Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Fallaşmak isteyen varsa burdan ya da özelden yazabilirsiniz
Net bir soru üstüne 10lu melek destesi aciyorum askla ilgili sorunuz varsa ekstra olarak ask karti da aciyorum
Beklerim

kart falı bakan arkadaşlar varsa beklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumlayacak birileri var mı :) bende isterseniz tarot bakabilirim.

Eklentiler

• IMG_1252.JPG
    38,6 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_1253.JPG
    38,1 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_1254.JPG
    39,6 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_1255.JPG
    40,6 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_1256.JPG
    42 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_1257.JPG
    36,7 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_1259.JPG
    35 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_1260.JPG
    39,1 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_1261.JPG
    59,1 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_1263.JPG
    29,2 KB · Görüntüleme: 17
Ben fal bakamıuorum ama yınede benım falıma bakabılır mısınız cok sevınırım

Eklentiler

• IMG_1638.JPG
    38,2 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_1639.JPG
    39,2 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_1640.JPG
    37,4 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_1641.JPG
    40 KB · Görüntüleme: 17
Kızlar fallaşalım mı:)

Eklentiler

• IMG_5791.JPG
    38,7 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_5792.JPG
    39,2 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_5793.JPG
    41,1 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_5794.JPG
    32,7 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_5795.JPG
    30 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_5796.JPG
    30,7 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_5797.JPG
    39,7 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_5798.JPG
    30,9 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_5799.JPG
    36,5 KB · Görüntüleme: 18
Fallaşmak isteyen varsa burdan ya da özelden yazabilirsiniz
Net bir soru üstüne 10lu melek destesi aciyorum askla ilgili sorunuz varsa ekstra olarak ask karti da aciyorum
Beklerim

Canım sen seninkinden bir haber mi bekliyorsun? Bir kuş yavrusu çıkmış kafasının tam üstünde, bu haber senin de çok istediğin, beklediğin bir haber gibi geldi bana; ama henüz daha küçük. Sanırım oluşum aşamasında kafasında bu durum, gelecek sana yani bu haber; ama yakın bir zamanda değil gelişi, çok geç de değil, tam zamanında gelecek desem yeri. Sana biri seninkiyle ilgili bir şeyler getiriyor gibi çıkmış, sanırım bir laf bu. Birisi sana onunla ilgili bir şeyler mi anlatacak yoksa dedikodusunu mu yapacak anlamadım; ama senin canını sıkacak bir şey bu, getirdiği şey önemli gibi çıkmış, araştırsan iyi edersin gibi geldi bana. Araştırmadan da ön yargılı davranıp onunla konuşma hatta, onu yargısız infaz edeceksin gibi çıkmışsın. Getirilen şey de doğruluk payı da var sanki; ama senin o an düşüneceğin, aklında kuracağın şekilde şeyler olmamış. Seninki bu duyduğun şeyi yaparken kendince güzel düşünerek hareket etmiş. Senle değil; ama etrafında birileri kavga edecek sanırım, bir kargaşa oluşmuş, sen bu kavgaya girmeyeye çalış, sevgilinle aran etkilenecek gibi çıkmış yoksa. Kısa bir süre daha var böyle iniş, çıkışlı devam edecek; ama hepsi kısa sürede geride kalacak, sana değer veren biri sevgilin ve hayatını birleştirme düşüncesi de çıkmış.
Biri çıkmış üstünde kınalarda giyilen kaftanlar var ya, onlardan var. Bu sen misin başkası mı anlamadım; ama ortam çok özel, sanırım yakında birinin kınası var.
Dış görünüşünle etrafını etkilemen gereken bir yere gireceksin sen, görünümle birlikte davranışlarına da dikkat edersen ortamdakileri etkilemeyi de başaracaksın.
Sevdiğinin ailesinde biri tilki gibi çıkmış, kurnaz biri ve sevgilinin de sanki biraz çekindiği biri bu, böyle karşısına almak istemiyor gibi geldi bana. Bu kişi ileride size biraz zorluk çıkartacak gibi çıkmış.
Iki tane dileğin çıkmış, bunlardan birinin önü temiz, açık. Diğerinin önü şu anlık kapalı; ama sanki zamanla o da açılacak, biraz sabretmen gerek buna ulaşmak için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…