Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Eklentiler

• IMG_5748.JPG
    IMG_5748.JPG
    32,3 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_5749.JPG
    IMG_5749.JPG
    31,5 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_5750.JPG
    IMG_5750.JPG
    26,6 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_5751.JPG
    IMG_5751.JPG
    27,1 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_5752.JPG
    IMG_5752.JPG
    30,8 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_5753.JPG
    IMG_5753.JPG
    34 KB · Görüntüleme: 38
Kalbinle ilgili büyük bir haberin var fakat bu haber istediğin haber olmayabilir ya. Böyle yani karanlıktan geliyor. Hani isteidğin bir haberse de şok edecek bi olayı olacak eksin.
Bu haber dolaylı birinden gelecek bide. Erkekle ilgili belli kalpten olduğu için fakat bu erkeğin bir kızla bi olayı olacak sen duyacaksın.
Bu haber sonrası sen arkanı dönüyosun gibi çıkmış ama böyle karanlıktasın işte. Atlatabilmen için süreç düşündüğün kadar çok olmayacak çıkmış
Sen izleyen biri çıkıyo bu esmer biri.
Kafanda çok kuruyosun sen bu sıralar. Hiç net değilsin.
Bu haberden önce bu erkekle yakınlaşman olacak ama ykaınlaşma sonuçsuz kalacak hani sevgili miyiz kısmı vardır ya o net olmayacak zaten kafanda o sıra kuracaksın tekrar ve bu haber her neyse bunu duyup bir süre sonra arkanı dönmen var bu adama.

tamam canım:)
Falın;
Böyle yine sen içsel olarak bi depreşeceksin ya. Bi iyi bi kötüsün hala tam olarak atlatamadığın şeyler var.
Sarmaş dolaş olmuş birilerine arkadan bakıyosun. Bağın var bu baktığın kişilere ama hani senin sevdiğine yorabilirim ancak bunu için bi cız edecek çünkü. Ya bu adam sana bi haber mi gönderecek desem bişeyini mi göreceksin duyacaksın öyle bir olayın var.
Çok fazla haberin çıkmış. Bu genel haberler herşeyle ilgili aşırı yoğun bir döneme giriyosun. Kafan bi rahatlayamayacak. Sürekli birşeyler düşüneceksin hiç boş kalmıyosun. Aslında bu bir yandan iyi bir yandan kötü çıkmış. Yoğun olunca düşünmem dediğin şeyleri daha çok düşünmeye kafanda kurmaya başlayacaksın.
Adında e t s harfleri olan kadın mı erkek mi göremiyorum biriyle sürekli konuşman çıkmış. Senin bu yakınından biri olabilir. Çünkü sen ona sırtını dayamışsın sanki.
Adında h olan bir erkek var. Bu kişinin sana zaafı var. Sen bunu göreceksin ama direk bi konuşması yok bu adamın henüz.
Sen bir tercih yapacaksın. Bunu erkeğe yormadım ama ben. İş ev gibi bişey olabilir. Yol ayrımın var ve neyi seçersen seç hem iyi hem kötü yanları eşit çıkmış. Ama sen çıkmaza gireceksin bu seçimde.
bak esmer kafası vücuduna göre büyük duran orta boylu bir erkek yüzünü okşuyor çıkmış ama bu yakınlaşma gibi değil. Böyle sevimlisin dayanamayıp yüzünü okşuyor ama ilerisinde bi yakınlaşma olayı yok:)
Sen ketumsun bu sıralar sanki. İnsanları özellikle erkekleri kendinden uzaklaştırıyosun. Öyle davranıyosun yani ama kısmetli de çıkmışsın.
Uzaktan gelecek saçlarını diken biri var. Zamanı var gelişinin ama şaşıracaksın.
Bide başka bir erkek bu arkadaşın bile olabilir kim seçemiyorum ya da gönlü sende olan bir erkek sen buna arkanı tamamen dönüyosun. Resti çekmişsin ama bu adam üzülüyor.
Ailen çok karışık çıkmış bide canım. Her kafadan bi ses çıkıyo bu sıralar çok kavga tartışma olabilir. bu dışarıdan gelecek saçları dik kişi aileye gelecek bu arada. bi akraba muhtemelen.
O ilk gördüğün benim sevdiğim değil, benimkinin ne gönlünde ne hayatında biri olmadığını geçen hafta netleştirdim, Allah'a şükür o yönden sıkıntım yok, şimdi ailesinin yanında, belki ablası ile foto koyar. Belki şu diğer bahsettiğim evli olandır, boşanma ve karınla barış diyip engelledim.
E,t,s o olabilir bir ihtimal, numaram olanlar arasında onda var bir bu harfler.
Ağzına sağlık canım. :)

O ilk gördüğün benim sevdiğim değil, benimkinin ne gönlünde ne hayatında biri olmadığını geçen hafta netleştirdim, Allah'a şükür o yönden sıkıntım yok, şimdi ailesinin yanında, belki ablası ile foto koyar. Belki şu diğer bahsettiğim evli olandır, boşanma ve karınla barış diyip engelledim.
E,t,s o olabilir bir ihtimal, numaram olanlar arasında onda var bir bu harfler.
Ağzına sağlık canım. :)
karıştırıyorum sendeki erkekelri galiba ya:) Ona göre sen kafanda kur bence heheh falımı yani.
Rica ederim, çok sevindim bu arada:)

karıştırıyorum sendeki erkekelri galiba ya:) Ona göre sen kafanda kur bence heheh falımı yani.
Rica ederim, çok sevindim bu arada:)
Çok kişi var ondan; ama ben tek tek uzaklaştırıyorum. Mantar gibiler bu aralar, habire türüyorlar. :KK70:

Ya biri baksa ya bende ona bakm cokmubzor niye kimse muhatap olmuyor

Hoşgeldiniz öncelikle,

Falınızın fotosunu güzel çekememişsiniz. Pek bir şey görebileceğimi zannetmiyorum ama yorum yapmaya çalışayım.

Hayatınız genel anlamda hoşunuza gidecek şeylerle geçiyor. Çok fazla iç sıkıntısı çekmiyorsunuz. Ulaşmak istediğiniz birkaç şey var. bunlar için biraz daha fazla çaba göstermelisiniz.

Hissettiğim kadarıyla kendinizi yormayı ve efor sarf etmeyi pek sevmiyorsunuz.

Başlamayı planladığınız bir şey var. önünüzde bir engel görüyorsunuz bu konuda. Aslına bakarsanız engel gördüğünüz kişi veya durum sizin seçiminizde emin olup olmadığınızı sınıyor sadece. Bu konuyla ilgili iki seçenek çıkacak karşınıza.

Bir çift çıkmış. Evli birileri değil zannımca. Siz misiniz bir başkası mı yansımış bilemiyorum yoruma göre karar verirsiniz. İkisi de uzun sayılabilecek boydalar. Bir kaçamak planlıyorlar gibi. Hayatlarına biraz renk ve heyecan istiyorlar.

Bebekli bir bayan var. poposu büyükçe bir kadın bu kişi. Bir sıkıntısını paylaşabilir sizinle. Eşinden uzakta mı yaşıyor desem eşini kaybetmiş mi desem. Arkasında bir erkeğin varlığını istiyor ancak hissedemiyor bunu. Belki de ilgisiz bir eşi vardır.

Bu kadar görebildim.

Benim falım da aşağıda, güzel yorumlarsanız başkaları da fallaşmak isteyecektir. Baştan savma bakarsanız yine kimse ilgilenmez benden söylemesi :)

Eklentiler

• 20170318_134209.jpg
    20170318_134209.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 50
  • 20170318_134214.jpg
    20170318_134214.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170318_134227.jpg
    20170318_134227.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 47
  • 20170318_134231.jpg
    20170318_134231.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 35
  • 20170318_134235.jpg
    20170318_134235.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 37
  • 20170318_134339.jpg
    20170318_134339.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 40
Kizlar fallasmak isteyen var mi? Kahve icmedim, tarot bakan olursa bende kahveye bakarim :) icimde bi soru var düsünüp duruyorum

Bakana melek destesi bakacağım net soru ustune, eger askla alakali soru varsa yaninda ek olarak ask kartlari da acacagim bekliyorum :halay:

Kalbinle ilgili büyük bir haberin var fakat bu haber istediğin haber olmayabilir ya. Böyle yani karanlıktan geliyor. Hani isteidğin bir haberse de şok edecek bi olayı olacak eksin.
Bu haber dolaylı birinden gelecek bide. Erkekle ilgili belli kalpten olduğu için fakat bu erkeğin bir kızla bi olayı olacak sen duyacaksın.
Bu haber sonrası sen arkanı dönüyosun gibi çıkmış ama böyle karanlıktasın işte. Atlatabilmen için süreç düşündüğün kadar çok olmayacak çıkmış
Sen izleyen biri çıkıyo bu esmer biri.
Kafanda çok kuruyosun sen bu sıralar. Hiç net değilsin.
Bu haberden önce bu erkekle yakınlaşman olacak ama ykaınlaşma sonuçsuz kalacak hani sevgili miyiz kısmı vardır ya o net olmayacak zaten kafanda o sıra kuracaksın tekrar ve bu haber her neyse bunu duyup bir süre sonra arkanı dönmen var bu adama.
Ayy valla guzel seyler olsun artik yaa su an kimse yok hayatimda bu kisi gecmisten biri mi?

yakşanlar. falıma bakana ben de bakıyorum:)
Canim aktif bir doneme gireceksin cok kosturmali cikmis seni gozleyen iki erkek var senin aklina bir tanesi daha yatacak ve onu tercih edeceksin gibi cikmis bir kararsizlik kalma durumun var.bunun disinda maddiyatla ilgili olumlu konular gundeme gelecek gibi.Sevinecegin guzel haberlerin olacak.Gecmiste biraktigin biri ile bir diyologun ya da konusman olabilir .Saglikla ilgili ufak bir rahatsizlik var ama gecici gordum onemli birsey degil.Bu arada aile ile ilgili bir takim kararlar alanacak ev yani hane hateketli saniri. Bazi sorunlar cozume kavusacak dilek tut kart secicem.

Olur canim katinada soru oluyor mu? Hangi bilgiler gerekli canim?

evet sorabiliyorsun. sen sorunu sor ben ona göre seçeyim kartları. soruna göre bilgi gerekirse sorarım canım genel bir bilgi istemiyorum.

benim falım da aşağıda :)

Eklentiler

• 20170325_152138.jpg
    20170325_152138.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170325_152142.jpg
    20170325_152142.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 42
  • 20170325_152146.jpg
    20170325_152146.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 40
  • 20170325_152153.jpg
    20170325_152153.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 39
  • 20170325_152157.jpg
    20170325_152157.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 17
  • 20170325_152247.jpg
    20170325_152247.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 28
evet sorabiliyorsun. sen sorunu sor ben ona göre seçeyim kartları. soruna göre bilgi gerekirse sorarım canım genel bir bilgi istemiyorum.

benim falım da aşağıda :)

Canim hemen bakiyorum.:

Benim sorum eski iliskimle alakali. Bayadir görüsmüyoruz ama kendisi nedense bu aralar instagram hikayelerime bakiyor. Biraz kafami karistirdi. Baska hareketi yok. Bu eski iliskim tekrar canlanir mi yoksa yeni biseyler mi olur?

X