Muhtemel doğum tarihi ve bebişlerimizin cinsiyetlerini liste yapalım hadi:)

Prensesime bakın hele şimdiden adayları var... :)
Canancım çok heyecanlıyım kızım olacağı için...

Din dan doonn çatlasın düşmanlar....(Kayınvalidem) :))) Benimde artık prensesim vaaar :))

Yanlış anlama olmasın ekleme yapmak istedim...

Kayınvalidem yazmamın sebebi şu; kaç kere ultrasona girmeme rağmen kayınvalidem, ben prensesim dedikçe buda oğlan deyip duruyordu..Rüyasında görmüş bu oğlan hem senin karnın sivri deyip tutturuyor..Gerçi karnımın şekline bakan kişiler ne kadar da sivri bu kesin oğlan diyenler var ama ben diyorum yaaaa alakası yok o benim vücut yapıma bağlı olarak gelişiyor...Ya kızlar ben pek inanmıyorum sivri olmasıyla yuvarlak olmasının cinsiyetine bağlı bir gelişme olasılığını mantıksız buluyorum...insanın vücut yapısına bağlı olması daha mantıklı değilmi caaaanımmm :))

nazecim, benim karnım da yusyuvarlak ve basenlerimden aldım kiloları..herkes kız diyor ama benimki de oğlan..:dance: bence de mantıksızzz

benim kızım olcak daha nasıl doğum olacağı konusunda karar vermedik.muhtemel doğum tarihi 12 mayıs.

selam eger tarih degişmesse 3 mayıs dedi doktorum ama hayırlı artık

mutemel dogum :3 mayıs
cinsiyeti : erkek
ismi : Tahamert

Benimde karnım sivri ve banada aynı şeyi yapıyorlar sana hep kız dediler ama süpriz olup erkek olabilir diolar sağlıklı olsunda kız erkek fark yapmaz ama tabi insan kendini ona göre hazırlıyor.
Herkes kızlar daha çok doğuyo demişti ama bakıyorumda bizim mayıs anneleri geneli erkek :1rolleyes
:

Mayıs anneleri bu kadarmıyız yaaa

bende mayıs annesiyim ama sezeryan gününe daha karar vermedik.cumartesi randevumuz var o gün belli olacak bakalım hayırlısı

heeeeyy mayıs anneleri nerdesiniz ya eksikler eklesin kendini bukadarcıkmıyız biz yahuu....tarihleri belli olmayanlarıda ekleyelim hem mayıs annelerini hemde cinsiyetleri bilelim bari oğlanlar önde gidiyor kızlar nerdesiniztatlicadiarzu dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…