Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Ne zamandir yoktum, iyi bir kahve fali bakan arkadas varsa ben de melek destesi yorumluyorum lutfen detaylı ve ozenli bakacak olanlar özelden ulaşsınlar bekliyorum :halay:

Kahve falıma bakanın kahve veya tarot falına bakabilirim. Sorunuzu yazmanız yeterli. Tarotta ilişki açılımı isteniyorsa ozaman partneriniznde burcunu yaşını adını yazmanız gerekyr.

Eklentiler

• 20170830_141402.jpg
    20170830_141402.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 22
  • 20170830_141326.jpg
    20170830_141326.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 20
  • 20170830_141248.jpg
    20170830_141248.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 20
  • 20170830_140956.jpg
    20170830_140956.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 19
Anladım ben bakmayı bilmiyorum bilsem bakardım ama... :KK43:
Bakmayı bilmiyorsan sevgili Selma, bu topicten çıkabilirsin çünkü burası birbirine karşılıklı fal bakanların bulunduğu bir yer. Neden kalkıp da "bana fal bakacak olanlara fal bakıyorum" diyen birinden fal istiyorsun, sen de fal bakmıyorsan?
Allahtan pek uzun bir şey bakmamış arkadaş da, emeği boşa gitmiş olmamış.
Bir de başka fal yok mu diyorsun:))) Bir fal kafeye git, tanesi 150 tlden sana istediğin kadar fal baksınlar.

Bakmayı bilmiyorsan sevgili Selma, bu topicten çıkabilirsin çünkü burası birbirine karşılıklı fal bakanların bulunduğu bir yer. Neden kalkıp da "bana fal bakacak olanlara fal bakıyorum" diyen birinden fal istiyorsun, sen de fal bakmıyorsan?
Allahtan pek uzun bir şey bakmamış arkadaş da, emeği boşa gitmiş olmamış.
Bir de başka fal yok mu diyorsun:))) Bir fal kafeye git, tanesi 150 tlden sana istediğin kadar fal baksınlar.
Önceden bilmiyordum sevgili ismini bilmediğim kişi, ve farkındaysan çıkmıştım topicden,Önceden burada ve başka bir yerde öylesine bakan birkaç kişi bakmıştı.Benimde hiç bilgim yoktur, böyle Falla bende herhalde öylesine bakabilir diye düşündüğümden, bu şekilde yazdım.Hem avukatmısınız pardon SİZENE!!! İstersem 100 de 500de veririm fal bakmaya sizi hiç alâkadar etmez.Canınız sıkıldı heralde kaç gün önceki yoruma böyle birşey yazma gereği duydunuz.Az ötede sıkılın lütfen...

Kahve falıma bakanın kahve veya tarot falına bakabilirim. Sorunuzu yazmanız yeterli. Tarotta ilişki açılımı isteniyorsa ozaman partneriniznde burcunu yaşını adını yazmanız gerekyr.

Merhaba, falında çok belirgin bir şekilde yunus balığı kuyruğu var. Yakın zamanda sana yeni kısmet kapıları açılıyor, işle ilgili beklediğin hayali kurduğun birşey varsa oluyor. Önünde güzel ve şanslı zamanlar var. Ya sen yay burcusun ya da hayatında etkilendiğin ya da etkileneciğin yay burcu biri olacak. Genel olarak ise parasal açıdan dikkatli ve tutumlu olman gereken süreç diyebiliriz. Ama işle ilgili gelişmeler güzel. Katıldığın toplantılarda göz dolduracak ve yararlı bağlantılar kuracaksın. Aile içerisinde tartışmalı durumlarla karşılaşabilirsin. Maceracı ve hayatın tadını çıkarmak isteyen tarafın bu aralar ön plana çıkabilir. Sanırım çok zor beğenen birisin ilişki anlamında, oldu mu tam olsun her şeyiyle mükemmel olsun istiyorsun. Yine de falın istediğin karakterle biriyle ilişki kurabileceğini söylüyor. Falında öne çıkan şey makam değiştirmek ve terfi etmek üzerine. Dediğim gibi şanslı zamanlardasın bu şansı değerlendirecek yatırımlar yapabilrsin. Ayrıca dost olarak seçtiğin insanlara karşı daima dikkatli ol diyor falın. Yakın zamanda çağırılacağın eğlence veya kutlama var, aile yemeği de olabilir. Şen şakrak günler var. Falında nadir görülen ve şans getiren simgeler var. Nazardan korun. Kısa boylu şişman bir erkek her olaydan ve herşeyden haberdar, gözünü dört aç iş yaşamaında olabilir bu kişi. kilit nokta falında, devlet makamında yükseliş var.

Gelecekle ilgili genel bir açılım istiyorum ben spesifik bir sorum yok, iş aşk yolculuk vs :) teşekkürler.

Aşk konusu; ilişkilerinde huzursuz biri olarak çıkmışsın huzursuz ve saldırgan tavurların ilişkini hırpalıyor. Duygusal anlamda boşluk içinde kaldığın ve sevilme ihtiyacını gidermek için yüzeysel ilişkilerin peşinde olduğunu söylüyor kartların. Ruhsal dalgalanmaların ve aşırı duygusaltavırların ilişkilerinindüz bir zemnde ilerlemisne engel oluyor.

Bir erkek çıkmış ya yasak bir aşk ya da olamyacak bir kişi bu zaten başlangıçta çok güzel olsa da her şey zamanla yalanları ortaya çıkacak. Evli ya da sevgilisi var bu kişi ile devam edersen hem manevi hem maddi çok sıkılacak görünüyorsun.

İş konusunda pratik çözümler üreten b5it insa n olduğun görülüyor. Bu nedenle sağlam maddi kazançlar elde edececrğin çıkmş kartlarda. Ancak bir dönem daha 2 veya 3 aylk bir sönem sıkıntı çıkıyor iş ve kazançla ilgili sonrasınd abir mras malı var satılacak edilecek bir şey bunu çok iyi değerlendreceksin ve güzel bir kazanç sağlayacaksın.

Merhaba, falında çok belirgin bir şekilde yunus balığı kuyruğu var. Yakın zamanda sana yeni kısmet kapıları açılıyor, işle ilgili beklediğin hayali kurduğun birşey varsa oluyor. Önünde güzel ve şanslı zamanlar var. Ya sen yay burcusun ya da hayatında etkilendiğin ya da etkileneciğin yay burcu biri olacak. Genel olarak ise parasal açıdan dikkatli ve tutumlu olman gereken süreç diyebiliriz. Ama işle ilgili gelişmeler güzel. Katıldığın toplantılarda göz dolduracak ve yararlı bağlantılar kuracaksın. Aile içerisinde tartışmalı durumlarla karşılaşabilirsin. Maceracı ve hayatın tadını çıkarmak isteyen tarafın bu aralar ön plana çıkabilir. Sanırım çok zor beğenen birisin ilişki anlamında, oldu mu tam olsun her şeyiyle mükemmel olsun istiyorsun. Yine de falın istediğin karakterle biriyle ilişki kurabileceğini söylüyor. Falında öne çıkan şey makam değiştirmek ve terfi etmek üzerine. Dediğim gibi şanslı zamanlardasın bu şansı değerlendirecek yatırımlar yapabilrsin. Ayrıca dost olarak seçtiğin insanlara karşı daima dikkatli ol diyor falın. Yakın zamanda çağırılacağın eğlence veya kutlama var, aile yemeği de olabilir. Şen şakrak günler var. Falında nadir görülen ve şans getiren simgeler var. Nazardan korun. Kısa boylu şişman bir erkek her olaydan ve herşeyden haberdar, gözünü dört aç iş yaşamaında olabilir bu kişi. kilit nokta falında, devlet makamında yükseliş var.

Gelecekle ilgili genel bir açılım istiyorum ben spesifik bir sorum yok, iş aşk yolculuk vs :) teşekkürler.

Bir de tarot bakımı dışında melek kartı da seçtim senin için kartın çok fazla başkalarını düşündüğünü biraz başkaları için çabalamaya ara vermen getektiğini kendin için bir şeyler yapmanın zamanının geldiğini söylüyor. Bir tatil eğlence kendine zaman ayırmak sana iyi gelecek işlerin çok olmasına aldrma planını yaparsan üzerindeki sorumluluklar bir şekilde el değiştrck diyor kartın.

X