Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
Bence tam kendini hazırlamıştı fena bozuldu süleyman ısrar eder diye düşünüyorum..:KK1:

öyle de olabilir ama ne de olsa oğlunun anası ve haseki sultanı ya..
bana çaktırmayacak, mahiyi kırmayacak gibi geliyor ama bakalım..

öyle de olabilir ama ne de olsa oğlunun anası ve haseki sultanı ya..
bana çaktırmayacak, mahiyi kırmayacak gibi geliyor ama bakalım..

Evet olabilir belki kadını geri çevirmek olmaz diye düşünür..:KK9:

iki saattir sülümanın ilk koynuna giren kız kim nerden tanıyorum hangi diziden diye kafa patlattım sonunda buldum :KK53:merve oflaz survivor merveymiş

iki saattir sülümanın ilk koynuna giren kız kim nerden tanıyorum hangi diziden diye kafa patlattım sonunda buldum :KK53:merve oflaz survivor merveymiş

Anaaaaa o da mı oyuncu olmuş

Ben çook beğendim, gerek kostümler, gerek müzikler ve özellikle de kamera açıları felan :KK74::KK74:Çarşamba günlerim artık dolu :KK64:Ayrıca keşke hep böyle reklamsız izletseler dizileri :KK66:

Evet olabilir belki kadını geri çevirmek olmaz diye düşünür..:KK9:

eğer sultan sülüman centilmen bir erkekse haseki sultanına öyle davranmak olmaz. uygun düşmez:KK1:
haa yok tam tersiyse ki bence öyle değil, mahiyi yollar, alexi kapar:KK53:

bu arada nebahat çehre role cukkadanak oturmuş haa, bir de hürrem rolünü oynayan kız çok yakışmış.
ama diğerlerini pek oturtamadım rollerine, bakalım belki ilerleyen bölümlerde alışırız..
haa bir de veziri azam memik usta da oturmuş rolüne:KK1: çok tatlı yaa yerim ben onu yerr:KK69:

anaaaaaaa hakkatten yaa ben de nerden tanıyorum diyorum..
ayşe o ayşe, demek survivor Mervemiş:KK55:

eğer sultan sülüman centilmen bir erkekse haseki sultanına öyle davranmak olmaz. uygun düşmez:KK1:
haa yok tam tersiyse ki bence öyle değil, mahiyi yollar, alexi kapar:KK53:

bu arada nebahat çehre role cukkadanak oturmuş haa, bir de hürrem rolünü oynayan kız çok yakışmış.
ama diğerlerini pek oturtamadım rollerine, bakalım belki ilerleyen bölümlerde alışırız..
haa bir de veziri azam memik usta da oturmuş rolüne:KK1: çok tatlı yaa yerim ben onu yerr:KK69:

Evet ben de onu diycektim nebahat çehreye çok yakışmış rol..Halit de iyi sülüman olmuş:KK1: Dizinin kadrosu iyi çok beğendim.

o hürrem neler yapacak mahidevrana oğlunu babasına öldürtecek. bu kadınlar yok mu istedik mi hükümdarlığı bile parmağımızda oynatırız valla :KK34: bencede osmanlıyı bitiren bu kadınlar :)

ben sevdimm fatmaguldende kucuk kadinlardanda bin kat iyiii seyrederim artikkk heyecanli bitti.ben tr deki kuzenimle konusuyodum dizi hakkinda dediki babam dedi prostesto edicez diziyi ama nedeni bilmiyor hayret

ben de osmanlı yı padilşahların evlendiği yabancı kadınların bitirdiğini düşünenlerdenim. hürrem sultan da yönetim de çok söz sahibi olmuş. mustafa nın öldürülmesinde etkili olduğu bile yazılıyor.

ooo herkes burda bakyorum)))) dizi tutmus))))

X