Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
Eseeeennn bi bakıyosun Salma Hayek geliyomuş diziye cariye olaraktan:KK60::KK60::KK60:

YIKILDIM YA :))) artıkın salma bastıramaz hürremi söyle adriana lima.. charlize theron... gibi afetler lazım ha bide bizden bi tane lsun berrak tüzünataç.. :) yeni cariye olarak hürreme güçleri yeter.. :KK70::KK70::KK60::KK60:

YIKILDIM YA :))) artıkın salma bastıramaz hürremi söyle adriana lima.. charlize theron... gibi afetler lazım ha bide bizden bi tane lsun berrak tüzünataç.. :) yeni cariye olarak hürreme güçleri yeter.. :KK70::KK70::KK60::KK60:

yada Bergüzar Korel gelsin iyisimi cariye olaraktan:KK52:

Salma gelirseee sülümanın her gecesiii dolarrr halvet olurlar sürekliii :KK53: :KK53: hürremle mahidevran ittifak kurarlar bu seferrrr :KK60: :KK60:

anam ülke ne vakit yönetiliyo heç annamış diilim heee:KK60:
hep halvet heepp halvettt:KK23:

tabi tabi.. kadınlar hisseder. ondan zaten bütün isyanı mahişin. :KK31: ikisinede yazık aslında düşündüğünde.. biri seven bir kadın. diğeri ülkesinden koparılan köle olarak gelen ailesini kaybetmiş bir kadın..ikisininde trajik bir hikayesi var.. şu anda ikisinede kılımmmm, yeni cariye istiyoruzzzzzzzEn Büyük KK

Valla ben herhalde o dönem de yasamak istemezdim sadece görünmez olarak uzaktan tanık olmak isterdim.. :KK52:

Evet yaa kanuni baska seylerle ugrastıgında sasırıyorum onun hayatını halvetten ibaret sayıyordum. Zaten aha ne zaman hürremle karsılasacaklar ne olacak diye hop oturup hop kalkıyorum..:KK52:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: hepsi kanat taksın sülüman's secret

Halvetten fırsat bulunca yönetiyordur işteeeee hürrem fırsattt vermiyorki sülümana gitmeeeee kallll diyor :KK60: :KK60: :KK53: sürekliiii bıraksa sülümanı ya :KK24:

Osmanlıda nüfus patlaması olur Salma gelirse diziye :KK33::KK33:

Ne kadın ama demiiiii onada ne yüzükler verir sülüman :KK64: :KK64: :KK60:

Hürrem rolünü oynayan kız yurt dışında dizilerde rol alıyormuş.Yurt dışında diziler için felan aranan bir yüzmüş .
Bu rol için direk teklifi ona götürmüşler.
O ilk başta kabul etmemiş zaten devam ettiği bir rol olduğu için.Ama sonra o diziden ayrılıp Türkiyeye gelmiş ve bu rolü almış.

Halvetten fırsat bulunca yönetiyordur işteeeee hürrem fırsattt vermiyorki sülümana gitmeeeee kallll diyor :KK60: :KK60: :KK53: sürekliiii bıraksa sülümanı ya :KK24:

Ne kadın ama demiiiii onada ne yüzükler verir sülüman :KK64: :KK64: :KK60:

süper kadın yaaaaaa . bi filmi vardı tarantino filmlerinden biri. vampirli bi film. orada yılanla bi dansı vardı. o dansı yapsa dibi düşer bütün sarayın :21:

ben hürremi seviyorum ya:KK43:(
hem mahi devranın kızmaya hakkı mı var oda gülfeme yapmadı mı aynısını

Sonuna kadar katılıyorum, etme bulma dünyası...Gülfem'in kim olduğunu sormuştu Mahidevran'a yardımcısı.Mahoş da "Padişah'ın ilk hasekisi, ama sonra buraya sığınmışlar işte" felan diye küçük görmüştü Gülfem'i.Ona Müstahak beter ol Mahoş:KK53:

Hürrem Müslüman olduktan sonra artık ben kalıcıyım değil mi dedi,
Sülüman da yavaşşş dedi..

Yok, Müslüman olması sonraki akşamdı..Kahvaltı yaparlarken "ben kraliçe mi oldum şimdi" dedi diye duydum ben de :KK53:Yanlış da duymuş olabilirim.
Hürrem çok tatlı, bazı kelimeleri yanlış söylemesi beni sesli güldürüyor :KK53:Süklüm Sultan gibi:KK1:
Dün hoşuma giden sahnelerden biri de; Hatice Sultan ile İbrahim'in birbirleri ile bakışmaları, birbirlerine açılmalarıydı :KK69: Onlar kesişirken ben helecanlandım :KK53:

Sonuna kadar katılıyorum, etme bulma dünyası...Gülfem'in kim olduğunu sormuştu Mahidevran'a yardımcısı.Mahoş da "Padişah'ın ilk hasekisi, ama sonra buraya sığınmışlar işte" felan diye küçük görmüştü Gülfem'i.Ona Müstahak beter ol Mahoş:KK53:

Yok, Müslüman olması sonraki akşamdı..Kahvaltı yaparlarken "ben kraliçe mi oldum şimdi" dedi diye duydum ben de :KK53:Yanlış da duymuş olabilirim.
Hürrem çok tatlı, bazı kelimeleri yanlış söylemesi beni sesli güldürüyor :KK53:Süklüm Sultan gibi:KK1:
Dün hoşuma giden sahnelerden biri de; Hatice Sultan ile İbrahim'in birbirleri ile bakışmaları, birbirlerine açılmalarıydı :KK69: Onlar kesişirken ben helecanlandım :KK53:

İbrahimde ibrahim yani :KK37: ama hatice sultan daha çok yanık gibi iboya. İbonunki biraz hırs gibi. kul mul olayına fazla taktı ya , o yüzden haticeyi ayartmaya calısıyo saraya damat olsun diye bey abi. öyle gibi geldi bana. ki zaten evlenecek ve savaş ganimetlerini zimmetine geçirecek. sonrada kafası gidecek onunda..

Kızlar dizide en çok halvet kısmını görmek istiyoruz, diğer taraflar nedense sıkıcı oluyor. 2 hafta protesto edip izlemelim dedik ama baktık reytig rekorları kırıyor, neymiş bide biz bakalım dedik.

Geçmişi okuyamadım kızlar mahi devran, hürreme bi dünya sopa atarken, o kadar yanlarında cariye , hizmetkar, uşaklar nereye kayboluyor anlamadım, biranda hepsi yok oluverdi.

Hürrem rolünü oynayan kız yurt dışında dizilerde rol alıyormuş.Yurt dışında diziler için felan aranan bir yüzmüş .
Bu rol için direk teklifi ona götürmüşler.
O ilk başta kabul etmemiş zaten devam ettiği bir rol olduğu için.Ama sonra o diziden ayrılıp Türkiyeye gelmiş ve bu rolü almış.

iyi yapmış yoksa öyle yüzüğü rüyasında görürdü.. :KK51:

mahi ye hiç üzülmüyorum
çünkü saraya ilk geldiği vakit gülfem ona yardım teklif ettiğindeki
o iğrenmiş bakışları hiç unutamıyorum
üstelik mahiye validede haticede iyi davranıyorlar
zavallı gülfem saray görevlisi gibi
hürremde bile mahiye karşı aynı tavır yok
kımıl kımıl kız ben çok sevdim
taktiğide iyi uyguluyor
üstelik hürremin bir amacı var
bu uğurda herşeyi yapabilir
anne ve babasının yasıyla bu saldırışlar ve çıkışlar
haticeyi beğenmiyorum ben ya
okan yalabığı sevdiğimden midir nedir
sarı surat bir tip

Kızlar dizide en çok halvet kısmını görmek istiyoruz, diğer taraflar nedense sıkıcı oluyor. 2 hafta protesto edip izlemelim dedik ama baktık reytig rekorları kırıyor, neymiş bide biz bakalım dedik.

Geçmişi okuyamadım kızlar mahi devran, hürreme bi dünya sopa atarken, o kadar yanlarında cariye , hizmetkar, uşaklar nereye kayboluyor anlamadım, biranda hepsi yok oluverdi.

mahidevran zaten yataktan don gömlek fırlamış sabahın kör saatinde.. o yüzden yoktur yanında kimse.

X