Muhabbet kuşu sorunu ??

Balli kraker, ekmek zararli. Kendiniz yapiyorsaniz balli krakeri verilebilir.
Korkuyor diye bir sey yok, bebekler de ek gidaya gecerken zorlaniyorlar. Sabredeceksiniz.
Vitamin vermek yerine meyve sebze verin.
Ishali 1 gunden fazla surduyse onu cozmeniz lazim. Beyaz dut var su ara taze, parazit doker. Onu yedirmeye calisin, parazit kaynakliysa iyi gelir. Usutme falansa zaten farkli ilaclar baslamak lazim.
Ekmegi asmayin acliktan olmez illa ki yemini yer, haslanmis patates falan da koyabilirsiniz.

Kiyamam size. Ölmez merak etmeyin. gayet güzel ucuyormus. Çok kötü olsa ucamaz. Ama ne olur ekmek benzeri şeyleri bir daha asla vermeyin.
Mesela 1 adet cips yemeleri bizim 350 adet cips yememize eşdeğermis. Mideleri minicik onların. ^^ yerim onları ben. Bayılıyorum muhabbet kuslarina :)) durduramiyorum kendimi.

Ben çok çok seviyorum..
Kaç gündür hasta, sabah uyandığımda üstlerinin ufak örtüleri var,üşümesinler diye geceleri örteriz, sabahları onu açmaya korkuyorum, yerde yatıyor olarak görürüm diye diğer kuşum öldüğünde bu manzarayla karşılaşmıştık..
Değişik olan hiçbir şey yemiyorlar,kafeslerine elma da taktım,karpuz da taktım ama yemiyorlar..
İnşallah ölmez ve yem yemeye başlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…