Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Fallaşmak isteyen mesaj atsın kızlar tarot ve kahve

Sen ortaya ciktin mi? En son bana kahve falina baktirmistin, sen tarot bakacaktin ortadan kayboldun. Mesajlarima bile cevap vermedin.

Anlamiyorum fallasmak diyorsunuz kendinizin falina baktirip ortadan kayboluyorsunuz. Ayni sekilde basogluilknur isimdeki sahis

Sen ortaya ciktin mi? En son bana kahve falina baktirmistin, sen tarot bakacaktin ortadan kayboldun. Mesajlarima bile cevap vermedin.

Anlamiyorum fallasmak diyorsunuz kendinizin falina baktirip ortadan kayboluyorsunuz. Ayni sekilde basogluilknur isimdeki sahis

Burada bir çok kişiye fal baktım ben ortaya çıktın mı ne demek ? Belli ki bir sorun olduğu için çıkmak zorunda kalmışım, yurtdışında yaşıyorum internet sıkıntımda çok fazla ayrıca telefondan giriyorum anında cevap veremiyorum zaten bakamadıklarımada daha sonra yazıyorum at falını bakıyım ?

Burada bir çok kişiye fal baktım ben ortaya çıktın mı ne demek ? Belli ki bir sorun olduğu için çıkmak zorunda kalmışım, yurtdışında yaşıyorum internet sıkıntımda çok fazla ayrıca telefondan giriyorum anında cevap veremiyorum zaten bakamadıklarımada daha sonra yazıyorum at falını bakıyım ?

Özel mesajlarimda duruyor 5.2. msj attin fallasalim diye. Sonra üc kere yazdim benimkine bakmayacak misin diye. Cevap gelmedi. Ben bunda art niyet ararim. Sonucta o msjlar silinmiyo dimi üc ay sonrada girsen geri yazilir. Istemiyorum falini.

Aynisini bana da yapti.

Birde tersliyor burda..ona fal baktim soru sordu onuda cevapladim sonra ben yolladim bilgilerimi cevap yok.. iki kere yazdim yine cevap yok burda masum gibi davraniyor.. neyse bu bana ders oldu özelden fallasmam artik..

Ben hiç fal bakmayı bilmiyorum ya çevremdede bakan yok ama son 2 kahvede birinde bi yüz birinde de yazı çıktı ama hiçbir şey anlayamadım valla yalan söyleyemem ben sizinkine bakamam hiçbir şey anlamıyorum ama bi yardimci olabilecek var mı aranızda hayrina?

Fallaşalım kuzuu sorunu sor 1-50 arasi 10 sayi soyle bir de. Bende fincani atiyorum :)

Sorum benimkiyle baya iyiyiz artık nazar değmesin ama bunun kafasında milyon tane soru dönüyor gene. Önemli bir sınavı var ki bu sınav ta seneye bu arada. O herşeyin anahtarı sonra senle istediğim gibi tam olacağız vs diyor. Artık yoruldum bu konularda. Sence bizi neler bekliyor?
Sayılar; 4 34 21 6 17 8 43 19 5

Fallaşalım kuzuu sorunu sor 1-50 arasi 10 sayi soyle bir de. Bende fincani atiyorum :)

Senin falın;
sende bi kavuşma birleşme var. Aranda bağ olan ama tam olamadığın bir erkek bu. Yakın zamanda tekrar yakınlaşmanız çıkmış.
kafanda çok fazla soru var senin. Ne yapsan 10 şey düşünüyosun peşine pek mutlu değilsin. Kafan yoğun bu yoğunluk seni yoruyor.
bu erkek şehir dışından mı? Şehir dışından gelen bir sürü telefon konuşma çıkmış çünkü. AMa bak bunlar hem iyi hem kötü. Yani etrafınız temiz değil sizin. İkinizinde aklı çok karışık. Kesin bi çözüm yolu bulamıyosunuz.
Sana çiçek gibi bişey getirecek bu adam bi hediyesi var.
Hamile biri var ya da cidden hamile göbeğine sahip:) Buna küsmüşsün sen bir tartışma var aranızda. Seni üzdüğü için çok pişman olacak azıcık ılımlı ol bu kişiye:) Senden çok az uzun aynı tenlerde bir bayan.
Senin rahatlamaya ihtiyacın var ama yakın zamanda bir rahatlama sende görmedim.
Ya sende nazarda var benim başım çok ağrıdı falına bakarken. Çok etrafın kapalı.
2 tane insana mahçup olacağın bişey yapacaksın sen. Bunlar yaşça ve mevkice senden büyükler. Dikkatli ol pişman olacaksın.
Geceleri ara ara kalkıp derin düşüncelere dalıyosun sen sanki. Kafanda kurma bu kadar sana yazık. Sni bence aşk hayatın yoruyor. Tam mesela kafanda kurmadan adamla olsanız bunlar olmayacak.
Sende benim gibisin çok etkiliyo muhtemelen bu erkek seni

X