Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Canım sarı kırmızı yeşil bi kıyafet giy Zafer işareti yapıp resmini koy askerde mektuplar okunuyo ne gümlerimiz geçti dağlarda ama hepimiz bir yere dağıldık eskilerle görüşüyor mu yaz değil adam sülalesinin hayatı kayar

Ya jado yaaaaa sen cidden meleksin, kartlarınla bütün gibisin.

cook tesekkur ederim balım, kutsal kasene ayy sihirli kürene hayranım

Son düzenleyen: Moderatör:
sevgiliyi köpek veya perişan etme planı
Kıskandırma planların en başında gelir.Ama kıskandıracağın kişi ondan daha iyi olmalı yani kendisini onunla yarış içine sokabilmeli senin ilgini tutmak için elinden geleni yapabileceği birisi.Bu kişi bi arkadaşın olursa iyi olur çok ileri gidilmeyecek biri.Bir de bazı erkekler sevgililerinin kız arkadaşlarıyla takılmasına çok uyuz oluyorlar.Bir kaç kere arkadaşlarınla olduğunu gezdiğini söylersen bu plan da tutabilir.Arkadaşlarınla çekinilmiş fotoğrafları facebook wathsapp ya da ne kullanıyorsan onun görebileceği yerde paylaşabilirsin.Bi arkadaşımın erkek arkadaşı kız sırf benle resmini wathsapp durum yaptı diye kıskançlıktan ölmüştü Birde ilgini çek eğer ki senin ilgine alıştııysa senin ilgini kazanmak için türlü yollar deneyebilir.Yalnız bu durum terste tepebilir dikkatli olmak lazım.Birde senin ve erkek arkadaşının burcu nedir?

Hahaaa sorgusu yeter ona birdaha kadın yüzü görmek istemeyecek onu o hale getireceğimmm

kız arkadaşlaırma oda çok uyuz olur hiç. birini sevmez burcu ogalk yukseln bnm gbi. akrep te ben plan B ye gectim amirlerinw rezil etme planı aradaki ask bitti cunku kıskandırma işe yaramaz ona acı lazım

kızlar şuan açtım kopyala yapıştır yapamıyorum topiğin en üst sayfasına bakın
"eski sevgiliye hain planlar"

Katiliyorum sana.

senin için de çektim bir tane :)
jewelsle aynı çıktı kartın :)

Bazen susmak en iyi cevaptır. Zihnini susturduğunda, meleklerinin sevgisini duyabilirsin.

Şu anda zihnini durdur. Bırak sükûnet, ruhunu ve bedenini kaplasın.

Başının üzerindeki taç çakrana odaklan, gözlerini kapat ve içeriye sadece sessizliğin ve huzurun girmesine izin ver.

Ve şimdi meleklerin sessizliği korumanı istiyorlar. Düşünce, duygu ya da eylemden uzak, sakin bir sessizlik.

Şimdi konuşmanın, savunmanın veya plan yapmanın zamanı değil. Tam tersine, bir parça da olsa kendi kendine sessiz olmanın zamanı şimdi. Bunu yaptığında, her konuda çok daha net olduğunu göreceksin. Sessizlikte sana gelen hislere güven. Onlar meleklerin yönlendirmeleridir.

Bir süre susup bekleyerek, meleklerine sana yardım etmeleri için zaman ve fırsat ver. 

Çok özeniyorum buradaki fallaşma muhabbetine yaa ehehe ama fal bakmadan gram anlamıyorum. :/ Katina öğrenip gelicem buraya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…