Muhafazakar BALAYI ???

betl27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2012
79
2
Kızlar hani istiyorum ki tesettürlüüym hem uygun olsun hem rahat edelim Özellikle abant gibi yerler cezbediyor bildiğiniz yerler var mı ?
uygun ve güzel olsun istiyorum ?

Antalya desem sah inn pradise oneririm.xok.memnun kaldik ama.abant hakkinda bilgim yok.cnm
Bide kaplica isterseni kuzuluk var

Kızlar hani istiyorum ki tesettürlüüym hem uygun olsun hem rahat edelim Özellikle abant gibi yerler cezbediyor bildiğiniz yerler var mı ?

canım düğün tarihine uygun bence de bolu abant tarafı çok güzel olur büyük abant otelini tavsiye edebilirim..

bi arkadaşımın ablası sapancada gürallar sapanca die bi otele gtmiş o da çok memnun kalmış orayı da incele istersen..

benımde 1 ay sonra dugunum var antalya sahh in paradiseye gidiyoruz inşallah. tesettürlüler için ideal oldugunu duymustum. tavsiye üzerine gidiyorum bende

canım öncelikle hayırlı olsun.. valla zevkine hitap edebilir mi bilmiyorum ama adenya otele bir göz at istersen :KK34:

fiyatları nedir ? istanbuldayım bu arada :)
sana bu cevabı tamda kuzuluktan yazıyorum bizim devremülkümüz var her yıl 15 günlüğüne geliyoruz yeni geldik canım burası tesettürlüler için gayet uygun rahat sessiz bir yer kaplıca olduğu için yaşlılar daha çok tercih edyor :KK52: ama el ele dolaşan gencecik çiftlerde var tabi :KK1:

Canım Merhaba , Alanya Adenya Otel tamda istediğin gibi bi yer

X