Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
angelmiracle angelmiracle
canımmm seni es geçer miyim :)
araştır diyor kartın

Yeni seçenekleri dene, bir yavru kedi edasıyla yeni yolları araştır.

Bırak evren sana sonsuz seçeneklerini, aklına bile gelmeyecek farklı olasılıklarını sunsun. Bunları emeklemeye yeni başlayan bir bebek merakıyla değerlendir. Onların tadına bak.

Bil ki, önüne çok daha büyük güzelliklerin kapıları açılacak. Aslında tek bir seçenek yok önünde, çok daha fazlası var. Evren öyle zengin, öyle renkli seçeneklerle dolu ki… Ve hepsi senin onları keşfetmeni bekliyorlar.

Sen yüreğini sonsuz seçeneklere açtıkça, çok daha büyük güzelliklerin sana akmasına izin veriyor olacaksın.

Çok özeniyorum buradaki fallaşma muhabbetine yaa ehehe ama fal bakmadan gram anlamıyorum. :/ Katina öğrenip gelicem buraya. :KK68:

her zaman bekleriz :)
size de bir kart çektim

Sen ve tüm sevdiklerin tamamıyla güvende. Şimdi ve her zaman.

“Bil ki ben, seni ve tüm sevdiklerini koruyorum. Bil ki benim korumam kusursuzdur. ” diyor Başmelek Mikail.

Yaradan’ın gücü seninle ve o sınırsız güç seni koruyor. Sen korunduğunu bilerek nefes al, adım at ve yaşa. Yüreğindekileri teker teker gerçekleştir.

Bil ki yüreğindeki ışığın yolunda ilerlemen son derece güvenli. Şimdi güvenle, güçle ilerleme zamanı. Şüphenin, endişenin ve tüm korkunun sadece sabun köpüğü gibi bir baloncuktan ibaret olduğunu bil. Hiçbiri gerçek değil.

Sen tamamen korunuyorsun. 

senin için de çektim bir tane :)
jewelsle aynı çıktı kartın :)

Bazen susmak en iyi cevaptır. Zihnini susturduğunda, meleklerinin sevgisini duyabilirsin.

Şu anda zihnini durdur. Bırak sükûnet, ruhunu ve bedenini kaplasın.

Başının üzerindeki taç çakrana odaklan, gözlerini kapat ve içeriye sadece sessizliğin ve huzurun girmesine izin ver.

Ve şimdi meleklerin sessizliği korumanı istiyorlar. Düşünce, duygu ya da eylemden uzak, sakin bir sessizlik.

Şimdi konuşmanın, savunmanın veya plan yapmanın zamanı değil. Tam tersine, bir parça da olsa kendi kendine sessiz olmanın zamanı şimdi. Bunu yaptığında, her konuda çok daha net olduğunu göreceksin. Sessizlikte sana gelen hislere güven. Onlar meleklerin yönlendirmeleridir.

Bir süre susup bekleyerek, meleklerine sana yardım etmeleri için zaman ve fırsat ver. 

Çok gerçekçi biliyor musun söylediklerin :)

angelmiracle angelmiracle
canımmm seni es geçer miyim :)
araştır diyor kartın

Yeni seçenekleri dene, bir yavru kedi edasıyla yeni yolları araştır.

Bırak evren sana sonsuz seçeneklerini, aklına bile gelmeyecek farklı olasılıklarını sunsun. Bunları emeklemeye yeni başlayan bir bebek merakıyla değerlendir. Onların tadına bak.

Bil ki, önüne çok daha büyük güzelliklerin kapıları açılacak. Aslında tek bir seçenek yok önünde, çok daha fazlası var. Evren öyle zengin, öyle renkli seçeneklerle dolu ki… Ve hepsi senin onları keşfetmeni bekliyorlar.

Sen yüreğini sonsuz seçeneklere açtıkça, çok daha büyük güzelliklerin sana akmasına izin veriyor olacaksın.
oyy güzel yüreklim benimmm çok çok teşekkür ederim nasıl da doğru çıkıyor tam da o an içinde bulunduğum duruma uyuyorr, meleksin sen:KK60::KK68:

her zaman bekleriz :)
size de bir kart çektim

Sen ve tüm sevdiklerin tamamıyla güvende. Şimdi ve her zaman.

“Bil ki ben, seni ve tüm sevdiklerini koruyorum. Bil ki benim korumam kusursuzdur. ” diyor Başmelek Mikail.

Yaradan’ın gücü seninle ve o sınırsız güç seni koruyor. Sen korunduğunu bilerek nefes al, adım at ve yaşa. Yüreğindekileri teker teker gerçekleştir.

Bil ki yüreğindeki ışığın yolunda ilerlemen son derece güvenli. Şimdi güvenle, güçle ilerleme zamanı. Şüphenin, endişenin ve tüm korkunun sadece sabun köpüğü gibi bir baloncuktan ibaret olduğunu bil. Hiçbiri gerçek değil.

Sen tamamen korunuyorsun. 

Yaa ne kadar iyisiniz çok çok teşekkür ederim hiç beklemiyordum inanın. Çok şükür, dilerim öyledir. :) Çok iyi geldi, tekrar teşekkür ederim. :KK200::KK200:

Çok gerçekçi biliyor musun söylediklerin :)
çok sevindim :) umarım güzel şeylere vesiledir :)

oyy güzel yüreklim benimmm çok çok teşekkür ederim nasıl da doğru çıkıyor tam da o an içinde bulunduğum duruma uyuyorr, meleksin sen:KK60::KK68:
ne demek canım :KK68:
Yaa ne kadar iyisiniz çok çok teşekkür ederim hiç beklemiyordum inanın. Çok şükür, dilerim öyledir. :) Çok iyi geldi, tekrar teşekkür ederim. :KK200::KK200:
rica ederim Hoppa:KK200:

Herkese merhaba arkadaşlar;

Hem sohbet hem fal hem eğlence bir arada olsun istedim. Eski topiğimdeki arkadaşlar hep dağılmış sanırım, yenilerden de kimse uğramadı sıkıldım falsızlıktan :)

Burada karşılıklı fal bakmak ve baktırmak istiyorum. 1 ay kadar süreyle burada olacağım ve falıma bakanların falına bakacağım.

İsterseniz kahve falı
İsterseniz melek destesinden bir kart
İsterseniz bir soruyla tarot yorumu (tarotta iyi değilim kartı seçip kitabından okuyarak yazabiliyorum henüz)
İsterseniz iskambil falı (kendinizin ve partnerinizin ten rengini yazmanız yeterli ---sarışın, kumral, açık esmer, koyu esmer şeklinde---)

Fallarda iddialı değilim fakat bir çok kişiden olumlu yorumlar aldım. Haydi başlayalım fallaşmaya :KK16:
Kızlaar bendekahve falı bakıyorum.Fallaşmak isteyen olursa yazabilir ☺️

falimi da ekledim bugün ictigim kahve fincanim

Eklentiler

• k1.png
    k1.png
    426,7 KB · Görüntüleme: 26
  • k2.png
    k2.png
    290,4 KB · Görüntüleme: 25
  • k3.png
    k3.png
    231,6 KB · Görüntüleme: 29