Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
yaaa,sorma bacım başımıza gelenleri ne olacak sülüman işini görücek :KK62::KK60:
bence hiç bişey yapamayacak,Hürremin aşkından ( bu lafımıda saklıyım haftaya çıkarırım ortaya,yine lafımı yalarım kızlar ) :KK60:

ay olabilir yaaa..:KK34:

hürremimin üzerine uçkur çözemem falan diyip, vicdan yapar belkim sülüman.:90:.

Kanuni Sultan Süleymanın 12 çocuğu vardır Bu 12 çocuğunun isimleri şöyledir

* Şehzade Mahmud
* Şehzade Mustafa
* Şehzade Murat
* Şehzade Mehmet
* Şehzade Abdullah
* Mihrimah Sultan
* II Selim
* Şehzade Bayezit
* Fatma Sultan
* Raziye Sultan
* Şehzade Cihangir
* Şehzade Orhan

ben bu işi çözemedim :44: :44:

maria hürremin en yakın arkadası.. Ve bence pargalı işin içinde var o yolluyor halvete kızı

maria hürremin en yakın arkadası.. Ve bence pargalı işin içinde var o yolluyor halvete kızı

bence de benim adım gülnihal oldu diyor hürreme sakın onada bu adı sülüüüman vermiş olmasın
yoooo olsun olsun hürreme süper kapak olur valla

evet evet..:KK66: pargalı hürreme misilleme yapmıştır:KK66::KK64:..öyleyse iyi yapmış o zaman..:KK9:

bu arada o viktorya ne zaman gelecek saraya yaaa?..seferden gelirken esir alınanlar sonradan mı geliyor acaba..öyledir belkim de..:97:

öyler tabi ayşe'ye dedi ya pargalı benim sayemde gözdeler sınıfına geldin die..ondan geçiyor önce :KK9:

bu arada EDİTÖR hanım,şu kuralları bir sorsanız bende editörlük yaptım; üyelik gerektiren bi yer satış sitesi reklam amaç olmadığı sürece serbest diye biliyorum,tabi değişiklik olmadıysa ocak ayında bitti benim editörlüğüm öyleydi yani yeni mi değişti bu dizi izleme sitelerinin linkinin yasaklanması??

canım sultan süleymanın 8 oglu var.. 4 hürremden 1 mahidewrandan 3 kim den :):KK62::KK62:

cnm arastırdım onu..mahidevrdan önce süleymanın 2 tane cariyesi olmus gülfemden murat doğmus ölmüs füldaneden de 2 oğlu olmus ölmüs...

Kanuni Sultan Süleymanın 12 çocuğu vardır Bu 12 çocuğunun isimleri şöyledir

* Şehzade Mahmud
* Şehzade Mustafa
* Şehzade Murat
* Şehzade Mehmet
* Şehzade Abdullah
* Mihrimah Sultan
* II Selim
* Şehzade Bayezit
* Fatma Sultan
* Raziye Sultan
* Şehzade Cihangir
* Şehzade Orhan

ben bu işi çözemedim :44: :44:

tatlım bazılarında 7 bazılarında 8 baızlarnda da 10 diye geciyor ama ölü doğumlarda olmus hatta doğupta bebekken ölenlerde...

evet öyle oldugunu tahmin ettim ama neden ölenleride sayıyorlar :26:

cnm tarihi hiç bir zman tam olarak bilemeyiz cnkü tarih yasanmaz gecmiste yasayan insanların günlüklerinden yazısmalarından mektuplarından bilgiler edinilir..o zamnlarda yasayanlardan biri 7 demiştr biri 8 biri 10 biri 12 :KK70: :KK70: anlıcağın tarihi öğrenmk zor heleki internetten en zoru :KK70: :KK70: en iyisi filmler ve diziler cünkü kitaplarda bazen objektif olmuyor yanlıs bilgi verebiliyor

öyler tabi ayşe'ye dedi ya pargalı benim sayemde gözdeler sınıfına geldin die..ondan geçiyor önce :KK9:

bu arada EDİTÖR hanım,şu kuralları bir sorsanız bende editörlük yaptım; üyelik gerektiren bi yer satış sitesi reklam amaç olmadığı sürece serbest diye biliyorum,tabi değişiklik olmadıysa ocak ayında bitti benim editörlüğüm öyleydi yani yeni mi değişti bu dizi izleme sitelerinin linkinin yasaklanması??

günaydınlar öncelikle

http://www.kadinlarkulubu.com/diziler-yeni-sezon/415166-eklenen-fragman-linkler-onemli.html

site yönetiminin kararıdır bu
sen de bilirisin ki onlar karar alır bize uygulamak düşer. aralıktan beri bu böyle

sadece büyük sitelerin linki yasak değil
youtube,dailymotion,google,metacafe, vs....
onlarda video olarak yükleniyor zaten link olarak değil

günaydınlar öncelikle

http://www.kadinlarkulubu.com/diziler-yeni-sezon/415166-eklenen-fragman-linkler-onemli.html

site yönetiminin kararıdır bu
sen de bilirisin ki onlar karar alır bize uygulamak düşer. aralıktan beri bu böyle

sadece büyük sitelerin linki yasak değil
youtube,dailymotion,google,metacafe, vs....
onlarda video olarak yükleniyor zaten link olarak değil
anladım AzRASILAM nickin aklıma gelmediği için editör hanım demiştim,ben anneler topiğinde editördüm aralık-ocak gibi bitti editörlüğüm bizde böyle foragman falan olmadığı için videolarla ilgili bilgim yoktu,demekki sistem böyle imiz,bize genelde reklam içerikli olmasın,üyelik gerektiren forum siteleri olmasın denilmişti,merakımdan sordum ..daha dikkatli olurum..teşekkürler.

fragman nerde En Büyük KK
kim kimle halvete giriyo yine :KK53:

ayy sorma bacım yaaa,sülümanın koynuna mariayı sokuyor pargalıı..fragman koymuştum da link vermek yasakmış video halinde kk kabul etmedi bekleyeceğiz biraz bilenler çıktığında koyarlar artık...ben link verdim meğerse yasakmış..

ayy sorma bacım yaaa,sülümanın koynuna mariayı sokuyor pargalıı..fragman koymuştum da link vermek yasakmış video halinde kk kabul etmedi bekleyeceğiz biraz bilenler çıktığında koyarlar artık...ben link verdim meğerse yasakmış..

Birkaç gün içinde koyar Azrasılam. aaa mariamı ?? hürrem onu parçalar ayol . kankisi değilmi o:KK53:

Gördum fragmanııııı :KK52::KK52::KK52:ama bence suluman onu gerı yollacakkkkk:KK30::KK30::KK30:hurreme sadık kalacakkkkkkkkkkkkkk:98::98: Zaten pargalı halwet hazırlayın:82::82: Dıyo sulumanın haberı yokkkkkkkkk:KK53::KK53::KK53:

Gördum fragmanııııı :KK52::KK52::KK52:ama bence suluman onu gerı yollacakkkkk:KK30::KK30::KK30:hurreme sadık kalacakkkkkkkkkkkkkk:98::98: Zaten pargalı halwet hazırlayın:82::82: Dıyo sulumanın haberı yokkkkkkkkk:KK53::KK53::KK53:

heh aynen işte:13:

X