Dudak Makyajı Mükemmel dudaklar için tavsiyeler. Bakmadan geçmeyin!

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
Dudak fırçalama işlemini düzenli yapınca dudak dolgunluğu da kalıcı olmaya başlıyormuş. Deneyenler var böyle diyorlar. Ben hergün fırçalıyorum ve etki ediyor. Çok hoşuma gidiyor oluşan kırmızılık ve dolgunluk. Başlayalı 1 hafta falan oldu. Gelişme kaydettiğim zaman yine yazarım kızlar.

Gelişmeleri bekliyoruz canım :)

Yaklaşık 3 hafta oldu fırçalama işlemini yapmaya başlayalı. Şimdilik iyi gidiyor. Arada bir aksattığım da oluyor ama yine de yararını görüyorum. Eskisi gibi çatlamıyor dudaklarım. Ve sanki ruj sürünce eskiye göre daha dolgun duruyor.

O zaman bu çok güzel canım :)
Fırçalamaya devam ! :)

arkadaşlar benim dudaklarım yıllardır yaz kış kuru olur kullanmadığım ürün neredyse kalmadı.nemlendiriciler iyi geliyo fakat bi kaç dakika sonra tekrar kuruyo çok sinir bi durum. ama blistex medplus kullandğmdan beri kurumuyo dudaklarım zaten dolgun ama onu sürünce daha çok dolgunlaşıyo sanki mentollü oldğndan olabilir kesnlkle tavsiye ederim:))

2 aydır dudak fırçalama işlemini yapıyorum. Çok faydasını gördüm. Her gece dişlerimi fırçalamadan önce 1-2 dk fırçaladım. :) Diş macunuyla daha da dolgun oluyor. Tavsiye ediyorum kızlar. Eskiden fırçaladıktan 10 dk sonra eskiye dönüyordu artık uzun süreli kalıcılık veriyor. Sönmüyor dudaklar. :)

Ya bu fircalama olayi kesinlikle dudaklari dolgunlastiriyor. Ben dudaklarim pembelessin diye her fircaladigimda dudaklarimi da fircaliyordum, bir süre sonra zaten iri olan dudaklarim iyice irilesti. Simdi keske üst dudagima yapmasaydim diyorum. Üst dudagim zaten iri iyice kocaman oldu.
En iyisi alt dudaga devam edegim. Alt dudak iri oldu mu hosuma gidiyor.
Bir de bol bol pekmez icin, özellikle benim gibi kansiz olup da ayni zamanda sari-beyaz tenli olanlar günde bir tatli kasigi pekmez icerek pembe dudaklara sahip olabilirler. Yanaklara da renk veriyor, ayrica kisin üsümeyi engelliyor. Tavsiye ederim.

Tesekkürler canim paylasim icin.

Evet canım, uzun süre yapınca kalıcı dolgunluk sağlanıyor..
Memnun kalman güzel birşey :)

fırça işini yapıyorumda, bi de kalem çevirme işini yapim bari birileri görmeden deniym

Valla ben yapmaya çekiniyorum.
Çünkü dudaklarım fazlasıyla dolgun, ruj felan kullanamıyorum.
Birde bunu yaparsam Angelina'yı geçerim heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…