MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

1.aaynaa
2.damla_22
3.tubatesbih
4.pozitifhatun
5.ozgecan19
6.
seni ekledim özgecim

1.aaynaa
2.damla_22
3.tubatesbih
4.pozitifhatun
5.ozgecan19
6.Debusi
7.

1.aaynaa
2.damla_22
3.tubatesbih
4.pozitifhatun
5.ozgecan19
6.Debusi
7.ZEYNEP0682
8.

1.aaynaa
2.damla_22
3.tubatesbih
4.pozitifhatun
5.ozgecan19
6.Debusi
7.ZEYNEP0682
8.whitepearll
9.Mlkem

hem listeni güncelledim hemde kendimi ekledim canım... :KK66:

arkadaşlar liste 20 yi bulursa da isterseniz listeyi kapatırız her üyenin bir günlük hakkı olacak artık kısmetine ne kadar olursa fazla da olursa şansına ama 10000 tamamlanmak şartıyla

arkadaşlar ayın 19u 20 si gibi bir haftalığına annemin yanına gideceğim tek başına kaldığından temizlik falan yapmam lazım olmadı liste ben dönene kadar listenin çoğalmasını bekleriz ben memlekette telden takip ederim cepten tüm toplamayı yapar yine hallederim ama biraz bekleyebiliriz de derseniz bekleyelim ya da 20 de kapatalım ya da 25 te

bence 10 dada kapatabiliriz... zor bir esma değil günlük 1000 tane okunabilir diye düşünüyorum...
fazla olduğunu düşünürseniz de 20 kişi oluruz günlük 500 okuruz...
... bana her türlü uyar arkadaşlar...

bence 10 dada kapatabiliriz... zor bir esma değil günlük 1000 tane okunabilir diye düşünüyorum...
fazla olduğunu düşünürseniz de 20 kişi oluruz günlük 500 okuruz...
... bana her türlü uyar arkadaşlar...
evet 10 da da kapatabiliriz ben memlekete gidene kadar bitiririz listeyi sonra yeni liste yeniden istek olursa kurarım

1.aaynaa
2.damla_22
3.tubatesbih
4.pozitifhatun
5.ozgecan19
6.Debusi
7.ZEYNEP0682
8.whitepearll
9.Mlkem

arkadaşlar son birkaç kişi listeyi kapatacağızzzzzzzzzzzz ilk listemiz biraz kısa olsun dedik arkadaşlarla da hem ben bir memlekete gidip geleceğim istek olursa ikinci liste daha uzun olacaktır.....

BU GECE DE BEKLEYELİM ARKADAŞLAR EĞER SİZ DE UYGUN GÖRÜRSENİZ YARIN BAŞLARIZ OKUMALARA BU GECE BİRKAÇ KİŞİ DAHA EKLERİM LİSTEYE SONRA MEMLEKETE GİDENE KADAR BU LİSTEYİ TAMAMLARIZ

X