Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Falıma bakanın falına bakarım .

Çok kötü enerjiler etksknde gördm fal sahibini. Öncelikle hane içerisinde belirgin bir erkek ve bir kadın var. Erkek olan sizin hatallerinizin olduğh bir dünyaya ulaşmanıxa engel oluyor. Gerçek dünya ile bağnz neredeyse hiç yok hep böyle çiçekler böcekler sevdklerim olsn yanımda şeklinde bir dğnyanız var. Kendi kendinizekafanzn bir yerinde bu dünyad amutlu mesut yaşyrsnz. Gizli görüşeln bir aşk görğyrm böyle herkesten gizlenyr su an. Sizin bu gizli aşk ile ilgili çok güzel hayallerinz var ama dediğim gibi bu hayallere bir erkek göbekli biri bu saçları da tel tel o engel Sizin üzerinize resmen ağırlık veriyr. Siz de bu vu kişiye sırt dönmşsnz bu gerçek durumdaki yükten kaçıp hayal dğbyanza sığınmşsnz. Ama bu böyle sğrmeyecek. Bir zaman sonra gizli aşk ile buluşma var.

Kötü etki ve enwrjilerden biri sarkık gögüslü bir kadın. Dişil enerjisi ve kem gözü çok etkili. Siz de size engel olan erkek de bu kadının etksnde.

Hep kötü şeyler yok çok güzel bir habernz olacak gizli buluşmanzn akabaninde. Yavas yavas açlyr sizin için sıkıntılar.

İlişkm yok kahve ve tarot bakablyrm

DSC_0060.jpg
DSC_0052.jpg
DSC_0053.jpg

Çok kötü enerjiler etksknde gördm fal sahibini. Öncelikle hane içerisinde belirgin bir erkek ve bir kadın var. Erkek olan sizin hatallerinizin olduğh bir dünyaya ulaşmanıxa engel oluyor. Gerçek dünya ile bağnz neredeyse hiç yok hep böyle çiçekler böcekler sevdklerim olsn yanımda şeklinde bir dğnyanız var. Kendi kendinizekafanzn bir yerinde bu dünyad amutlu mesut yaşyrsnz. Gizli görüşeln bir aşk görğyrm böyle herkesten gizlenyr su an. Sizin bu gizli aşk ile ilgili çok güzel hayallerinz var ama dediğim gibi bu hayallere bir erkek göbekli biri bu saçları da tel tel o engel Sizin üzerinize resmen ağırlık veriyr. Siz de bu vu kişiye sırt dönmşsnz bu gerçek durumdaki yükten kaçıp hayal dğbyanza sığınmşsnz. Ama bu böyle sğrmeyecek. Bir zaman sonra gizli aşk ile buluşma var.

Kötü etki ve enwrjilerden biri sarkık gögüslü bir kadın. Dişil enerjisi ve kem gözü çok etkili. Siz de size engel olan erkek de bu kadının etksnde.

Hep kötü şeyler yok çok güzel bir habernz olacak gizli buluşmanzn akabaninde. Yavas yavas açlyr sizin için sıkıntılar.
Çok değişik bi yorum hep bi gizem :)) yinede ağzına sağlık

@Anna Sun

Kocaman, derin bir nefes al ve bu konuyu meleklerine bırak. Tüm sıkıntıyı, endişeyi de güzel bir nefesle bırak. Işı.

Meleklerin sana yardım etmek için yanı başındalar. Derin nefeslerle onlara izin ver. Hatırla, meleklerin sana nefes aracılığı ile yardım ederler.

Şimdi gözlerini kapat, sırtını dikleştir, kollarım yukarıya doğru aç ve alabildiğin kadar derin bir nefes al! Bil ki meleklerin sen bunu yaparken, seninle çalışıyorlar.

Sonra nefesini ver ve gülümse. Ve kendini nasıl hissettiğine dikkat et. İçinde öyle güçlü bir ışık var ki... Aldığın o güzel nefesler, o ışığı besliyor ve kendi gücünü açığa çıkarıyor. Bugün, kendine nefes alacak fırsatı yarat

Ferahlayacak, açık havayı hissedecek fırsatı yarat kendine. Vücudunun, ruhunun buna ihtiyacı var.

Kendine bu fırsatı verdiğinde, her şey çok daha kolay yoluna girecek. İçindeki yeni enerji, akışı kolaylaştıracak.

Ve öyle de oldu.

mediler seni bekler kuzum :)
Merhaba, çok merak ettiğim bir konu var bu konuyla ilgili sadece kart çeker misiniz, çok ihtiyacım var. Bende size detaylı kahve falı bakarım. Şimdiden çok teşekkürler :)

Kahve falı bakıyorum, bugünlerde enerjim çok yüksek, dediklerim çıkıyor.Karşılıklı bakıyorum.Fallasmak isteyen, buradan yada özelden yazabilir :eek:

Merhaba, çok merak ettiğim bir konu var bu konuyla ilgili sadece kart çeker misiniz, çok ihtiyacım var. Bende size detaylı kahve falı bakarım. Şimdiden çok teşekkürler :)

Kart cektim sizin icin ancak kisa bir yorumunu yazabilirim bilgisayarim tamirde telefondan yazmak cok zor oluyor..
Bil ki kendini sevgiyle ifade ettiginde karsindakinin yureginde sevginin pembe gulleri acar. Sen sadece yureginden geceni söyle yeter.

Kart cektim sizin icin ancak kisa bir yorumunu yazabilirim bilgisayarim tamirde telefondan yazmak cok zor oluyor..
Bil ki kendini sevgiyle ifade ettiginde karsindakinin yureginde sevginin pembe gulleri acar. Sen sadece yureginden geceni söyle yeter.
Çok teşekkür ederim sağolun, müsait olduğunuzda detaylı bakabilir misiniz peki ? :) Çektiğiniz kart tam beni anlattı da :)

Karşılıklı fal bakmak isteyenler yazsın, enerjimin yüksek olduğu günler fal atıyorum buraya öyle bende bakıyorum.
Soru sormak isteyenler falımla ilgili özelden yazabilirler.

Eklentiler

• 7AF4A354-D2DF-47BB-BCF4-014F2790AF0A.jpeg
    7AF4A354-D2DF-47BB-BCF4-014F2790AF0A.jpeg
    42,3 KB · Görüntüleme: 28
  • AA1421E0-089A-4353-998F-7EBB32B905D4.jpeg
    AA1421E0-089A-4353-998F-7EBB32B905D4.jpeg
    45,7 KB · Görüntüleme: 31
  • 25F109B5-C736-410A-83D3-281D67794994.jpeg
    25F109B5-C736-410A-83D3-281D67794994.jpeg
    41,1 KB · Görüntüleme: 30
  • EFE75149-645B-4F56-A56E-A23CC4B26146.jpeg
    EFE75149-645B-4F56-A56E-A23CC4B26146.jpeg