Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Canim ben bunu yorumlamaya basladim sorun lur mu? Digerinde pek bisey göremedim de

tuttum canım.

Canim ilk basta üstündeki dertlerden yavas yavas kurtulma vakti. Söyle söyleyim kafana takip düsündügün bir kac konu var, hem özel hem is hayatinda. Bu aralar ama daha cok is ile düsüncelerin vaR. Cok kalabalik bi ortamda bulunuyorsun, degisik yüzler cikmis.

Bekleyip de hayal kirikligi yasadigin bir olay var. Daha cok is ortami ile ilgili bu konu. Simdilik üzülmüs olsanda, bu istegin ilerde tekrar olumlu olarak gündeme gelecek. Biraz daha sabretmen lazim canim. Olay tekrar gündeme geldiginde senin icin daha olumlu gerceklesecegini göreceksin.

Hayatinda küs oldugun bir bayanla bir barisma olacak. Bu barisma bir erkek tarafindan yönlendirmeyle olacak. Aslinda sen bu bayani tamamen hayatindan cikarmissin, ama o erkegin istegi üzerine tekrar o bayanin adimina karsilik vereceksin. Ama bence senin tarafindan cok gönüllü bir barisma olmayacak.

Nedense bu bayan icin pek olumlu bir his olusmadi bende. Sana gecmisde kötülükleri dokunmus. Formalite icabi bir barisma olabilir.

Biraz daha zamanin ihtiyacinin oldugu ikinci bir hadise daha var. Bu hadise haneyi de ilgilendiren bir ile ilgili bir müjde, aileye yeni katilan birey yada evlilik nisan tarzi bir olay. Ailedekilerin yüzünü güldürcek, ancak kötü gözlü birine dikkat etmelisiniz. Daha cok orta yasli bir erkek oldugunu düsünüyorum.

Iki bayan cikmis. Bu ikisi senin hakkinda konusuyolar, dedikodunu ediyolar yani. Her zaman senin olumsuz yanini bulabilcek iki kisi bunlar. Sana mesafe olarak uzak yasiyolar bence. Senin bu olayinda farkinda oldugunu düsünüyorum.

Bakana melek destesi bakacağım net soru ustune, eger askla alakali soru varsa yaninda ek olarak ask kartlari da acacagim bekliyorum

Canım geçmişten beri diğer insanlarla ilgili biriktirdiğin bazı sorunlar var. belki çözüme ulaşmamış belki hiç çözüm düşünülmeden içine attığın, belki birilerinin senin sırtına yüklediği sorumluluklar… bunların hepsine sihirli bir el değiyor. Öyle bir iyilik meleği çıkıyor ki karşına dokunduğu her yeri güzelleştiriyor aydınlatıyor. Y ve N harfleri gördüm burada.

İçimi kıpır kıpır etti falın, uzun zamandır bir kahve falına bakmayı bu kadar çok istememiştim :) mutluluk dolu resmen, nazar değmesin :)

Hayvanlara karşı özel bir ilgin var mı? Sanki kimi zaman sana yol gösteriyorlar gibi. Özellikle senin için olumsuz olacak şeyleri önceden sana haber veriyorlarmış gibi görünüyor. hani mesela bir felaket olacağı zaman hayvanlar hissedip kaçıyor ya onun gibi bir görüntü var burada.

Hafiften kilolu birisi var bayana benzettim ama emin olamadım. Bu kişinin kendine göre büyük bir sıkıntısı var. sanki büyükçe bir yılan kadının tüm vücudunu çepeçevre sarmış onu boğuyor gibi. Aslında etrafı aydınlık kadının belki de içinde yaşadığı bir problem yansımıştır. Kişilik bozukluğu veya ruhsal sıkıntıları olabilir bu kişinin, bir ihtimal.

Boynu kısa kafası öne doğru duran bir erkek çıkmış. Bu erkekle ilgili bazı problemler görünüyor. hani başta bahsetmiştim ya onlarla da alakalı.

Canım çıktığın bir yol var neredeyse yarılamışsın. Biraz zahmetli geliyor sana bu yolda ilerlemek ancak sonuna ulaştığında pişman olmayacaksın.

Gözleri birbirine mesafe olarak uzak olan (yüzündeki yerleşiminden bahsediyorum umarım anlatabilmişimdir) ve küçük gözleri olan birisi var. bu kişiye karşı çok merhamet dolusun. Ve onun da buna fazlasıyla ihtiyacı var. çok iyi birisi güzel şeyleri hak ediyor ancak çözümleyemediğim bir sızı var gözlerinde. Kimseye açmadığı üzüntüleri var belki de, ya da sadece sana açtığı.

Ayyy işte ilk baktığımda görüp bayıldığım iki görüntüden birisine geldim :) sevgilin var mı ya da evli misin? Mükemmel bir çift görüyorum. bunlar evliden ziyade sevgili olma aşamasında olan bir çift gibi duruyor gerçi :) güzel fizikli bir genç bayan. Ayak parmaklarının üzerine yükselmiş ve sevdiceğine mutlu bir öpücük bahşediyor :) ve sanki bu adam hayallerini süsleyen ancak ulaşamadığın bir adammış gibi. Güzel şeyler olacak bence :)

İşteee en sevdiğim yer de burası :) tabağın tam ortasında çıkan yine göz göze çıkan bir çift :) bekar olduğunu varsayarak yazıyorum canım :) evliysen eşinin sana olan tutkusu diye de alabilirsin yorumlarımı :) mutlu bir yuva görünüyor aşk dolu mutluluk dolu :) kendi içinizde yaşadığınız sorunlar çıkmış. Belki araya girebileceğinizi düşündüğünüz şeyler/kişiler/olaylar… ancak çevresi gayet aydınlık. Ben bayıldım vallahi :)

Bu kadar canım :)

Sorumu da yazayım işimle ilgili gelişmeler var mı, beklediğim bir durum var nasıl ilerleyecek meraktayım :)

işle ilgili dediğin gibi bir durum yaşadım umarım falın tutar ve daha olumlu olarak gündeme gelir :)
teşekkür ederim canım. ben de şimdi açıyorum falını

Allahımm nasil guzel bir yorum buu resmen icim mutlulukla doldu henuz bir iliskim yok ama o kadar guzel yorumlamissin da gercekten umutla doldu icim insallah dedigin gibi olur, o asamaya gelmek istedigim biri var ama hayirlisi bakalim
Bayildim falina enerjine pozitifligine gercekten cok cok tesekkur ederim aksam aksam hic hesapta mutlu oldum
Bir de 1 50 arasinda 10 tane sayi soylersen oyle acayim kartlari senin soylemen daha saglikli oluyor kuzucum bekliyorum sayıları:))

Canim hem katina actim hem melek kartları. İkisini bir yorumlayalim bakalim ne diyecekler.
Eski iliskinle alakali evde huzursuzluklar mi yasanmisti? Senin buyuk bir uzuntu surecinden gectigini soyluyor kartlar.
İlişkinize mudahil olan kisiler varmis ve bu kisiler cogunlukla sizi istemeyen kisilermis. Size olumsuzlukları yansimis bu kisilerin.

Esmer bir erkek cikti. Eger eski sevgilin esmerse o diye alabilirsin yorumu degilse esmer bir erkek gorunuyor falinda. Bu kisiyle bir karsilasman olacak. Canim kartlar terazisini mi sasirmis sizin iliski mi inisli çıkışlı bilemedim bi olur diyor diger kartta olmaz diyor ne yazacagimi sasirdim :)
İsler basta sarpa saracak zannimca sonrasında ise duzelme imkani gorunuyor. Ruzgar tersine esecek yollarinizda bir kesisme olabilir.
Sen kendini hayatin akisina birak biraz da. Sanirim hayatin kendi istedigin yonde akmasi icin fazlaca caba gösteriyorsun. Ancak derler ya her sey olacagina varır diye.
Kendini guvende hissedemiyorsun iliskiniz icinde. Biraz daha ic sesini dinleyip, karsindakinin de soylediklerine kulak vermen gerekiyor.
Eger dilegin onunla tekrar bir araya gelmekse bu konuda dua etmelisin diyor kartin.
Geleceginde de gecmistekine benzer sıkıntılar yasayabilirsin bu kisiyle.
Acik tenli bir bayan var bu bayan araciligi ile sana bir haber geliyor. Güzel bir haber. Dileginin ne olduguyla alakali bu haber. Hani demiştim ya dilegin onun geri donmesi ise.. Diye. Geri dönmesini cok istiyorsan bununla ilgili baska birini istiyorsan baskasiyla ilgili. Akış tamamen senin kalbindekiyle alakali. Cunku sen istedigini alan birisin ve basaranakadar savasmayi seviyorsun.
Hayatina guzellikler sactikca hayat da sana sunacak ayni guzelliklerden. Kendine olusturacagin yeni dunyanda ise hayalini kurdugun ozgurluge kavusacaksin. Bu yeni dunyayi kurman elbette kolay olmayacak ancak basardiginda seni kucuk mucizelerle karsilayacak.
Dilegin icin bir mucize bekle ve gerceklesmesini izle :)
Umarim begenmissindir :)

Ben de mutlu oldum insallah kavusursun sevdicegine :))
Canim ben her falda sana biraktim kartlari senin elinden olsun yine olmaz mi :)

Yok kumral :) tsk ederim agzina saglik canim:) bilmiyorum bende kafami karistirdi ancak olacak diye hic umudum kalmadi..

Ben de mutlu oldum insallah kavusursun sevdicegine :))
Canim ben her falda sana biraktim kartlari senin elinden olsun yine olmaz mi :)
Amiinn insallah :))
Peki kuzum oyle olsun hadi :)

Is hayatini sordugun icin cikan kartlari bu yonde yorumlayacagim bakalim baslayalim

Bu sıralar durağanlaşan bir olay goruyorum yani hayatinda devamli olan bir sey durağan hale gelmis akisi degismis ya da.
Bu siralar işinle alakali olsa gerek calistigin kendini verdigin emek harcadigin bir sey cikmis. Bu is icin cok emek harcadigini karsiligini istediğini goruyorum ve alacagin sonuc seni cocuklar gibi mutlu edecek yani derin bir nefes alip oh be değdi tum sıkıntılara diyecegin turden bir sey.
Fakat bundan önce bir olumsuz olay var bunu isinle alakali hissetmedim de eger evliysen aile icinde eger evli degilsen kendi icinde yasayacagin bir problem kafani fazlaca kurcalayacak bu sirada bu isle alakali konulara fazla kendini veremeyeceksin cok buyuk bir sorun degil ama seni biraz oyalayacak
Fakat hani derler ya her karanligin sonu aydinlik her yagmurun sonu gokkusagidir diye, bu sıkıntının ardindan bir muratla mukafatlandirilacaksin bir at şahlaniyor nasil bereketli nasil guzel. Isin ustune yogunlastigimiz icin bunu ona yoruyorum bereketli cok hayirli bir olay bu :)
Bu işin gerceklesmesiyle beraber de bir cok sey yoluna giriyor aslinda, kafanda nasil cozcem dedigin seylerin cevaplari tek tek yaniyor beyninde hallolmaya başlıyor.
Bu iş yerinle alakali bir seyler cikti bi de cok huzurlu guzel ferah bir ortam, hep hayalindeki gibi boyle orda mutlu huzurlu olacagini goruyorum
Fakat bir bayan var o is yerindeki bir bayan sanki ustunde gozu var bu patron da olabilir bi calisan da, yaptığın her seye bi bakiyo goz ediyor eger patronsa nasil calistigina bakiyor calisansa kiskaniyor cekemiyor
Onun disinda guzel geldi kartlar uyumlu geldi muradina ereceğini goruyorum huzurlu bir is ortami goruyorum insallah her seyin en iyisi en hayirlisi olur hakkinda :))

2 olsun canim :)
Canim cok guzel bir kart çıktı. Seni mutlu 3edecek seylerin uzerine gitmelisin. Her gun sahip olduğun seylerin uzerine yebi bir sey daha eklemeli hayatini dolu dolu yasamalisin. Sahip oldugun guzel seyler icin sevinmeli seni uzen seyleri arkanda birakmalisin. Bunları yapabildiğinde mutluluga ulasacaksin. Mutluluk yolundasin ve bu yolda ilerlemelisin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…