Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
aa gerçekten mi ben bunu b,lmiyordum:26: neden öldürtüyo:26:

evettt. orada olan baska bir harem kadını gülfem kıskanacak ve kanuninin gülfeme verdiği altınları paraları 'iranlı düşmanlarına' yedirdiğini söylecek. oysa gülfem o paraları cocuklar ıcın kullanıyordu. kanunide diğer kadına ınanacak

kızı mihrimah sultan mıydı.kimbilir o kimleri aşık etti kendine .onu da takibe almak lazım.

Evet mihrimah sultan..o da kimi aşık ediyor kendine biliyormusunuz?..Mimar Sinanı......
mihrimah Sultan 17 yaşındayken,MimarSinan 50 imiş..mihrimahın aşkından Edirnekapıdaki Mihrimah sultan cami' sini inşa etmiş ki, onunda ayrı bir hikayesi var..Şiir gibi..

anakız ne canlar yakmışlar bee peeeehhhhh..yani bu hatunlar eski kulağı kesiklerden..:86:

bakın geçen hafta ne yorum yapmışım :2:

Ahan da böyle demişim..Çok fesat gördüm kendimi, ama doğru çıkmış tahminim..:86::86:

cariyenin kızı mihrimah bu kitapta ayrıntıyla herşey demet abla tarafından anlatılmştr kızlar bilgilrinize sunarm

Kızlar maria kimmdi yaaaa
maria hani şu hürremin arkadaşı,cariyelerin içinde hürremi en çok seven,merak eden..hani hürrem ona kumaşlar hediye etti,hani arkadaşı dostu bildi...ah maria ah yaktın hürremin bağrını..

Sen çok yaşa e mi..güldürdün..

dur bende yazdığımı bulayım..ben senin kadar iyi niyetli değilmişim yaaa..du r dur bulayım ..
fragmanı görünce yuh dedim hiç beklemiyordum valla..

[/COLOR]

Ahan da böyle demişim..Çok fesat gördüm kendimi, ama doğru çıkmış tahminim..:86::86:
vallahi sanki fragmanı anlatmışsın ha,gerçi belli hamileliğin son ayları sülüman bu durmaz önüne kim gelirse artık ...
da maria o odaya girmeyi nasıl başardı,raks edemiyordu ki o beceriksiz ne etti girdi odaya,içten fesat cadı hürrem yine açık açığa yapıyor..

ya gercekten fragman dehşet.. basanıza maria'nın müslüma olmasına bile bozuluyor bizim cadı hürrem.. ayrıca sülüman baska kımsyle olmayacakk

Yavv... bu halvete gelecek cariyeyi kim, neye göre belirliyor?:44::44:..
haremden gönderiyorlar karpuz seçer gib,i hükümdar da kabul mu ediyor yaniii..
Bu arada Hürreme iyi oldu...Kanka kazığını iyi yedi, daha unutamaz.:90:.

Bahtsız mahidevran da mariayla kanka olsun..
düşmanımın düşmanı dostum olur düsturu ile..:13::13:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…