Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
6 vakittir içinde bir sıkıntı var bir türlü atamıyon aöa yakında o sıkıntın gidiyo ve tabaktada çıkmış hayatına yeni biri girecek ama eskiside aklında olacak 2 aşk arasında Kalacan 1 tanesinin arkasında bir kız çıkmış adam seni bu kızla farklı ilişkisi olmadığının konuşmasını yapacak kız biraz geniş omuzlu kısa saçlı

6 vakittir içinde bir sıkıntı var bir türlü atamıyon aöa yakında o sıkıntın gidiyo ve tabaktada çıkmış hayatına yeni biri girecek ama eskiside aklında olacak 2 aşk arasında Kalacan 1 tanesinin arkasında bir kız çıkmış adam seni bu kızla farklı ilişkisi olmadığının konuşmasını yapacak kız biraz geniş omuzlu kısa saçlı
yeni gördüm pardon

Bittimi

Senin kocan koca kafalı mı görümceler de büyük mü kocandan

Gece telefon elimde sızıp kalmışım sabah ilk okuyunca kafasına bakım :) büyük değil kafası ama görümceler büyük en küçükleri benimki.

Burda adam var kaynanan bundan para alıyo y harfinde kısa boylu bir kadına veriyo orda bir entrika var

Bunu düşünüyorum sabandan beri y harfli kadını bulamadım ama vardır illaki bişeyler

Nazarın var ama bu durumlar geçiçi karnında hafif şişlikler çıkabilir dikkat et sağlığına gerisi güzel kadını sepetle

Yıldızım çok düşük gözlerimde yeşil çocukluğumdan beri nazardan çok çektim. Sepetleyebilsem ah bi. Bide ne farkettim kv çamaşırlarını yıkar ve mutfağa felan hep bizim görebileceğimiz yere asar her astığında da eşimle sebepsiz yere tartışırız bunu farkettim belki benim kuruntumdur ama dikkatimi çekti.

Kız kaynana bişey olacağı YÖK hepimizi gömer görümceler pusuda bekliyo bişey olsada saldırsak diye

Ya şeker var tansiyon var 63 yaşında komşusu yaptırıyor diye implant yaptırıyor dişlerine ve bünyesi kaldırmıyor hergün tansiyon tavan ilaçlarda fayda etmiyor korkuyorum bişey olcakta kızları başımıza ekşiyecek diye bide eşim 5 ablasıyla da konuşmuyor.
Mazallah bişey olursa vay halimize.
Diş bahanesine bizde 1 aydır evine gitmeyi unuttu bildiğin :kızgın:

Benim askerlik daha çok bu kv ile beni de gömer yakında :KK45:

Genelde öyle oluyor zaten :olamaz: bakıyorsun 60lık kadın güya tansiyon şeker ama seni beni gömer:KK48:

Tansiyon tavan sürekli yatıyor kalkamıyor hala niye alta 2 impilant yaptılar daha fazla yapsalar ya doktor üste niye 6 yaptılar felan ayy ben bu yaşta o acıyı kaldıramam valla. Ama gel gezmeye götüreyim fitinde iyileşiyor ben yoruluyorum o yorulmuyor şaşıp kalıyorum. Eski topraklar sağlam. :KK76:

tursucuk tursucuk sen 2 kızkardeşi olan adamla mı evlendin kanka:bicak:

İşyerimden bir kız 4 kızkardeşi olan bir adamla tanıştıydı. Sonuç: ardına bakmadan kaçtı:eek:

Evlere şenlik 5 tane ablası var tek oğlan tekne kazıntısı ama sadece 1 tanesiyle konuşuyor diğerleriyle küsler babasının mirası yüzünden. :skandal:

Genelde öyle oluyor zaten :olamaz: bakıyorsun 60lık kadın güya tansiyon şeker ama seni beni gömer:KK48:
kaynana milletine oğlunun yanında a
Tansiyon tavan sürekli yatıyor kalkamıyor hala niye alta 2 impilant yaptılar daha fazla yapsalar ya doktor üste niye 6 yaptılar felan ayy ben bu yaşta o acıyı kaldıramam valla. Ama gel gezmeye götüreyim fitinde iyileşiyor ben yoruluyorum o yorulmuyor şaşıp kalıyorum. Eski topraklar sağlam. :KK76:
sen şimdi görümceler le aran bozuksa kaynanaya iyi davran bu sefer senin adam hatayı sende arar iyi hoş davran de anne havalar ısınmadan biletini alalım havalar ısınınca pahalı olur de yolla

Yer yada yemez ama gelini tarafından istenmediğinin bilincinde olacak ama cadıysa cadı değilse otursun yaşlı olan evde bereket olur ama kadın 6 diş yaptırdığına göre ben bilmiyom şunu anladım ne koparırsam kar diyo sanki kadın kendi olduğu yerde dişçi mi YÖK kesin oğluna ödettiriyor bide bir implant 2000 tl 6 tanesi 12000 tl bari porselen yaptırsaydı

Kız turşucuk kocan mı ödedi dişlerin parasını bu maddiyat için sormuyorum niyetini ölçmek için kadının çünkü ufak ayrıntılar büyük düşünceleri meydana çıkarır

X