Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Lurfen bilen baksa ya

Eklentiler

• Screenshot_2017-04-15-22-49-31-1.png
    Screenshot_2017-04-15-22-49-31-1.png
    364,9 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_2017-04-15-22-48-14-1.png
    Screenshot_2017-04-15-22-48-14-1.png
    363 KB · Görüntüleme: 25
Kızlar fallaşalım:)
Canım sanki iniş çıkışlar seni daraltmış gibi daha doğrusu yormuş, yorulmuşsun. Bir an önce ilişkideki bu inişli çıkışlı safhanın bitmesini diliyorsun artık. Aslında o sana çok düşkün ve seviyor, ona göre sizin aşkınız derin bir aşk, aşk varsa bu tarz aksiyonlar da olur ona göre. Bazen bir susup, kendini geri çekiyor bazense öfkeleniyor, bağırıyor; ama saman alevi gibi çıkmış öfkesi de anlık yani. Ama dediğim gibi ona göre aşkta bu tarz şeyler normal, aşk anlayışı bu sanırım onun. Düşüncelerine de evleneceksem bu kızla evlenirim şeklinde bir düşünce yansımış. Senin de bu adama çok değer verdiğin ve bir hayatı paylaşma isteğin çıkmış. Bu adamla parlak bir geleceğin, senin hem maddi hem manevi yönden doyuma ulaşacağın bir dönemin çıkmış. Bak sizin bu geçmişteki kavgalarınız geleceğe yansımamış, sanırım belli bir dönemden sonra komple bu kavgaların üstüne sünger çekeceksiniz siz. Sanki yaz ayları gibi geldi bana, sana geleceğe dair birlikteliğinizle ilgili somut adımlar atacak bu adam, beklentilerin ardı ardına gerçekleşecek. Birisi çıkmış kadın mı erkek mi anlayamadım; ama yeni tanıştığınız biri olacak bu kişi, bak bu kişi kısa sürede size büyük bir sıkıntı verecek sanırım, aranızda çıkmış, dikkat et bu sıralar tanıştığınız kişilere.
Geçmişte yaptığın bazı hatalar çıkmış, sen de yakın zamanda bunları fark edeceksim ve daha dogru adımlar atmaya başlayacaksın, sonra bir yükselişin çıkmış.
Akraba ya da aile dostu olabilir, bir erkek çıkmış hasta. Kimseye de bir şey dememiş hastalığı ile ilgili; ama çok daralmış. Sanırım kimseden destek almadan atlatmaya çalışıyor kimseyi üzmemeyim diye; ama bu yük de ona ağır gelmiş, ondan bu kadar bunalmış durumda.
Bir başarın çıkmış, bu başarı sana bir yol da açmış ve önünü de aydınlatmış, daha net önünü görebilmeni sağlayacak bu başarı. Hatta bu başarı sonrası iki tane de parasal kısmetin de çıkmış.
Bir tane de hamile bir kadın çıkmış, kimse bu kadın bu çocukla birlikte mutluluğa ermiş sanırım.

Canım sanki iniş çıkışlar seni daraltmış gibi daha doğrusu yormuş, yorulmuşsun. Bir an önce ilişkideki bu inişli çıkışlı safhanın bitmesini diliyorsun artık. Aslında o sana çok düşkün ve seviyor, ona göre sizin aşkınız derin bir aşk, aşk varsa bu tarz aksiyonlar da olur ona göre. Bazen bir susup, kendini geri çekiyor bazense öfkeleniyor, bağırıyor; ama saman alevi gibi çıkmış öfkesi de anlık yani. Ama dediğim gibi ona göre aşkta bu tarz şeyler normal, aşk anlayışı bu sanırım onun. Düşüncelerine de evleneceksem bu kızla evlenirim şeklinde bir düşünce yansımış. Senin de bu adama çok değer verdiğin ve bir hayatı paylaşma isteğin çıkmış. Bu adamla parlak bir geleceğin, senin hem maddi hem manevi yönden doyuma ulaşacağın bir dönemin çıkmış. Bak sizin bu geçmişteki kavgalarınız geleceğe yansımamış, sanırım belli bir dönemden sonra komple bu kavgaların üstüne sünger çekeceksiniz siz. Sanki yaz ayları gibi geldi bana, sana geleceğe dair birlikteliğinizle ilgili somut adımlar atacak bu adam, beklentilerin ardı ardına gerçekleşecek. Birisi çıkmış kadın mı erkek mi anlayamadım; ama yeni tanıştığınız biri olacak bu kişi, bak bu kişi kısa sürede size büyük bir sıkıntı verecek sanırım, aranızda çıkmış, dikkat et bu sıralar tanıştığınız kişilere.
Geçmişte yaptığın bazı hatalar çıkmış, sen de yakın zamanda bunları fark edeceksim ve daha dogru adımlar atmaya başlayacaksın, sonra bir yükselişin çıkmış.
Akraba ya da aile dostu olabilir, bir erkek çıkmış hasta. Kimseye de bir şey dememiş hastalığı ile ilgili; ama çok daralmış. Sanırım kimseden destek almadan atlatmaya çalışıyor kimseyi üzmemeyim diye; ama bu yük de ona ağır gelmiş, ondan bu kadar bunalmış durumda.
Bir başarın çıkmış, bu başarı sana bir yol da açmış ve önünü de aydınlatmış, daha net önünü görebilmeni sağlayacak bu başarı. Hatta bu başarı sonrası iki tane de parasal kısmetin de çıkmış.
Bir tane de hamile bir kadın çıkmış, kimse bu kadın bu çocukla birlikte mutluluğa ermiş sanırım.

Banada lytfen

babyster babyster canım bunlar da benim.
Canım eğer gördüğün benim sevdiğimden başkası olursa o benim bahsettiğim diğer erkek değildir, ona yorma. Onunla ilk görüşmemizde reddedmiştim zaten. Gamzelinin falının üstüne bir kere soru sormak için yazdım, bi de en son senin falının üstüne bir tartmak için yazdım; ama adam pisliğin teki, her yerden engelledim, ortak tanıdık da yok, tel no'm dahi yok onda ulaşamaz bana, o yüzden senin daha önce gördüğün o değildir zaten diye tahmin ediyorum.

Eklentiler

• 20170414_184614-min.jpg
    20170414_184614-min.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 23
  • 20170414_184629.jpg
    20170414_184629.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 16
  • 20170414_184743.jpg
    20170414_184743.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 24
  • 20170414_184753.jpg
    20170414_184753.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 35
  • 20170414_184653.jpg
    20170414_184653.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 22
  • 20170414_184816.jpg
    20170414_184816.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 31
  • 20170414_184823.jpg
    20170414_184823.jpg
    38,3 KB · Görüntüleme: 35
Tamam olur da saatle ne ilgisi var?
Canim bak zaten yorgunum, bakasım yok ayriyetten bu saatte bakınca kötü hissediyorum ben kendimi, rica ediyorum başka arkadaslara de, benim zaten birine fal bakarken enerjim tutmayınca bakasım gelmez, şu an yorgunluktan mi yoksa seninle mi enerjim tutmadı bilmiyorum; ama yok, bakasım yok.

Canim bak zaten yorgunum, bakasım yok ayriyetten bu saatte bakınca kötü hissediyorum ben kendimi, rica ediyorum başka arkadaslara de, benim zaten birine fal bakarken enerjim tutmayınca bakasım gelmez, şu an yorgunluktan mi yoksa seninle mi enerjim tutmadı bilmiyorum; ama yok, bakasım yok.

Tamam bakma ozamn canin sagolsun bosver senden degerli degil, yeterki kotu hissetme, hayirli geceler

ben bu boyutta bakamıyorum fotoğraf atıcam o yüzden istediğim gibi olması için resimlerin

Eklentiler

• rehost%2F2016%2F9%2F13%2F8c2e99a9-216e-4785-98b0-17150e020634.jpeg
    rehost%2F2016%2F9%2F13%2F8c2e99a9-216e-4785-98b0-17150e020634.jpeg
    59,7 KB · Görüntüleme: 27

ilişkin var mı bilmiyorumama adında veya soyadında ç ve y harfi olan biri ki bu sen de olabilirsin senin için önemli biri hatta hayatının tam ortasında duruyor bu kişi. eğer yanlış yorumlamıyorsam senin adında veya soyadında ç karşındaki kişide de y harfi var. haber alacaksın kısa bir zamanda ve güzel bir haber bu aynı zamanda da telefon haberin var. sanırım sorunların var bu kişiyle ve iki çözüm yolu var ama kapatmışsınız o yolları. sen biraz daha karamsar düşünüyorsun ama onun önü açık yani daha ılımlı. kalabalık bir şekilde bir yere gidiyorsunuz veya bir yerde toplanıyorsunuz ve bu kalabalığın altında kocaman bir e harfi çıkmış e harfli biri mi sizin toplanmanıza vesile oluyor onu anlamadım. bir kadın var saçları omuzlarına geliyor bu kadın bu dediğim toplaşmayla ve y ve ç harfleriyle de bağlantısı var, arkasını dönmüş ve düşünür bir pozisyonda çıkmış. bu kadar bakabildim:)

X