimi aldilar doktor kendisi sizi arayip cagiricak beklemede kalin dediler

Merhaba şimdi çıktım muayeneden doktorun kendisi yoktu ameliyattaymış. Asistanları ile gorustum bilgilerimi aldilar doktor kendisi sizi arayip cagiricak beklemede kalin dediler
Ben Çam Sakura Hastanesi’nden doçent doktora dönüş yaptım tüm anestezi işlemlerim tamam istediğim tarihte ameliyat olabilecegimi söylediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…