MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

Benim dileğim;
Allahımdan eşimle evliliğimizin üzerindeki kara bulutların, negatif enerjilerin, huzurumuzu kaçıran her ne varsa kalkmasını yerine mutluluk, huzur, neşe,aşkın gelmesi ve sıcak bir yuvaya dönüşmesini ve eşimle barışmaya niyet ediyorum aminn..

Ben size uyarım canım ben hayırlısıyla sağlıklı imanlı kusursuz özürsüz evlat için okuyacağım adımı da yazabilirmisin hasibe
yazarım canım ALLAH hayırlısıyla hayırlı zamanda nasip etsin tüm isteyenlere içinde bana da amin

Benim dileğim;
Allahımdan eşimle evliliğimizin üzerindeki kara bulutların, negatif enerjilerin, huzurumuzu kaçıran her ne varsa kalkmasını yerine mutluluk, huzur, neşe,aşkın gelmesi ve sıcak bir yuvaya dönüşmesini ve eşimle barışmaya niyet ediyorum aminn..
inşallah canım ALLAH yar ve yardımcımız olsun

dua ; hayırlı , saglikli , esimle büyütebileceğim evlatlar . eşim ve ailemle dunya ahiret mutluluğu

listemiz yarın gece kapanır en geç pazartesine kadar ama pazartesi okumalarımız başlayacak

arkadaşlar bilgisayarımda sorun vardı giremedim buğun okumalarımız başladıııııııııııııııııııııııııııı katılmak isteyenler son gün isimlerini yazdırabilir akşamdan itibaren alım yapmayacağım daha listeye

Ya Hu (Mucizeyi Gör)

Bir kimse 3 gün boyunca her gün 1700 defa "Yâ Hû "çekerse haceti kabul olur inşallah..

ikindi namazından hemen sonra okunmaya başlanırsa akşam namazına doğru dua kapısı açık inşallah o vakitlerde denk gelir..kabul olur.

X