Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Benim içinde melek kartı çeker misin jadaloz mümkün mü

tabi ki çekerim :)

Tüm kısıtlamalardan özgür olduğunu fark et. Meleklerin bunun için çalışıyor.

Bir kuş kadar özgürsün aslında. Öyle hissetmesen de, | gerçek bu. Meleklerinin senin için yaratmaya çalıştığı dünya da bu. Onlara izin ver. Yaşamında şu anda var olan özgürlük anlarını hisset.

Dışarı çıkıp bir ağacın gövdesine yaslan örneğin. Ya da pencereyi açıp ağaçlara, gökyüzüne bak ve derin bir nefes al, gülümse.

Ardından sana özgürlük veren o yaşam her ne ise, onu iste meleklerinden. Büyük düşün. Meleklerin için sınır yok. Kendi sınırlarından kurtul ve mucizelere izin ver.

Sen zaten özgürsün. Kanatlarını aç ve uç!

Ay süper çok teşekkür ederim

Benim falıma bakar mısınız kızlar?

melek kartı çektim sizin için bir tane;

Yüreğindeki ağırlığı bırak ve affetmenin hafifliğini, huzurunu yaşa.

Şu anda en çok kimi affetmeye ihtiyacın var?

Kendine bu soruyu sorduğunda, sana saçma da gelse, aklına gelen kişi ya da kişileri affet.

Bu aslında sadece ve sadece tek bir kişiyi özgürleştirecek; seni. Ve senin ruhun özgürleşmek istiyor.

Hatırla: Affetmek, o kişinin yaptıkları doğru anlamına gelmiyor, sadece affetmemenin yüreğindeki zehrini bırakmanı sağlıyor. O kişiyle yüzleşmene bile gerek yok. Affetmek, sadece yüreğinde yaptığın bir çalışma.

Kendine affetmenin hediyesini ver. Eğer bunu yaparsan, evren de sana, bundan sonra güzel insanları ve farklı ortamları sunacak, bunu bil.

Üstelik affetmek, senin yaşam dersin. Onu şimdi öğrenirsen bir daha o dersi yaşaman gerekmeyecek.

Affetmeyi seç ve affetmenin hafifliğini, özgürlüğünü yaşa.

_Jadaloz_ burada görünce selam vereyim dedim <3

selam :)
sana da çekeyim canım bir melek kartı :)

aklındaki şey her ne ise zamana bırak;

Bu konuda kendine ve meleklerine zaman ver.

“Zaman en iyi ilaçtır. Her şeyi yoluna sokar. Ve zaman bizim; meleklerin mucizelerini mümkün kılar.” Diye fısıldıyor kulaklarına meleklerin.

Şu anda bazı şeylerin oturması, yerleşmesi, olgunlaşması gerekiyor. Zamanla olaylar herkesin en yüksek hayrına olacak şekilde gelişecek.

Beklerken yapacağın şey, hüzünlenmemek ve içindeki ışığı arttırmak, kendini bu konuda huzurlu ve rahat hissetmek.

Meleklerine zaman ver. Her şeyin yoluna gireceğini göreceksin.

Teşekkür ederim canım benim yüreğine sağlık :) uyanık görünce bir sesleneyim dedimm

Ben de özel mesaj attım cnm tedavim nasıl olacak çok merak ediyorum vaktin varsa bir kart ta onun için çeker misin?

Ben de özel mesaj attım cnm tedavim nasıl olacak çok merak ediyorum vaktin varsa bir kart ta onun için çeker misin?

Rabbim gönlüzüne göre versin.
yine çekeyim bir kart ancak dediğim gibi böyle şeyler için fala güvenmemek gerek.
yeni kart da eskisini destekliyor. akışına bıraktığınız zaman işler yoluna girecek

Bırak seni gideceğin yere akış götürsün. Direnmek seni zorlar ve geciktirir.

“Bırak seni oraya biz taşıyalım…” diye fısıldıyorlar meleklerin kulaklarına. Onlara izin verecek misin?

Bunun için yapman gereken tek şey bırakmak. Güvenerek bırakmak. Bir şeyleri oldurmaya çalışmayı ve kontrolü bıraktığın zaman, her şey kendiliğinden akıp yoluna girecek.

“Akışa, bize güven ve akışta ol. İşte o zaman biz, seni aydınlığa süzülerek taşıyacağız.” Diyor meleklerin. Onlara güven. Olması gereken, en doğru şekilde ve en doğru zamanda gerçekleşecek.

Saol tatlım çok teşekkür ederim zahmet oldu gece gece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…