Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kuzum bu adamin dedigin gibi dusunceleri o kadar yogun cikti ki kartlar da inanamazsin
Bi kere bu adam suan aski geri plana atmis mesela ders calismadiginda vs. hani bos dururken bile askla alakali seyler degil de hep gelecegi dusunuyo kendiyle alakali seyler dusunuyo
Bu adama huzurlu istedigi gibi bir mekan cikti, bu sınav sonrasi bir ise sahip olacaksa veya egitim hayati falan buna sahip oluyo bu insan yani tam kafasinda kurdugu seye kavustugunu gordum her sey yoluna giriyor devaminda
Ama mesela bu sınavı atlattiginda sizin araniz biraz acik olacak sanki yani sogumus musunuz desem araniz mi acik kavgali misiniz o tur bi sey olcak ve bu bi sure daha devam etcek yani bu adam yine ustune dusmeyecek o psikolojiden falan cikip hayatini akisina birakacak ustunden koca bir yuk atip oh be diyor fakat hala sana karsi cok gazla ilgi gösterecegini goremedim
Sen bunu kafana cok takicaksin ondan bir adim gormek isteyeceksin ama bunu yapmaman lazim
Kartlardan aldığım enerji su yonde bu sinavini bitirdikten sonra sen cok fazla ustune dusmeden kendini de unutturmadan tatli tatli hayatinda kalmaya devam etmelisin cunku bu adamin kafasi suan karman corman ve bu sinav sonrasi da kolay toplayamayacak kafasini yani direkt sinavim bitti hadi her sey guzel olacak gel demeyecek sana
Senin bu durumda ne cok baski yapman lazim ne de kendini tamamen cekmen lazim
Bir de ask kartlarina bakalim
Bak kuzum 3 kart actim gecmis simdiki zaman ve gelecek icin
Gecmis için gecmiste senin cok cabaladigini onu cok istedigini ve emek verdigini bu sayede elde ettigini goruyorum
Inanilmaz ama simdiki zaman kartin onu bekle aska sair istediklerin olacak dogru yoldasin umidini kaybetme diyor
Gelecek ise gercek sevgi tukenmez ruh esinse seninle kalir seni sevej seni oldugun gibi kabul eder bu askin gerçekliğine inan diyor :))

Ay kuzum valla aynen dediklerin dogru ya agzina saglik cok tesekkur ederiimm

Merhaba , fallaşmak karsılıklı oluyo sanırım kahve falını cok severim ama bakamam anlamam ben netteki fal sitelerindende sıkıldım kahve , tarot ne olursa bakmak isteyen olur mu ??

Ya kızlar buraya fallaşıldığı için yazmak istemiyordum ama yüzsüzlük yapıp yazacağım. :) Bana da hayrına bakmak isteyen biri çıkar mı ben de altta kalmamak için özelden derdini dinleyebilirim, yardımcı olmaya çalışabilirim. Bilemedim ne yapsam ehehe ama fal bakmaktan anlamıyorum maalesef. :/

estağfurullah yüzsüzlük deme ben bakarım. bişey yapmana gerek yok iç bi ara gönder ama şuan bakamam saat 3:)

estağfurullah yüzsüzlük deme ben bakarım. bişey yapmana gerek yok iç bi ara gönder ama şuan bakamam saat 3:)

Aaa süpersin bu kadar çabuk beklemiyordum :) Teşekkür ederim ama ben bunun altında kalmam merak etme sana herkese geçmediğim bir kıyağı geçebilirim. :) Ben atayım sana o zaman ne zaman müsait olursan bakarsın. Çok sağol. :)

bu saatte içme nası uyuyacaksın rica ederim fal bakamadığım zamanlar burda da bana bakan kızlar olurdu. atla deve değil ölmem:)
kıyağa da gerek yok :) yooook ben ille senle konuşcam anlat derdini dersen çok ısrar edersen falan hiç merak etme 63748 paragrafla anlatırım

Bilemem illa dert olmayabilir fal benzeri bir şey olabilir ama fal değil. :) Ne olduğunu burada söylersem herkes ister ehehe özelden söylerim.

Bilemem illa dert olmayabilir fal benzeri bir şey olabilir ama fal değil. :) Ne olduğunu burada söylersem herkes ister ehehe özelden söylerim.
uuuuv ahhaha:) peki

-----

bu arada,
kızlar yazmayın kimseyi kırmak istemem, bakarım belki bi ara ama binde bir içimden gelirse yazıyorum gönder ben bakıym diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…