MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

Geç kaldım topiği yeni gördüm İnşallah yeni listeye.Allah dualarınızı kabul etsin inşallah.
berirem ve gulfuren son ikinizi alıp listeyi kapatabilirim isterseniz zaten yarın başlayacak sadece bir arkadaşımız okuduğu için ekledim onu bu gece listeyi kapatacaktım 2 kişi daha alabilirim çünkü memlekete gitmeden bu liste bitsin sonra yeniden yeni listede oluşturacağım hem zikir kısa olduğundan tez okunur herkese bir gün düşecek çift çift gidilmeyecek

Alırsan sevinirim.

Alırsan sevinirim.
tamam canım ikinizi ekliyorum listeyi de kapatıyorum hepinize düz hesap 850 adet okumak düşüyor arkadaşlar bir arkadaşımız 1000 okudu benim için en az 850 kişi başına okunacak arkadaşlar her kişiye tek gün o gün ona özel olacak tek onun adı geçecek

aayna'ya ( münevver ) okuyoruz dileği: kpss'den başarılı olup hayırlısıyla memur olmak

1.aaynaa---------------->
2.damla_22------------->
3.tubatesbih----------->
4.pozitifhatun-------->
5.ozgecan19----------->
6.Debusi--------------->
7.ZEYNEP0682------->
8.whitepearll---------->
9.Mlkem--------------->

10.synulox------------->1000

11.intense_23--------->

12.berirem------------>
13.gulfuren----------->

duamız başlamıştır liste kapanmıştır arkadaşlar....yarın okumalar başlıyor

arkadaşlar 13 kişi olduk herkese düz hesap 770 falan düşüyor ama isterseniz düz 800 okuyalım liste kapanmıştır zaten yarın aynaya yani benim duam başlıyor sonra sıra sıra okuruz gün içinde liste biterse ama diğer arkadaşımıza geçeriz o başka

okumalar gün içinde biterse hemen diğer arkadaşın duasına başlarım arkadaşlar kimseyi boşa bekletmeyiz....

evet arkadaşlar gün içinde sıradaki üyenin okuması biterse hemen diğer arkadaşın duasına geçeriz onun için dileklerimizi önceden konuya yazalım sıramız yaklaştığında

aayna'ya ( münevver ) okuyoruz dileği: kpss'den başarılı olup hayırlısıyla memur olmak

2.damla_22------------->
3.tubatesbih----------->
4.pozitifhatun-------->
5.ozgecan19----------->
6.Debusi--------------->
7.ZEYNEP0682------->
8.whitepearll---------->
9.Mlkem--------------->

11.intense_23--------->
12.berirem------------>
13.gulfuren----------->

14.melisamelisss---->

duamız başlamıştır liste kapanmıştır arkadaşlar....yarın okumalar başlıyor
arkadaşlar son arkadaşımızı ekledim melis şehir dışındaydı ben de listeyi kısa tutmak istiyordum memlekete gitmeden bitirmek istediğim için kısa zamanda sıralarınız gelecektir arkadaşlar..

arkadaşlar 700-750 arası okumalarınızı yaparsınız bu son kararımdır liste kapandı gün içinde benim okumam bitince ikinci sıradaki arkadaşım damlanın okumalarına başlarız okumalar bitince bekleme olmaz dileklerinizi önceden bana bildirin arkadaşlar

aaynaa hayırlısıyla kpssden yüksek puan alıp memur olarak atanmak için bitirdim ...ALLAH kabul etsin

1000tane okudum yazmayı unutmuşum
kuzum senin okumanı listeye ekledim ben 14 kişiyiz yarın gün içinde benim okumam biterse hemen diğer arkadaşa geçeceğiz yani erken bitebilir liste herkesin de duası erken olur inşaallah..

2.damla_22------------->
3.tubatesbih----------->
4.pozitifhatun-------->
5.ozgecan19----------->
6.Debusi--------------->
7.ZEYNEP0682------->
8.whitepearll---------->
9.Mlkem--------------->

11.intense_23--------->
12.berirem------------>
13.gulfuren----------->

14.melisamelisss---->

listemiz.....

AMİNN inşallah regl dönemine kadr biter okumalar
regl döneminde de okuyabilirsin zikirleri canım ama merak etme listedeki çoğu arkadaşlar diğer topikteki arkadaşlar zaten düzenli okur hepsi ben yarın öğleden sonra belki 2. arkadaşa geçerim bile herkes dileklerini önceden burada duyursun isminin yanına dileğini yazacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…