Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Dünden beri çok kötüyüm; ama bu hafta her şey anlaşılacak işte, bir hafta sonra ya silcem ya kalacak, bakalım hayırlısı. :)

babyster ya şimdi aklıma geldi n, e, s benim konuştuğum biri değil de, biriyle yaptığım konuşmaları anlattığım kişi olabilir mi?

Olabilir çok sık görüşme yaptığın birinde var çünkü.
N, e, s benim kankimde var. Erkeklerden bir işte hoşlandığım çocuğu anlatıyorum, onda da n yok. Sanırım n, e, s benim kanki. Sağol canım ağzına sağlık :)

Canım mesaj atarmışım bana kahve içtim ama çekmedim iskambil bakar misin bana özelden bilgileri yazsam.
Istersen yarın akşam da bakabilirim canım, hem kart çekerim hem ona bakarım. Istersen kart bakayım, soru cevap yapalım ?

Istersen yarın akşam da bakabilirim canım, hem kart çekerim hem ona bakarım. Istersen kart bakayım, soru cevap yapalım ?
Canım şimdi müsaitsen fallaşmak istiyorum aklımda zaten tek bi soru var özelden mesaj atarsan sorum canım ben silmişim eski mesajlaşmanızı seninde mesaj butonun kapalı sanirim.

Canım şimdi müsaitsen fallaşmak istiyorum aklımda zaten tek bi soru var özelden mesaj atarsan sorum canım ben silmişim eski mesajlaşmanızı seninde mesaj butonun kapalı sanirim.
Kuzum ben mesaj attım; ama su an yatmam da gerek, sabah il dışına gitcem. Aksama dönmüş olurum, sorularını cevaplarım. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…