MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

yok canım bilmiyorduk .. kendide bilmiyordu . bu dünya garip bir dünya. dün sağlamdı bugün yatalak
öyle canım ne yazık ki Rabbimiz şifa versin hastalarımızın hepsine hastanın durumu zor bakana zor hastane ortamı zor Rahmetli babamı da yoğun bakımdan sağlam diye çıkarmıştım ben de sonra evinde bir gece yattı sabah cenazesi çıktı ama bilinmez kime şifa vereceği bol bol dua edeceğiz elden gelen başka bir şey yok canım

AMİM CANIM AMİNNNNN
babanın vefat ettiğini bilmiyordum başın sağolsun
baba tarafımda kalan son amcam . babam dahil hepsi bu dünyadan gittiler
bende yazın babamı kaybettim hala psikolojim düzelmedi çok zorrrrr

CANIM ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN SENDEN ÖNCEKİ ARKADAŞLARDAN HANGİSİ YERİNİ SANA VERİR SORALIM CANIM BEN DE DUA EDERİM AMCAN İÇİN BU GECE YA DA YARIN KURAN OKURKEN İNŞ
Bence yarın onun sırası olsun, acil bir durum sonuçta

ben simdi hasbel kader gordum ya..
bana ileti filan gelmedi halbuki konu takibimde,nasil boyle oldu anlamadim.
acaba dualara basladilar mi diye konuya girmesem gorecegim yokmus..
gun icinde okur bildiririm.
iki gununkini kimler icin okumam gerek beni bi bilgilendirin kizlar.
bugun dun ve bugunun tesbihini cekeyim

AMİM CANIM AMİNNNNN
babanın vefat ettiğini bilmiyordum başın sağolsun
baba tarafımda kalan son amcam . babam dahil hepsi bu dünyadan gittiler
bende yazın babamı kaybettim hala psikolojim düzelmedi çok zorrrrr
kesinlikle zor oluyor ben evliliğimde babasızlığımın sıkıntısını çok çekiyorum hem varlık yok ailemde diye eşimin ailesi küçümsüyor sanki kendilerinin varlığı var da hem de babasız garip gördükleri için

dün benim için canım bugünün listesini de şimdi oluşturacağım ben hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlat için dua bekliyordum sizden

bugün synulox arkadaşımızın şuan yopun bakımdaki amcasına şifa niyetine okumalarımızı yapıyoruz arkadaşlar hepinizden ALLAH RAZI OLSUN AMİN

************YA MUSAVVİR (336 KEZ)

Musavvir [ Tasvir eden, herşeye bir biçim ve özellik veren ]***********

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

arkadaşımız aaynaa için okumalarımız yapılıyor....

dileği; eşiyle hayır sağlık huzur mutluluk dolu yuvasında hayırlı sağlıklı salih ve saliha vicdanlı evlatlarının olması en yakın zamanda inş amin

1.@aaynaa==========>336
2.@synulox========>336
3.@Cilekkokusu12345===>
4.@IRMAK10===========>336
5.@Papatya===========>336
6.@sevdakusum=======>
7.@arkadasimes=======>336
8.@Sealand===========>
9.@EliffVVav==========>336
10.@saridogan=========>336
11.@Bhydmlr==========>336
12.@msgulerr==========>
13.@ariyana ==========>
14.@meleek9090 =======>336

15.@ebruli-- ===========>336

okumayan arkadaşlarımızın okumalarını bekliyoruz

************YA MUSAVVİR (336 KEZ)

Musavvir [ Tasvir eden, herşeye bir biçim ve özellik veren ]***********

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

arkadaşımız aaynaa için okumalarımız yapılıyor....

dileği; eşiyle hayır sağlık huzur mutluluk dolu yuvasında hayırlı sağlıklı salih ve saliha vicdanlı evlatlarının olması en yakın zamanda inş amin

1.@aaynaa==========>336
2.@synulox========>336
3.@Cilekkokusu12345===>
4.@IRMAK10===========>336
5.@Papatya===========>336
6.@sevdakusum=======>
7.@arkadasimes=======>336
8.@Sealand===========>
9.@EliffVVav==========>336
10.@saridogan=========>336
11.@Bhydmlr==========>336
12.@msgulerr==========>
13.@ariyana ==========>
14.@meleek9090 =======>336

15.@ebruli-- ===========>336
16.@evtik==============>

akşama kadar ayna arkadaşımızın okumasını bekleyeceğim tam bir günü tamamlasın diye sonra akşam synulox için okumalar başlıyor okumalarını yapan arkadaşlarım synuloxun amcası için şifa için okumasını belirtebilir listeyi düzenlediğimde eklerim

dün benim için canım bugünün listesini de şimdi oluşturacağım ben hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlat için dua bekliyordum sizden

tmm kuzum,bugun senin icin ve synulox arkadasimiz icin okur bildirim yaparim aksama kadar

S synulox okudum cnm şifa versin rabbim tez zamanda saglığına kavuşturur inşallah ve rabbim dualarını kabul etsin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…