Muhteşem Yüzyıl -Kösem Star TV

hülya avşar ve beren saat olmamış.tanıdık olmayan yüzler olmalıydı.bir de ikisi de vatan haini olduğundan ikisinden de nefret ediyorum.muhteşem yy hayranı olarak izlemek istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum

Dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri; Beren Saat (Kösem Sultan), Ekin Koç (Sultan 1. Ahmet), Berk Cankat (Alex), Hülya Avşar (Safiye Sultan), Alma Terzic (Handan Sultan), Erkan Kolçak Köstendil (Şahin Giray Han), Kadir Doğulu (Mehmet Giray Han), Mete Horozoğlu (Zülfikar), Sahra Şaş (Dilber), Aslıhan Gürbüz (Halime), Tolga Tuncer (Nasuh), Levent Yılmaz (Şeyhülislam Mustafa), Nurinisa Yıldırım (Dudu Hatun), Zeljko Erkıc (Enzo), Esra Dermancıoğlu (Cennet), Mehmet Kurtuluş (Derviş Mustafa).

Merakla beklenen ”Kösem Sultan” 1 Ekim Perşembe günü Star’da!

fragman çok etkileyici Ekin koç ve Berk Cankat için izleyeceğim

beren saat ve hülya avşar yüzünden izlemeyeceğim. keşke önceki dizideki gibi yeni yüzler gelseydi.
hatta şu kösemin gençliğini oynayacak kız bile daha iyi. keşke o devam etse sonradan. beren gelmesin.

Yine derin dekoltelikiyafetler, bol sevismeli sahneler, entrikalar, ihtiraslar vs.. Osmanli ile alakasi olmayan bir dizi daha basliyor..

beren saat ve hülya avşar yüzünden izlemeyeceğim. keşke önceki dizideki gibi yeni yüzler gelseydi.
hatta şu kösemin gençliğini oynayacak kız bile daha iyi. keşke o devam etse sonradan. beren gelmesin.
Bende Bereni hiç istemiyorum hem o gelirse Ekin ona aşırı genç kalacak

aralarında 10 yaş var

Beren Saat ve Hülya Avşar oynuyor diye hiç izlememeyi düşünüyorken

Ekin ve Berk oynayınca iş değişti bende onlar için izleyeceğim

bence de yok. muhteşem'de nebahat çehre'nin gençliği süperdi bence.
katılıyorum Evrim Alasya sanki gerçek gençliğiydi Nebahat Çehrenin

Bu kadınları çok arıyorlar mı merak ediyorum Meryem Uzerliden hiç hazetmezdim

çok itici ve çirkin gelirdi sülüüüman diye çığırması berbattı

bu kız güzel bayağı ama yine iticilik ve donukluk var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…