Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kizlar merhaba,

Bugun 21:00-23:00 arasi burda olacagim.
Tarot bakiyorum, fallasmak isteyen varsa burdan ya da ozelden yazabilir

Herkese merhaba hanımlar. Bana mesaj atıp fallasmak istediğini soyleyen 5 528mucizemmm isimli bir uye vardı. O gun bakamadık ve bugun tekrar mesaj attı. Ben bakip yolladım. Kendisi de kağıda el yazısı ile yazılmış 2 sayfa fal yollamış. Şok oldum cunku daha once burdan yazamiyorum kağıda yazsam olur mu diyen bir üyenin attığı aynı kağıt aynı satırlar. Bu kadar mi cirkinlesti bu insanlar! Daha önce de uyardım cok dikkatli olunmali diye. Enayi sanıyorlar bizi bakınca sanırım. Hicbir sekilde inkar edemez mesajlari ortada ve yazdıkları da. Yazık diyorum. Kime fal baktıysam memnun kalmayan olmadi. Bu 2. Vaka bu bölümdeki. Uzun süre baktirmayacagim muhtemelen

Davranışın için teşekkür ederim

Kizlar merhaba,

Bugun 21:00-23:00 arasi burda olacagim.
Tarot bakiyorum, fallasmak isteyen varsa burdan ya da ozelden yazabilir
Seninle fallaşmak cok istiyorum ben melek bakiyorum eger sen se istersen ozelden ulasir misin
Bahsettigin uye kim anlamadim kuzum?

Insan gibi bakamiyorum bakar mısın diye rica etse karsilik bile beklemem ama bu cirkinliktir. Bir kagida bir fal yazılmış tutup insanlara baktım diye atip duruyor. Cok akıllısınız ya valla!

canım arka arkaya olması canını sıkmış olmalı ama onlar yüzünden güzel fallarından mahrum etme güzelce bakıştığın kızları :)
tanımadığım kişilere özelden fal bakmıyorum baktırmıyorum kendi adıma, bu tarz bir yöntem de deneyebilirsin.
dediğin gibi "ben bakamıyorum bakabilir misin" dese bu duruma düşmeyecekler ama anlayana...

Kizlarrr bana fal bakabilir misiniz?
Keske bende fal baksam size fal gönderdim

sizin için bir tane melek kartı çektim;

Doğada kendi özünü, kendi doğanı bulacaksın. Sınırsız gücünü ve aradığın tüm cevapları da.

Doğa seni çağırıyor. Doğa sana tüm bereketini, huzurunu ve güzelliğini sunmaya hazır. Parktaki bir ağaç gövdesi de olsa, doğaya dön ve kendi özünle, doğanla buluş. İçindeki gücü, ışığım orada bulacak, orada besleneceksin.

Ve doğayla bir olduğun anda, meleklerin kulaklarına tüm cevaplan fısıldayacaklar. O huzur ve dinginlikte, meleklerin Tanrısal rehberliğini alacaksın. Bırak o rehberlik sana aksın ve yolunu, yüreğini aydınlatsın. Sonra da o güzel ışık, senden dünyana ışısın.

En kısa zamanda, hatta bugün, kendine doğaya dönecek fırsatı yarat. 

Ayy cok teşekkür ederim :)

Canım cok teşekkür ederim guzel yorumuna :) haklısın ozelden bakmamsk lazim bu gibi vakalara karsi. Cok güvendiğim (sen gibi ) kimseler haric uzun sure bakmayacağım sanirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…