Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Resimden baktım da hiç 38 göstermiyorsun gerçekten iltifat değil gerçekten göstermiyorsun. Anası babası olmayan birini bul bari de bu sefer uğraşma :) allah gönlüne göre birini versin inşallah.

Kızlar korktum kayınvalide konularından bre! ne feci ya zaten ben evlenemem o kesinde yinede korktum evlilik eşittir mutsuzlukmuş ilişki yaşayalım bari dedik onuda yüzü müze gözümize bulaştırdık

Arıyom koca bulamadım mayıs haziran gibi kapadokya ya Doğu yada Karadeniz turu yapacam ayarlıcam birini yaşım 38 ama herkes 25 30 sanıyo botoks ta yaptırcam hepten 20 sansınlar çıkacam meydanlara

Siz Cok Yasayin Emi..Guldurdunuz beni.. Helal Olsun..Kadin Dedigin boyle olmali hayatta... :halay:Allah gonlunuzdekileri tumunu versin INSALLAH...:KK6::KK6::KK6:

Resimden baktım da hiç 38 göstermiyorsun gerçekten iltifat değil gerçekten göstermiyorsun. Anası babası olmayan birini bul bari de bu sefer uğraşma :) allah gönlüne göre birini versin inşallah.

inşallah banada oyle anası babasız sevdiceğim iyi huylu biri gelir. hatta akrabasız. arkadaşsız:) kızlar muhabbet iniz. çok guzel

yada en iyisi yurtdışı yapıp. mavi gözlü. free takılan İskandinav bir erkekle dunya evine girmek:)

inşallah banada oyle anası babasız sevdiceğim iyi huylu biri gelir. hatta akrabasız. arkadaşsız:) kızlar muhabbet iniz. çok guzel

Korka hiç biz kadınız şeytana bile pabucunu ters giydiririz. Yapı olarak erkeklerden zekiyiz. Bu zekiliği kullanırsan sıkıntı yok.
Bi tavsiye ailesi sorunlu bi erkek kesinlikle sorunlu olur uzak dur onlardan. Hemen uzaklaş :) tabi farklı yönden bakarsan da kocayı kendine bağlarsan zaten ailesi sorunlu seni hem eş hem anne baba gibi görür daha çok sana bağlanır.bu da farklı bi bakış açısı

Boylesi de cok assosyal olmazmi ya :))

Ben onu sosyalleştiririm çok acayip kıskancım zaten akrep de burcuyum benm son 3yıldır sevdgmi kişinin dostu çokazdır mesela.kimsyeds guvenemez onun kahrını oyuzden çekiyordum ama baktımki. bundna yuva olmaz olamaz anca büyük mucize ondan sonra karar verdim İskandinav erkeği. bulcam doktora felan yapıyım:) egerki. herkesi silsin hayatındna bana gelsin ben köpek olrum başka turlu yuva kuramam ben cok kıskanc ım

Korka hiç biz kadınız şeytana bile pabucunu ters giydiririz. Yapı olarak erkeklerden zekiyiz. Bu zekiliği kullanırsan sıkıntı yok.
Bi tavsiye ailesi sorunlu bi erkek kesinlikle sorunlu olur uzak dur onlardan. Hemen uzaklaş :) tabi farklı yönden bakarsan da kocayı kendine bağlarsan zaten ailesi sorunlu seni hem eş hem anne baba gibi görür daha çok sana bağlanır.bu da farklı bi bakış açısı

Ayy kız o 2.bakış.açısını çok sevdim. benmki bunu anlar umarım gelirse oyle gelsin bak bu bakış açın harbi guzel master yapmış gbisin bu konuda
. peki. ben napayım ailesi yle çok hır gür. lafınıds dinliyor pohpohlayayımmı ezip geçeyimmi. bende erkek pohpohlamayı hiç. sevmem pis. gurur

İşte o kullanma kısmı da keşke doğuştan hepimize eklenseymiş. Öğrenmesi çok zor :kızgın:

Ya artık her türlü taktik metod tecrübeliyiz

Şöyle wp grubu gibi grup kuruluyorsa sen de benden gibisin Dasdar Dasdar tursucuk ile akrep bizi eğitsin, ben varım. Diplomayı alana kadar kırbaçlasınlar, kafamıza vursunlar ama öğrenelim:KK14:

Ayy kız o 2.bakış.açısını çok sevdim. benmki bunu anlar umarım gelirse oyle gelsin bak bu bakış açın harbi guzel master yapmış gbisin bu konuda
. peki. ben napayım ailesi yle çok hır gür. lafınıds dinliyor pohpohlayayımmı ezip geçeyimmi. bende erkek pohpohlamayı hiç. sevmem pis. gurur

Ya çok güldüm gece gece eşimde suratıma bakıyo niye gülüyorsun diye :)

Seviyorsan Taktik basit kendini zorlamadan sakın ailesini kötüleme ona. Ailesiyle Her sorun yaşadığında yanına git evlat gibi sar onu kollarına sar. Hiç bişey için yargılama şöyle böyle yap deme öyle şevkatli davranki her sorun yaşadığında senin kollarına gelmek için can atsın. Çok soru sorma o anlatmak isterse anlatsın sende huzur bulduğunu bilsin.

Şöyle wp grubu gibi grup kuruluyorsa sen de benden gibisin Dasdar Dasdar tursucuk ile akrep bizi eğitsin, ben varım. Diplomayı alana kadar kırbaçlasınlar, kafamıza vursunlar ama öğrenelim:KK14:

Aynen kuzu ya ben çok acemi yim hemen patlıyorum taktik strateji. sıfır tahammul bende.. bak İskandinav erkeği. elde çanta dünya geziyo bizim 3 4 yıldır bekledik lerimiz kendi kafalarından çıkamıyor eekek arkadaşıma dedimki stratejik ve taktikten yoruldum ben artık düz yaşamak istiyorum şimdi diplomamı alırım elimse patlar.
bana tavsiye veren arkadş. vardı eskiden dedikleri ni. yaptım yine elimde patlaıd nu adama hiçbi. taktik uymuyor dedim karar verdim en iyi taktik taktiksiz olmaktır sssim yazdımda yazdım başının etini yedim bıksın bitsin ne hali. varsa görülsün ilişkinin dedim 1hafta oldu

X