Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Rica ederim kuzumm ben tesekkur ederimm

_Jadaloz_

canım kafanın karman çorman olduğu bir dönemden geçiyorsun adeta sınanıyorsun sabret atlatacaksın bu dönemleri.

sıkıntıların arasından kalbin tertemiz çıkmış. ve yanında ne uzun ne kısa bir yol var bir yere gideceksin ve o gidiş sana çok iyi gelecek kafanı toparlayacaksın canım.

bu dönemde uzun boylıu açıkk tenli biri sana destek olacak. adında yada soyadında s harfi var bu kişinin canım.

çevrende senin farkında olmadığın ancak melek gibi koruyan biri var seni canım.

falında kanguru var canım buda hayatına yeni insanların gireceğini ve bunların sana mutluluk getireceğinin işareti.

esmer uzun zayıf bir erkeğe dikkat et canım sana zarar vermeye çalışıyor bu kişi daima.

birilerinin arasında mı kaldın sen sanki ağız dalaşı yaşanmış ve kabak tabiri caizse senin başına patlamış.

ufak boylu esmer zayıf çocuksu bir kadınla tartışman olacak sen haklı iken kendini haklı çıkartmaya çalışacak bu kadın canım.

iş konusunda sıkıntılar mı yaşıyorsun sanki patronun bu aralar çok üzerine gelip başkası yüzünden seni eziyormuş gibi gördüm canım.

bebek düşünüyormusunuz bilmiyorum ancak erkek bebek var falında canm biraz zamanı var diyebilirim önümüzdeki ocaktan itibaren özellikle.

bir başarı elde edeceksin bir tümseğin üzerindesin adeta ve bir haberden sonra bu başarıyı elde edeceksin canım sen. avuçlarına bir kuş konmuş çnkü.

balık var canım falında. maddi anlamda ferraha ereceğin dönemler gelecek canım.

bir konu hakkında dua ediyorsun ama öyle böyle değil o kadr içten ellerini açmış dua ediyorsun ki adeta duaların kabul olacak canım.

f harfi var falında canım ancak erkek mi kadın mı olduğunu çözemesemde tertemiz bir harf olarak çıkmış bu harf canım benim.

içindeki sıkıntıları bir kenara at canım bir erkek de senin gibi sıkılmış adeta oturmuş kara kara düşünüyor ne yapacağı konusunda.

ancak ikinizinde sıkıntıları 5'li bir vakitte son bulacak canım sabır herşeyin anahtarıdır unutmayın.

içinden ne geliyorsa canım :) sevdiğim biri var başak erkeği biliyor ancak birşey hissetmiyor bana karşı. onunla ilgli bakarsan sevinirim canım

canım sen fazla üstüne düşüyor olabilirsin bu sebeple biraz daha uzak kalıyor olabilir sana karşı. biraz mesafe koyman iyi olabilir hatta bir yolculuğa çıkıp senin de uzaklaşman iyi gelebilir. böylece daha sakin daha huzurlu düşünüp güzel şeyle rolmasına vesile olabilirsin. güçlü ve gerçek bir sevgi görünüyor senden yana. buna sıkıca tutunmalısın ancak karşındakinin hislerini de göz önünde bulundurup ona göre hareket etmelisin.

şu an için onun kalbinden çıkaramadığı bir şeyler görünüyor. geçmişte bıraktığı bir sevgili vs olabilir. belki de bu yüzden şu an uzak kalmayı tercih ediyor olabilir. kalbinde yarasıyla seninle olmak istemiyordur zaman vermen gerekiyor.

daha çok yalnızlığı seven biri olarak çıkmış erkek. ve senin fedakarlıklarının bilincinde. sevginin sadakatinin çok farkında. senin huzur bulman için mutlu olman için kendince çaba da gösteriyor. sadece biraz zamana ihtiyacı var o kadar.

son kartın zaten noktayı çok güzel koymuş :) kalp kartı çıkmış. güzel bir aşk bekliyor sonunda ama sabretmesini beklemesini bilmen gerekiyor canım. sana karşı bir şeyler hissedecek serbest kaldığında :)

inşallah canım inşallah
çok teşekkür ederim

üzerine düşmüyorum aslında canım en son 2 hafta önce bir şey rica ettim ondan o kadr onun dşnda asla yazmadım beğeni bile atmıyorum. iletişim 0 şuan sadece birbirmizde ekliyiz o kdr

haha tam isabet
senin aklında mı kaldı bu kız peki şu anda da sarmış durumda görülüyordu falda
Ben çok gıcık oldum kıza. Kızı kaç kere alıp karşıma konuştum. Aramıza aldık bir dönem hani bi yere giderken hep berabersek onuda çağırdık falan. Baktım olcak gibi değil mal mal kpnuşmaları devam ediyo kızın istemiyorum bunu dedim benimkine. Sonra başka mevzulardan ötürü kızla aramız iyice açılmaya başladı. Benimkide açtı arasını çok şükür rahatız aslında ama beni çok etkiledi. Kız günaydın dese batıyo o moddayım artık

hmm o yüzden sana yakın çıkmış demek ki canım. sen yine de dkkat et ona kadınlar hisseder boş yere sinir olmuyorsundur :)

fal baktırmak isteyen kahve falı bakabilirim yeni geliştirmeye başladım çok çok beklentisi olanları memnun eder miyim bilemiyorum. karşılıklıda karşıllıksızda bakabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…