Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
Hürrem halvete gidiyor.korkuyor,:18: heyecanlı.koskoca padişah tabi karşısındaki.saygıda kusur etmemesi için öğütler alıyor.el etek öpüyor saygıdan.amaaaaaaaaaaaaa sonraaaaaa....
sanki o korkan Hürrem gidiyor,yerine padişahı yıllardır tanıyan Hürrem geliyor.cilve,işve,şakalaşmalar,birbirlerinin ağızlarına yemiş vermeler.....çok saçma........:KK50:

ayrıca Hürrem'in bu kadar hırslı olması ve padişahın ona zaaf duyması beni içten içe sinir etti.:95:
bencede yüzük Mahidevranın hakkıydı.
:KK47:

çok güldüğüm sahnelerden biri de mutfakta padişaha kahvaltı hazırlıyorlar.
20 bıldırcın yumurtası tavada pişiriyorlar
demekki çok iyi besleniyorlardı

kanuni kanuni beni bırakıpta nereye gidiyorsun hainn erkekk......
:KK69::KK69::63::63:

çok güldüğüm sahnelerden biri de mutfakta padişaha kahvaltı hazırlıyorlar.
20 bıldırcın yumurtası tavada pişiriyorlar
demekki çok iyi besleniyorlardı

eee iyi beslenecek tabiki.

Hayran kaldım ben kostümlere, mekana:KK49:

Alexandra'yı izlerken yeminle Carolini hatırladım, uyuzlar:KK22:

Yabanci olsunda camurdan olsun .... Turk erkeginin yabanci kadin hastaligi o zamanlardan kalma :KK9:... Nedir bu turk kadininin cektigi arkadaslar yaa:KK19: :KK19:

Kuzum inan bende Karolini gördüm Hürrem de,
ama hepsi rollerinin hakkını veriyorlar vallahi..
yüzüğe bittim bende ve işin ilginci dün
akşamdan beri Sülüman demek çok hoşuma gidiyor...
bakalım 3.bölümde neler olacak??

Ahhhh ahhhh bir hürrem olamadık yahuuuu :KK15: taktıramadık o koca yüzüklerden parmağımıza oysa tek taşada razıyımmm :KK24: :KK61:

son cümle için alkışlamak istedim sizi...:81:

bu yazı için teşekkürler...çok beğendim...:KK9:

karalama?? :))

açın okuyun, araştırın nasıl oluyormuş..........

zevkle izledim diziyi bu bölüm de....gerçekten büyük emek var....kıyafetler,takılar müthiş...o takıların hepsi gerçek bu arada.....

dizinin ilerleyen bölümlerinde yukarıdaki yazıda geçen olaylar gerçekleşecek diye tahmin ediyorum...hürrem ve ona bağıntılı olaylar....e tabiki giriş kısmında bu tür sahneler olması doğal bu durumda....kanuninin hürreme aşkının başlangıcı ve ilerleyişi bi şekilde anlatılmalı değil mi?ama ilerleyen bölümler çok heyecanlı ve entrikalı olacak bence....

artı bir "dizi" için gayet güzel senaryolaştırılmış ve gayet güzel işleniyor....sonuçta bu bir "dizi".....kanuninin hayatını ve tarihi anlamdaki önemini anlatan bir belgesel değil.....:KK68:
[/QUOTbz

biz padısahlar tek eslıdır demıyoruz ama her kadınla yatıp kalkmıyordu haremde olanlar yazarların kendı fantezılerı tamamen osmanlının son donemlerınde olusmus bazı olaylarda var ama bu kanunıden degıl karalamadan baska hıcbısey değil kanunı dinine cok duskun bı padısahdı ıslamı cercevın dısına cıkmamısdır

Ahhhh ahhhh bir hürrem olamadık yahuuuu :KK15: taktıramadık o koca yüzüklerden parmağımıza oysa tek taşada razıyımmm :KK24: :KK61:

ne gerek var onlara göre gereksiz .. halbuki koskocaman avize taşı gibi zümrüüt :KK51::KK51::97::97:

öööfffff bitiremediniz kanuni nin hayatını kızlar ya. Varmış işte.. Padişahlık babadan oğula geçiyor ve her padişahın birçok oğlu olması gerekiyor savaşta ölme ihtimallerine karşı.önlem gibi. Mantık yürütün biraz. dine düşkün olması soyunun devamına engelmi yani? dizi bu elbette mübala olacak, biraz ütopik olacak .. Osmanlı imp. yok artık Türkiye Cumhuriyeti var.. masalsı bir diziymiş gibi izleyin diziyi. Ben daha sert bekliyordum seneryoyu, daha cinsellik kokar sanıodum ama öyle değil.. Kanuniyi nasıl düşünmek istiyorsan öyle düşün ister hacı, ister baba, ister asker, ister padişah ama germeyelim şurdaki dizi geyiğini ya. bakın ne güzel eğlenmeye başladık bile..

he zaten paadişahlar haremdeki kızlara bacı gözüyle bakıyolar:KK60:
rtükte bastı cezayı.ahlaki değerimizi bozuyomuş.hakkat mi:89:
aşkı memnu bozmuyodu ama:KK23:
len hürrem çek elini padişahımızdan:KK57::KK60:

X