Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Fallaşmak isteyen olursa bir kaç saat buralardayım. Kahve veya tarot bakabiliyorum. Kahve falı istiyorum.

Fallaşmak isteyen varsa bekliyorum :)isteyene astrolojik natal harita yorumu isterlerse ilişki haritası yorumu yapabilirim ya da kahve falı:) iyi bakabilenler donus yapin:)))

Iyi bir kahve yorumlayacak varsa lutfen ozelden ulasabilir mi, ben de melek destesi bakacagim
Cok ihtiyacim var bekliyorum kizlar

Kahve falıma bakanın tarot veya kahve falına bakablrm

Eklentiler

• 20170915_154833.jpg
    20170915_154833.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 34
  • 20170915_154745.jpg
    20170915_154745.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 21
  • 20170915_154736.jpg
    20170915_154736.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 19
Kahve falıma bakanın tarot veya kahve falına bakablrm
Canim kafanda birseyi cok takiyorsun ,gelgitli dusunceler cikmis denizin dalgasi gibi . doluya koyuyorsun olmuyor bosa koyuyorsun eksik kaliyor misali. Bu konuyla ilgili net karari yada netligi 3 vaadede bulacaksin . buyuk bir balik var orada gordun mu , kucuk bi de kalabalik gordum cok aydinlik ,, okul is yeri ne bileyim bir nisan olur ,, orada beyaz tenli bir bayandan senin icin hayirli olacak birsey duyacaksin , falin genel olarak aydinlik canim ,,, bende katina fali rica edebilirim , sevgilim ahmetle iliskimize dair :)

Canim kafanda birseyi cok takiyorsun ,gelgitli dusunceler cikmis denizin dalgasi gibi . doluya koyuyorsun olmuyor bosa koyuyorsun eksik kaliyor misali. Bu konuyla ilgili net karari yada netligi 3 vaadede bulacaksin . buyuk bir balik var orada gordun mu , kucuk bi de kalabalik gordum cok aydinlik ,, okul is yeri ne bileyim bir nisan olur ,, orada beyaz tenli bir bayandan senin icin hayirli olacak birsey duyacaksin , falin genel olarak aydinlik canim ,,, bende katina fali rica edebilirim , sevgilim ahmetle iliskimize dair :)
sizin isminiz?

X