Mümin kardesimize yardim

Arkadaslar Rabbim herkesin muradlarini versin ama acilinden bi kardeşimizin bi haceti var ve durum iyi degil uzgun ve caresiz.eger gönüllü olanlar varsa 123 tane yasin okuyup bağışlatalim. Care olsun kardeşimize. Eger mumin kardeşimizin acisiyla yogrulmazsak bosverirsek o zaman biz peygamberimizin ümmedi degiliz o yüzden nolur duaya icabet icin cağrı yapiyom gönüllü olan var mi

10 tane aldım canım Allah hayırlısını nasip etsin hakkında

Gullbahcemm canım eve gidene kadar mazeretliler arasına katılmamış olursam akşam okurum hemen. şu an bişey diyemiyorum maalesef..
akşama haber veririm.

Allah hepinizden razi olsun. Varsa etiket yapabilecekleriniz davet eder misiniz

M Masalyuzlusevdam
evTik S sultansa @Ssy8491 sevgi arslan ikraberraol gunes0101 Saklicennet @hediye-i rahmet @Tazegelin33 M melek328 Erolummm Y Yarimeaba L lionyez

Kizlar lutfen bi arkadasimiz icin yasin okutalim nolur şifa olmasi için. Allah rizasi icin yalvariyorum varsa etiketleme yapmak istedikleriniz davet ederseniz sevinirim.sadece ezgiye ozel yer olmasin isteyen istedigi insana okutabilir ben sadece kardesimiz icin iki gundur uyuyamiyorum rahminde ur var ve eşininde durumu iyi degil. Kardesimiz anne olmak istiyo fakat gittikce umitsizlige girmeden sonuc dua edelim istedim yardim etmek isteyen varsa sevinirim.
Allah evTik kardesimizden sSultans kardesimizden ve Hanimkoylununhanimi kardeslerimizden ve ismini yazamadigim bircok kardesimiz bana yardimci oldu Rabbim onlardan razi olsun Rabbim sizden de razi olsun hadii nolur elele verelim okutalim bende sayi cogalinca kardesimizi davet edecegim ona gosterecegim bu kadar insan senin icin el verdi şükur ve hamdini yap Rabbime diycem
Hadi kardeşlerim nolur mazeretiniz varsa benim gibi din kardeslerinize okutabilirseniz memnun olurum.
Rabbim hepimizden razi olsun salih evlatlar hepimizin kucagina rahimlerine doldursun insallah

Yok rukiyecim bi zaman belirlemedik kimin gonlunden koparsa iste yerini bulsun dua kardeşimiz mutlu olsun. Sanirim martin 12sinde hastaneye gidecekler onlar hastaneye gitmeden biterse insallah hayirli sonuclari olsun die ugrasiyom.2 gundur uyuyamiyorum aklim ezgi kardesimizde o yuzden perişanim

Allah razi olsun canim kardeşim Rabbimde seni iki cihanda mutlu etsin evlatlarini cifter cifter kucagina alasin insallah. Sen beni mutlu ettin Rabbimde seni mutlu etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…