Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kahve falo veya tarot bakablyrm

İlişkim yok

Screenshot_20180813-125726.png
Screenshot_20180813-125720.png
Screenshot_20180813-125713.png

Herkese merhaba. fincanım epey ilginç göründü bugün gözüme, acaba bakabilecek olan var mı :) ben de kahve falı bakıyorum ve iyi olduğumu söyleyebilirim. özelden dönüş yaparsanız ve enerji tutarsa karşılıklı da fallaşabiliriz

Eklentiler

• IMG_GZTFT92301_2805609123.jpg
    IMG_GZTFT92301_2805609123.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20180813_132804.jpg
    IMG_20180813_132804.jpg
    73,7 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20180813_132445.jpg
    IMG_20180813_132445.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 34
Herkese merhaba. fincanım epey ilginç göründü bugün gözüme, acaba bakabilecek olan var mı :) ben de kahve falı bakıyorum ve iyi olduğumu söyleyebilirim. özelden dönüş yaparsanız ve enerji tutarsa karşılıklı da fallaşabiliriz
ccanım falında hem erkek silüeti hem de erkek yüzü var sakalları olan erkek bu erkek eski sevgilin galiba onun için dua ediyorsn ve onunda aklı sende canım sana 2 3 hafta veya 2 ay içinde dönecek... Bir doğum haberi alacaksın ve hanen ferah bir kutlama olacak hanenin içinde

gece katina veya tarot baksam kahveme bakar mısın

ccanım falında hem erkek silüeti hem de erkek yüzü var sakalları olan erkek bu erkek eski sevgilin galiba onun için dua ediyorsn ve onunda aklı sende canım sana 2 3 hafta veya 2 ay içinde dönecek... Bir doğum haberi alacaksın ve hanen ferah bir kutlama olacak hanenin içinde

Sakallı kimseyi tanımıyorum canım :/ doğum haberi de imkansız. Teşekkür ederim yine de

Bende karşılıklı kahve falı bakıyorum.Ayrıntılı ve yoğunlaşıp bakıyorum, falıma bakanın falına bakacağım :KK48:
Yay/19/İlişkisi yok

Eklentiler

• B71F3985-F23C-4F63-8079-6C33A5DA95EB.jpeg
    B71F3985-F23C-4F63-8079-6C33A5DA95EB.jpeg
    53,3 KB · Görüntüleme: 31
  • 10B1F6BA-2B6E-4D70-A8BE-9ABAEEF49D76.jpeg
    10B1F6BA-2B6E-4D70-A8BE-9ABAEEF49D76.jpeg
    57,3 KB · Görüntüleme: 28
  • A28397CE-356B-4432-A432-08505E7B8B54.jpeg
    A28397CE-356B-4432-A432-08505E7B8B54.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 28
  • 0F1AABE0-E43B-4D44-AD42-076BB5F7A913.jpeg
    0F1AABE0-E43B-4D44-AD42-076BB5F7A913.jpeg
    43,8 KB · Görüntüleme: 39
Kahve veya tarot bakanları bekliyorum özele mesaj atıp yorumlayabilirler . Yorum yapanlara gece katina açacağım

Eklentiler

• IMG_8189.JPG
    IMG_8189.JPG
    39 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_8190.JPG
    IMG_8190.JPG
    41,9 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_8191.JPG
    IMG_8191.JPG
    36,9 KB · Görüntüleme: 44
Merhaba,
Evli misin, hayatinda birisi var mi bilmiyorum ama ben gelin ile damat gordum. Yakin zmnda bir evlilik oluyor. Aralarinda pek boy farki bulunmuyor. Gelin, biraz balik etli, saclari uzun, sanki siyah ya da koyu kahve gibi.
Bir tane de adam cikmis, beyaz tenli, gozleri simsiyah ve surmeli gibi, sakalli. Gozleri hep birisinin ustunde. Sanki yabanci birisi gibi, ya da yurt disinda yasayan birisi.
Hamile bir kadin var, orta boylu ve gobegi oldukca sis cikmis. Bu kadinin bir de,2-3 yasinda cocugu var gibi hissettim. Cok dertli, psikolojisi cok bozuk, cevresinde konusabilecegi kimsesi kalmamis.

Kahve veya tarot bakanları bekliyorum özele mesaj atıp yorumlayabilirler . Yorum yapanlara gece katina açacağım
Merhaba canim
Ince uzun yuzlu, kumralimsi, yuzu kemikli, duygusal ve buyuk ihtimalle su grubu burcu olan bir erkek var. ama bu erkegin sanki biraz konusmaya yuzu yokmus gibi. Yaptgi bir hatayi telafi etmek istiyor...
bir gelin cikmis, bu kisi havalara ucuyor ama sanki onu wngellemeye calisan birisi var.
Bu kisi ( gelin) tek basina ya da hasta yatan birisi ile bir evde yasiyor sanirim. Bu nedenle akli biraz bu hasta kiside kalmis.
Yasin mi desem isa mi desem, boyle bir tanidigin var mi? Sanki bir haber alacaksin bu kisiden...

Normalde pek kahva fali bakamam, ama sayfaya gelince dikkatimi cskti icimden gecenleri yazmak istedim

Merhaba,
Evli misin, hayatinda birisi var mi bilmiyorum ama ben gelin ile damat gordum. Yakin zmnda bir evlilik oluyor. Aralarinda pek boy farki bulunmuyor. Gelin, biraz balik etli, saclari uzun, sanki siyah ya da koyu kahve gibi.
Bir tane de adam cikmis, beyaz tenli, gozleri simsiyah ve surmeli gibi, sakalli. Gozleri hep birisinin ustunde. Sanki yabanci birisi gibi, ya da yurt disinda yasayan birisi.
Hamile bir kadin var, orta boylu ve gobegi oldukca sis cikmis. Bu kadinin bir de,2-3 yasinda cocugu var gibi hissettim. Cok dertli, psikolojisi cok bozuk, cevresinde konusabilecegi kimsesi kalmamis.

Çok teşekkür ederim :KK200:

Merhaba canim
Ince uzun yuzlu, kumralimsi, yuzu kemikli, duygusal ve buyuk ihtimalle su grubu burcu olan bir erkek var. ama bu erkegin sanki biraz konusmaya yuzu yokmus gibi. Yaptgi bir hatayi telafi etmek istiyor...
bir gelin cikmis, bu kisi havalara ucuyor ama sanki onu wngellemeye calisan birisi var.
Bu kisi ( gelin) tek basina ya da hasta yatan birisi ile bir evde yasiyor sanirim. Bu nedenle akli biraz bu hasta kiside kalmis.
Yasin mi desem isa mi desem, boyle bir tanidigin var mi? Sanki bir haber alacaksin bu kisiden...

Normalde pek kahva fali bakamam, ama sayfaya gelince dikkatimi cskti icimden gecenleri yazmak istedim
Hasta bakan tanıdığım yok dediğin isimlerde de kimse yok hayatımda :)) ayrıldığım kişide su grubu değil toprak grubu :)) içinden gelmiş yine saol bende geri dönüş yapim dedim bende baktığım fallarda bilme oranımı merak ederim de o yüzden :)

Merhaba,
Benim mi bu?

@Anna Sun

Kocaman, derin bir nefes al ve bu konuyu meleklerine bırak. Tüm sıkıntıyı, endişeyi de güzel bir nefesle bırak. Işı.

Meleklerin sana yardım etmek için yanı başındalar. Derin nefeslerle onlara izin ver. Hatırla, meleklerin sana nefes aracılığı ile yardım ederler.

Şimdi gözlerini kapat, sırtını dikleştir, kollarım yukarıya doğru aç ve alabildiğin kadar derin bir nefes al! Bil ki meleklerin sen bunu yaparken, seninle çalışıyorlar.

Sonra nefesini ver ve gülümse. Ve kendini nasıl hissettiğine dikkat et. İçinde öyle güçlü bir ışık var ki... Aldığın o güzel nefesler, o ışığı besliyor ve kendi gücünü açığa çıkarıyor. Bugün, kendine nefes alacak fırsatı yarat

Ferahlayacak, açık havayı hissedecek fırsatı yarat kendine. Vücudunun, ruhunun buna ihtiyacı var.

Kendine bu fırsatı verdiğinde, her şey çok daha kolay yoluna girecek. İçindeki yeni enerji, akışı kolaylaştıracak.

Ve öyle de oldu.

mediler seni bekler kuzum :)
Canım müsait bir zamanında bana bi kart çeker misin

X