Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
venusxcv'a sordum canım ben ne falı bakıyorsun diye
ve sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş,bana da sormuşsun:)) ama ben yanlış yanıtlamışım
  1. Pazartesi 00:38
    Konu Sahibi : _Jadaloz_

2. sabahvesenB.k:75.5 G.k:59 :) hedef:54 :)Üye
    Özel Mesaj
    Beğenildi:
    14.879
    Ödül Puanları:
    243

Fallaşmak isteyen var mıı? :))
    ne falı bakıyorsun canım

topiğe genel olarak sordum fallaşmak isteyen var mı diye? venusxcv de ben deyince ne falı bakıyorsun diye alıntılayıp sordum sana sormadım canım

ben sana sorup sormadğımı anlamayacak kadr salak değilim sana sorulan birşey yokken üzerine alındın sen ben seni alıntılamış mıyım sana direk sormuş muyum
Salaksın dedim mi? Evet sormuşsun:)) dedim ya sen yazmışsın fakat ben başka birine sorduğun soruya cevap vermişim. Olay bu.

sabahvesen bu konuda mesajınızdan alıntı yaptı Muhabbet-i Fal :).
Pazartesi 00:38

ben sana sorup sormadğımı anlamayacak kadr salak değilim sana sorulan birşey yokken üzerine alındın sen ben seni alıntılamış mıyım sana direk sormuş muyum
sormuşsunuz işte. kadın birkaç gün sonra cevap vermiş sadece, bu yüzden unutmuşsunuz. damdan düşer gibi 2 kişinin muhabbetine atlamak istemezdim ama inatla kabul etmeyip sonra haksız yere "ben salak değilim!!!1!1!1!!" çıkışı yapınca dayanamadım

Eklentiler

• IMG_6217.PNG
    188,8 KB · Görüntüleme: 36

dün akşam başkasına sorduğum cevapla alıntı yaptı kendisi. o yüzden sana sormadım dedim.

gerçekten güçlü bi fal baktırmak istiyorum.

kahve baktım birkaç arkadaşa, kendim gibi bakan biri ile fallaşmak isterim.

klasik şeyler duymak ya da sırf baktırmak için üç vakit beş kısmet diyenlerle fallaşmak değil beklediğim kızlar

özelden beklerim fallaşmak isteyen arkadaşlarımı

Fallaşabiliriz canım. Ne bakıyorsun? :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…