MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

katılım daha fazla olur diye düşünüyordum fakat hayırlısı bakalım dileklerinde olumlu gelişmeler olan lütfen paylaşsın:KK66: mutlu olalım inş amin

Muslumanin müslüman kardesine yaptigi dua kabul olurmus mutlaka.. Bizim dualarimizda Allahin izniyle olcak
inşallah canım burada arkadaşlarla çok zikir çektik huzur bulduk dualar ettikçe kimisi müjdelerini yazdı kimi sabırla bekledi benim de beklediğim gibi ömür boyu insanoğlu istekleri için ALLAH'A yalvaracaktır biz eksiğiz ve muhtacız inş hayırlarla dileklerimiz bizi bulur ben son bir haftadır aşırı hassas olduğum bir dönemdeyim zaten...
Düşmez kalkmaz BİR ALLAHTIR....
Ezilmemiz hayatın bizi ezmesi insanların ezmesi küçük yaşlarda başladı sonra yetimlik bunu takip etti el uzatanlar da oldu itenler de fakat şuan yaş 31 olmuşken el uzatanların bazen güzel daha iyi şartları sana layık bulmadığına ve durumunu düzeltemeyeceğine bir şeyi başaramayacağına inançları ve üzerinde hak iddia ederek kararlarının son sözü kendilerinde olmasını düşünceleri sizi daha çok üzüyor onun için bu memuriyet meselesi artık gurur meselesi oldu bende ve ben çok çalışmalıyım yoksa bu gözlerdeki acıma duygusu beni üzerek hayatım devam edecek...
Güçlüysen kendine güvenin tamsa ekonomik olarak da iyiysen insanlar ağızlarındakini kulakları duyuyor eğer yaralıysan ve ezikliği yaşadıysan tamam o zaman yandın demektir...
Biraz doldum anlatacak da bir dost yok burada içimi dökeyim dedim

1700 adet Okudum ben de
Ben kk da okunan dualarla çok istediğim birşeye kavuştum. Allah okuyan herkesten razı olsun inşallah

......................aaynaa arkadaşımızın dileği için okumalarımız başladı......................................

(DİLEĞİM MAYIS AYINDA OLACAK LİSANS KPSS 'DE BAŞARILI OLUP HAYIRLISIYLA HAYIRLI BİR KURUMDA HAYIRLI İNSANLARLA KARŞILASACAĞIM MUTLU OLACAĞIM BİR ORTAMDA MEMURİYETİMİ YAPMAK MEMUR OLABİLMEK HERKESİN İMKANSIZ GİBİ GÖRÜP BANA YAKIŞTIRILMAYAN MEMURİYETİN BENİ DE BULMASI HAYIRLISI AMİN ALLAH BİLİR İNŞ DLEKLERİMİZ KABUL OLUR)

==================>YA HU<====================

1.aaynaa==============>1700

2.tubatesbih===========>1700

3.hasbeee=============>

4.Papatya=============>

5.damla_22============>

6.sema-aaa============>1700

7.nacis--===============>

8.Cilekkokusu12345======>

9.Sealand==============>1700

10.whiterose00==========>1700

......................aaynaa arkadaşımızın dileği için okumalarımız başladı......................................

(DİLEĞİM MAYIS AYINDA OLACAK LİSANS KPSS 'DE BAŞARILI OLUP HAYIRLISIYLA HAYIRLI BİR KURUMDA HAYIRLI İNSANLARLA KARŞILASACAĞIM MUTLU OLACAĞIM BİR ORTAMDA MEMURİYETİMİ YAPMAK MEMUR OLABİLMEK HERKESİN İMKANSIZ GİBİ GÖRÜP BANA YAKIŞTIRILMAYAN MEMURİYETİN BENİ DE BULMASI HAYIRLISI AMİN ALLAH BİLİR İNŞ DLEKLERİMİZ KABUL OLUR)

==================>YA HU<====================

1.aaynaa==============>1700

2.tubatesbih===========>1700

3.hasbeee=============>

4.Papatya=============>1700

5.damla_22============>1700

6.sema-aaa============>1700

7.nacis--===============>1700

8.Cilekkokusu12345======>

9.Sealand==============>1700

10.whiterose00==========>1700

Okumayanlar ismini yazip neden okumuyolar.. Üzülüyor insan boyle .. Umudumuz kiriliyor..
BU AKŞAM BİLDİRİMLERİNİ YAPARLAR HERALDE YARIN TUBAYA GEÇERİZ ZATEN ÜST ÜSTE OKUMASINI YAPMAYAN OLURSA LİSTEDEN ÇIKARACAĞIM ÇÜNKÜ HAK GEÇMESİN BİRBİRİMİZE

YARINA KADAR BEKLERİM BELKİ İŞLERİ ÇIKMIŞTIR YARIN TUBİŞTEN DEVAM :KK66: HEPİMİZİN DİLEKLERİ İÇİN OKUMALARIMIZ DÜZENLİ OLACAKTIR İNŞ

ARKADAŞLAR OKUMALARIMIZ DEVAM EDİYOR İKİ ARKADAŞ KALDI OKUMASINI BİTİRMEYEN YARIN TUBAYA GEİYORUM

kalanlar okumadı bugün geçiyorum onları bugün de okumazlarsa listeden çıkarmak zorunda kalacağım tubanın okumaları başlıyor listesini hazırlayacağım şimdi

X