Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Eklentiler

• 20170423_154023.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 19
  • 20170423_154227.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170423_154237.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 29
  • 20170423_154057.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 19
  • 20170423_154637-min.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 17
  • 20170423_154832-min.jpg
    64,9 KB · Görüntüleme: 22
  • 20170423_154846-min.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 23
ağzına sağlık. Ay kavga falan hiç hiiç gerek yok:) O salak kızlardır gene o kavga ama zaten benimki herkesten uzak duruyor artık inş kötü birşey olmaz.
Ben arada onu yargılıyorum ya aynen biri bişey diyo ya da demeden bir hareketini sormadan. Söyleyince aa tamam oluyorum öyle şey olabilir gene ona yordum ama bilemedim.

Bunlar da benim :)
Sana yine geldiler mi böyle:) Sıkıntılı çıkmışsın. Esmer biriyle ilgili bir haberin var. Bu haberden sonra da sizin yüz yüze konuşmanız var fakat senin tarafından bu adamı istemeyen çok kişi çıkmış.
Senden yaşça büyük zayıf bir erkek üzerine titriyor gibi. Yani her yaptığından haberdar ve senin bir hareketin ona batacak seni çocuk gibi azarlaması çıkmış.
Sana gelmeye çalışan bir erkek daha var. Saçlarının önü kalkık. Sen dim dik durmuş bunun gelişini izliyosun ama geri göndereceksin yani keyifle sadece izliyor çıkmışsın.
Bu seninki galiba çünkü mesafe çıkmış düşünceli baya. Bu adamın sıknıtılarını ben taa ilk fallardan beri görüyorum. Boynu bükük düşünceli şekilde.
Sen yeni bi işe başlayacaksın el sıkışman var ama şu andan başka bir şehir.
Bide bu seninkiyle kesin görüşeceksin gene var bu falda da.
Etrafında seni rahatsız edecek şekilde davrananlar var. Bunlar kuyunu kazmaya çalışıyor birinden bi kötülük görebilirsin gibi.
Aileye biri gelecek bir kadın uzun etekli saçları toplu atik tipli olur ya öyle biri. Bunun sana bir yardımı dokunacak.
ya ailede bide yatan bir hasta çıkmış. Başında senin sevdiğin biri bekliyor gibi. Uzak akraba muhtemelen ama etkileneceksin.

Yatan bir hastamız var ya babamın teyzesinin oğlu, sürekli sıkıntıdan babamı arıyor.
Mulakata girdim iki gün önce, hep şehir dışı yazdım olursa inşallah. :)
Ağzına sağlık canım. :)

fallaşmak isteyen var mı kızlar. bir kaçtır yazıyorum ama sonra işim çıkıyor çıkmak zorunda kalıyorum ama bugün buradaym

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…