Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Karşılıksız bakan varsa msj atabilirmii

fal bakmıyorum ancak melek kartı çektim size

Düşüncelerinle, duygularınla ışığın dünyasını yarat. Sonra o dünyada yaşaman an meselesi.

İçinde Yaradan’ın ışığını, onun sınırsız gücünü ve sevgisini taşıdığını hatırla. Sevginin,

ışığın gücünü kullan.

Önce içinde ışığı, sevgiyi hisset. Kalbine odaklan ve gülümse, içten gülümse. Tüm ağırlığı, sevgi olmayan her şeyi güzel bir nefesle meleklerine ver. Meleklerinden içini şefkatle, saf sevgiyle doldurmalarını iste.

Sonra içinde bulunduğun duruma, ortama yüreğindeki sevgiyi akıt. Bunu hemen şimdi, olduğun yerden yapabilirsin.

Bil ki o ışık, her yere, herkesin yüreğine yayılacak ve senin dünyanı, yaşamını aydınlatacak.

ben baktırmak isterim ama fal bilmem rica etsem banada bakarmisin mümkünse sevinirim

size de melek kartı çektim

Meleklerine yüreğini dök ve tam olarak ne istediğini söyle. Meleklerinden yardım iste ve yollarından çekil.

“Şimdi dua etme zamanı. Benimle yaratmaya hazır mısın?” diye soruyor sevgili meleğin.

O yaratıcı parçanla, Yaratan olan senle yaratmaya hazır mısın? Hazırsan başlayalım.

Şimdi derin bir nefes al ve hatırladığında gülümseyebileceğin birini ya da bir anı düşün. Yüzüne ve yüreğine bu güzel gülümseme yayıldığında, açık ve net bir şekilde dileğini ifade et. Bunu yaparken yüreğine odaklan, yüreğinde ol. Bırak dileğin yüreğinden dökülsün. Tüm detaylarıyla tarif et dilediğini ve sadece istediklerini koy yaratımına. Ve sonra bu dileğini Yaradan’a, onun meleklerine havale et.

Yaratımını sınırlama. Çünkü meleklerin için küçük veya büyük rica yok, onlar için sınır da yok.

Eğer o dilek senin yüreğindeyse, en hayırlı zamanda ve en doğru şekilde olacak.

Bil ki tüm duaların duyuluyor ve hepsi en doğru şekilde ve en doğru zamanda, herkesin en yüksek hayrına olacak şekilde cevaplanıyor.

Sana düşen, dua ettikten sonra, meleklerinin yolundan çekilmek. Duanı onlara tamamen teslim et, onlara ve Allah’a güven.

Bırak dileğin sana meleklerin kanatlarında gelsin.

Jewels_ Jewels_

Etrafını güzelleştir ve güzelliğin hayatının her alanına yansımasını izle.

“Her şey aslında birbirine bağlı sevgili arkadaşım, bunun farkına var. Her şey, evet her şey...” diyor güzelliğin başmeleği sevgili Başmelek Cofiel.

Güzellik, ışığın farklı bir veçhesidir. Yüreğindeki ışığı, etrafına güzellik katmak için kullan. Sen etrafına, evine, odana, çalışma ortamına güzellik kattığında, bu güzellik, yaşamına da yansıyacak. Yansımak zorunda. Çünkü yaşamın senin aynan.

Bu gerçeği hayatını güzelleştirmek için kullan. Yaşamındaki çirkinliklerden kurtulmanın en güzel yolu, düşüncelerinden başlayarak etrafındaki her şeyi güzelleştirmektir.

Buna ufak dokunuşlarla da başlayabilirsin. Taze çiçekler, güzel kokulu güller, hoş bir resim ya da güzel bir müzikle. Baktığında seni gülümsetecek her dokunuş, doğru adımdır. 

@Anna Sun
Artık zirvedesin ve her şey geride kaldı. Hak ettiğin pırıl pırıl zirvenin tadını çıkar.

Bil ki tüm kara bulutlar geride kaldı. Planladığın, ilerisi için yüreğinde olan her şey, tek tek gerçekleşecek.

Yolun neresinde olursan ol, şimdi biraz durup, tüm başardıklarının tadına varma zamanı. Geride bıraktığın o zorlu yolların, tüm yaşadıklarının ve şu ana kadar başardığın her şeyin tadını çıkarma zamanı.

Zaten zirvede olduğunu bil ve zirvenin ışığını içine çek. Bu ışık, bu an, seni yeni zirvelere, yeni başarılara ve çok daha fazla ışığa taşıyacak.

Sağlam temeller üzerindesin. Buranın, zirvenin, tadını çıkar.

angelmiracle angelmiracle

Etrafındaki her şeye ve herkese ışık ver. Bil ki o ışık, senin dünyana da yansıyacak.

Elinde ışığın sihirli değneği var. Onu ışık yaymak için kullan. Sen etrafına, dünyana ışık yaydıkça, senin yaşamın da ışıldayacak.

Bırak bu ışık, yüreğindeki sevgiyle birleşsin, büyüsün. Sonra da bu güzel ışığı, dünyandaki, etrafındaki her şeyi aydınlatmak için kullan.

Bırak elindeki ışık, dokunduğun her yeri ve ulaşabildiğin herkesi aydınlatsın. Baktığın herkesin yüreğine, senin yüreğindeki ışığın tohumu ekilsin.

Sen ışıksın. Bunu yaptığında kendin olacaksın.

philly philly

Bu konuda kendine ve meleklerine zaman ver.

“Zaman en iyi ilaçtır. Her şeyi yoluna sokar. Ve zaman bizim; meleklerin mucizelerini mümkün kılar.” Diye fısıldıyor kulaklarına meleklerin.

Şu anda bazı şeylerin oturması, yerleşmesi, olgunlaşması gerekiyor. Zamanla olaylar herkesin en yüksek hayrına olacak şekilde gelişecek.

Beklerken yapacağın şey, hüzünlenmemek ve içindeki ışığı arttırmak, kendini bu konuda huzurlu ve rahat hissetmek.

Meleklerine zaman ver. Her şeyin yoluna gireceğini göreceksin

philly philly

Bu konuda kendine ve meleklerine zaman ver.

“Zaman en iyi ilaçtır. Her şeyi yoluna sokar. Ve zaman bizim; meleklerin mucizelerini mümkün kılar.” Diye fısıldıyor kulaklarına meleklerin.

Şu anda bazı şeylerin oturması, yerleşmesi, olgunlaşması gerekiyor. Zamanla olaylar herkesin en yüksek hayrına olacak şekilde gelişecek.

Beklerken yapacağın şey, hüzünlenmemek ve içindeki ışığı arttırmak, kendini bu konuda huzurlu ve rahat hissetmek.

Meleklerine zaman ver. Her şeyin yoluna gireceğini göreceksin

Jado, kanatsız meleğim benim. Kartların da, sen de yetiştiniz yine en ihtiyacım olan zamanda. :KK200:

angelmiracle angelmiracle

Etrafındaki her şeye ve herkese ışık ver. Bil ki o ışık, senin dünyana da yansıyacak.

Elinde ışığın sihirli değneği var. Onu ışık yaymak için kullan. Sen etrafına, dünyana ışık yaydıkça, senin yaşamın da ışıldayacak.

Bırak bu ışık, yüreğindeki sevgiyle birleşsin, büyüsün. Sonra da bu güzel ışığı, dünyandaki, etrafındaki her şeyi aydınlatmak için kullan.

Bırak elindeki ışık, dokunduğun her yeri ve ulaşabildiğin herkesi aydınlatsın. Baktığın herkesin yüreğine, senin yüreğindeki ışığın tohumu ekilsin.

Sen ışıksın. Bunu yaptığında kendin olacaksın.
cansın sen cansın :))
çok teşekkür ederim güzel insan, Allah her seyi gonlune gore versin insallah hayatın boyunca :KK60:

Jewels_ Jewels_

Etrafını güzelleştir ve güzelliğin hayatının her alanına yansımasını izle.

“Her şey aslında birbirine bağlı sevgili arkadaşım, bunun farkına var. Her şey, evet her şey...” diyor güzelliğin başmeleği sevgili Başmelek Cofiel.

Güzellik, ışığın farklı bir veçhesidir. Yüreğindeki ışığı, etrafına güzellik katmak için kullan. Sen etrafına, evine, odana, çalışma ortamına güzellik kattığında, bu güzellik, yaşamına da yansıyacak. Yansımak zorunda. Çünkü yaşamın senin aynan.

Bu gerçeği hayatını güzelleştirmek için kullan. Yaşamındaki çirkinliklerden kurtulmanın en güzel yolu, düşüncelerinden başlayarak etrafındaki her şeyi güzelleştirmektir.

Buna ufak dokunuşlarla da başlayabilirsin. Taze çiçekler, güzel kokulu güller, hoş bir resim ya da güzel bir müzikle. Baktığında seni gülümsetecek her dokunuş, doğru adımdır. 
Kuzu neden bilmiyorum; ama sen bu kartlarla baktığından beri bende bir değişim oldu, iyi yönde bir enerji geldi bana. Belki güzel şeyler okumak beynime pozitif etki ediyordur, tam açıklaması nedir bilemiyorum. Ağzına, yüreğine sağlık. :KK36:

Kuzu neden bilmiyorum; ama sen bu kartlarla baktığından beri bende bir değişim oldu, iyi yönde bir enerji geldi bana. Belki güzel şeyler okumak beynime pozitif etki ediyordur, tam açıklaması nedir bilemiyorum. Ağzına, yüreğine sağlık. :KK36:

Harika :KK36:
Olumlama yapmak lazım arada :)

P purring

İçindeki bilgeyi dinle. O bilgelik, sende var. Senin sessiz ve bilge olan parçan, doğru yolu biliyor.
“Şimdi senin bilge olan parçana sesleniyoruz. Bizi dinle. Biz, yüreğinin içinde, o bilge olan parçanız. Biz bilge olan şeniz. Bizimle hareket et, bizimle, o bilge olan şenle karar ver. Bilgeliğin ışığı, seni ve etrafını aydınlatıyor. O ışığı izle. O senin elinde. ” diyor meleklerin.
Sen, bilgesin. Bilgeliğin her zaman senin içindeydi. Derinlerde, yüreğinde. Şimdi yapman gereken, o bilge olan parçanla hareket etmek. O sakin ve bilen parçanla...
Meleklerin sana yüreğindeki ışığı gösteriyorlar M çünkü bilgeliğin ışığı orada, yüreğinde. O bilgeliği kullan. Onu dinle. Doğruyu, ışığı seç.
Işığın, etrafını ve dünyanı aydınlatacak.

P purring

İçindeki bilgeyi dinle. O bilgelik, sende var. Senin sessiz ve bilge olan parçan, doğru yolu biliyor.
“Şimdi senin bilge olan parçana sesleniyoruz. Bizi dinle. Biz, yüreğinin içinde, o bilge olan parçanız. Biz bilge olan şeniz. Bizimle hareket et, bizimle, o bilge olan şenle karar ver. Bilgeliğin ışığı, seni ve etrafını aydınlatıyor. O ışığı izle. O senin elinde. ” diyor meleklerin.
Sen, bilgesin. Bilgeliğin her zaman senin içindeydi. Derinlerde, yüreğinde. Şimdi yapman gereken, o bilge olan parçanla hareket etmek. O sakin ve bilen parçanla...
Meleklerin sana yüreğindeki ışığı gösteriyorlar M çünkü bilgeliğin ışığı orada, yüreğinde. O bilgeliği kullan. Onu dinle. Doğruyu, ışığı seç.
Işığın, etrafını ve dünyanı aydınlatacak.
Çok teşekkür ederim canım, çok iyi geldi bu :) :KK200:

X