Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
ay bacilar banada bakarmisiniz zor dönemden geciyorum
ben cok anlamam ama bazi fincanlarda hislerim güclü oluyor bende sizin faliniza bakmaya calisirim illa karsilikli diyorsaniz

Eklentiler

• IMG_5612.JPG
    IMG_5612.JPG
    37,8 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_5613.JPG
    IMG_5613.JPG
    39,4 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_5614.JPG
    IMG_5614.JPG
    35,7 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_5615.JPG
    IMG_5615.JPG
    30,9 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_5616.JPG
    IMG_5616.JPG
    27,4 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_5617.JPG
    IMG_5617.JPG
    31,1 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_5618.JPG
    IMG_5618.JPG
    36,9 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_5619.JPG
    IMG_5619.JPG
    37,5 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_5620.JPG
    IMG_5620.JPG
    29,7 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_5621.JPG
    IMG_5621.JPG
    33,1 KB · Görüntüleme: 20
Canım duygusal açıdan kafan biraz karışık mı? Sanki belirsizlik yormuş seni; ama senin biraz daha sabretmen gerekiyor, her şey netliğe kavuşana kadar en azından. Bu netlik nasıl olacak dersen, karşındaki kişinin sana olan davranışları ve tavırları senin kafandaki tüm soruların cevabı olacak. Senin zorlu sınavının bitim aşamasına doğru gelmişsin zaten. Aslında siz uyumlu bir çiftsiniz, hayattan beklentileriniz aynı. Sevgilin iş hayatında kararlı ve güvenilir biri, sense ileri görüşlüsün. Birlikte bir yuva kursanız, bu özellikleriniz birleştiğinden maddi anlamda rahat ve konforlu bir hayatınız olur. Aynı uyumu bence romantizimde de yakalayacaksınız, birbirinizin değerlerine saygı duyarsanız aranızdaki duygusal bağ daha da derinleşecek. Yalnız dikkat etmen gereken bir durum çıkmış, ara ara bencil ve otoriter bir tutum takınıyorsun, o bundan rahatsız oluyor. Sen risk almaktan, sınırları zorlamaktan hoşlanıyorsun, o bunu yapamayınca cesaretsiz buluyorsun. Oysaki o inanmadığı bir şey için vakit kaybetmeyen biri zaten. Biraz daha uzlaşmacı olman şart.
Sen sanki çok fazla kendi hayatına dalmışsın, birilerini ihmal etmişsin, onların da derdi var; ama sen kendi dertlerinden farkına varamıyorsun bir türlü. O kişiler bu duruma alınmaya başlamış, sanki şey gibi düşünüyorlar, onları dert anlatmak için kullandığıni.
Hayatında maddi anlamda gelişmeler çıkmış, çokca bir para çıkmış; ama sanki bu para biraz da bela olacak başına. Bela dediğim sıkıntı getirecek gibi yani.
Fincanına göre boş yere kendini üzüp, sıkıyorsun kendini, bu kadar telaş yapma, mutlu olmak için sakince ve sabırla beklemen gerek.
Birileri var böyle kafa kafaya vermişler konuşuyorlar, dertleri senin huzurunu bozmak gibi; ama bir türlü başarılı da olamıyorlar.
Senin haneden ayrılışın çıkmış; ama bu öyle ağlamalı, kötü bir ayrılık değil. Güzel, hayırlı bir iş için ayrılacaksın haneden.

Canım duygusal açıdan kafan biraz karışık mı? Sanki belirsizlik yormuş seni; ama senin biraz daha sabretmen gerekiyor, her şey netliğe kavuşana kadar en azından. Bu netlik nasıl olacak dersen, karşındaki kişinin sana olan davranışları ve tavırları senin kafandaki tüm soruların cevabı olacak. Senin zorlu sınavının bitim aşamasına doğru gelmişsin zaten. Aslında siz uyumlu bir çiftsiniz, hayattan beklentileriniz aynı. Sevgilin iş hayatında kararlı ve güvenilir biri, sense ileri görüşlüsün. Birlikte bir yuva kursanız, bu özellikleriniz birleştiğinden maddi anlamda rahat ve konforlu bir hayatınız olur. Aynı uyumu bence romantizimde de yakalayacaksınız, birbirinizin değerlerine saygı duyarsanız aranızdaki duygusal bağ daha da derinleşecek. Yalnız dikkat etmen gereken bir durum çıkmış, ara ara bencil ve otoriter bir tutum takınıyorsun, o bundan rahatsız oluyor. Sen risk almaktan, sınırları zorlamaktan hoşlanıyorsun, o bunu yapamayınca cesaretsiz buluyorsun. Oysaki o inanmadığı bir şey için vakit kaybetmeyen biri zaten. Biraz daha uzlaşmacı olman şart.
Sen sanki çok fazla kendi hayatına dalmışsın, birilerini ihmal etmişsin, onların da derdi var; ama sen kendi dertlerinden farkına varamıyorsun bir türlü. O kişiler bu duruma alınmaya başlamış, sanki şey gibi düşünüyorlar, onları dert anlatmak için kullandığıni.
Hayatında maddi anlamda gelişmeler çıkmış, çokca bir para çıkmış; ama sanki bu para biraz da bela olacak başına. Bela dediğim sıkıntı getirecek gibi yani.
Fincanına göre boş yere kendini üzüp, sıkıyorsun kendini, bu kadar telaş yapma, mutlu olmak için sakince ve sabırla beklemen gerek.
Birileri var böyle kafa kafaya vermişler konuşuyorlar, dertleri senin huzurunu bozmak gibi; ama bir türlü başarılı da olamıyorlar.
Senin haneden ayrılışın çıkmış; ama bu öyle ağlamalı, kötü bir ayrılık değil. Güzel, hayırlı bir iş için ayrılacaksın haneden.
teşekkürler. Benimki baya iyi bu sıralar allah bozmasın:) Bakalım tam olarak düzeliriz inşallah.

Eklentiler

• 20170402_145818.jpg
    20170402_145818.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 16
  • 20170402_145035-min.jpg
    20170402_145035-min.jpg
    47,9 KB · Görüntüleme: 15
  • 20170402_145044.jpg
    20170402_145044.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 16
  • 20170402_145052-min.jpg
    20170402_145052-min.jpg
    47,9 KB · Görüntüleme: 24
  • 20170402_145928-min.jpg
    20170402_145928-min.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 22
  • 20170402_150019-min.jpg
    20170402_150019-min.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 15
  • 20170402_150029-min.jpg
    20170402_150029-min.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 18
Geldim canım :)
Canım esmer birinden sanki kaçıcaksın. Bu kız mı erkek mi seçemiyorum ama bi anda üstüne gelen ve seni şok edecek laflar söyleyen biri. Korkacaksın hışımından yani öyle söyliyim.
Sen şu senin aranda mesafe olan adama ara ara takılıyosun. Yani aklın gidiyo bi anda düşünürken kendini buluyosun galiba. Bu adam ama çok karışık sıkıntılı çıkmış. Etrafı çok yoğun kafasıda öyle.
Sen adında n e s harfleri olan biriyle çok sık görüşme konuşma halinde olacaksın. Ama bunla böyle konuşuyosun sonra gidip mesela bi arkadaşına anlatıyosun falan. Kafan tam yatmıyo da bilemiyosun da hani o durumda olacaksın.
Sen ruhsal olarak karışık olsan da rahatlama dönemine giriyosun. Kalbin baya rahatlamış senin.
Uzaktan gelecek biri var bi anda gelecek bu gelme haberi görüşeceksin ama sıkıntılarını aktracak sana sen akıl veriyosun.
Bu sıralar güzin abla gibi olacaksın:)
Sen bir erkekle yakınlaşacaksın bak öpüşme var ama sonra sen bu kişiyi istemiceksin. Arkanı dönüyosun ama üzgünsün de anlamadım tam nedendir hani bi anda oluyo bunlar.
Çok fazla göz var üzerinde başım ağrıdı falına bakarken de. Nazara çok geliyosun ve çekemeyeninde çok fazla.
Ailede maddi manevi sıkıntı var.
kısa boylu iri yapılı bir bayan var. Bu fesat ve ortalığı birbirine katacak.
Biri var yine bayan ama zayıf orta yapıda hani dua ediyo bol bol ama olaylardan uzak kalmaya çalışıyor ayrıca da.

X