Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Bunlar da benim :)
İç sıkıntını rahatlatacak çok büyük bir haber geliyor sana çokta zamanı kalmamış. Bu haber dedikodularla birlikte geleceği için sen ne olduğunu anlamayacaksın hani sevincin kursağında kalacak yeteri kadar sevinemeyeceksin ama merak etme rahatlayacaksın.
Senin göz yaşların var ya bazıları içine akan ama kimseye anlatamayıp delirecek gibi olacağın bir an olacak senin. Seninkinden çok falza haber alacaksın sen. Bazıları bire bir ondan olacak bazıları böyle hani internetten telefondan bakiyim napıyo dersin ya o sıralar gördüğün içinde büyüteceğin şeyler olacak.
Adında u n harfleri olan geçmişten biri gelecek sana.
Sen bir kargaşanın içine düşüyosun her yerden bir karagaşa ama bu. Hem arkadaş ortamında olaylar artacak hem seninkiyle bir durum olacak hem geçmişten biri gelecek gibi hepsi ardı ardına olacak. Seninkiyle çok yakın çıkmışsınız ama:)
Zafer kazanacağın bir yolun var ya. Bu işle ilgili muhtemelen. Bir yere gidiceksin ve sen hani o işi alacaksın başkası değil:)
Ailede bir küslük var ya. Küsende bir bayan koyu saçlı saçları toplu.
Canım bir yakının zor durumda senin bu yakın bir arkadaş. Oturmuş ağlıyor resmen dünya başına yıkılmış gibi hissediyo. Sen buna yardımcı olacaksın. Ani gelişecek bir olay zamanıda yakın çıkmış

Birebir ondan dediklerin de bana yazıyor gibi mi gördün?

Nasıl alıştırdıysam kendimi yazmayacağına, buluşmayacağımıza algılayamıyorum okuduğumu artık.
ya sen bana diyosun da az kuruntulu değilsin sende:) Bana verdiğin akılları azıcık uygula kız seni çok iyi anlıyorum ama insan karşı tarafa akıl veriyor da kendi yaşarken yapamıyo onu.

ya sen bana diyosun da az kuruntulu değilsin sende:) Bana verdiğin akılları azıcık uygula kız seni çok iyi anlıyorum ama insan karşı tarafa akıl veriyor da kendi yaşarken yapamıyo onu.
Sizin aranız iyi yine, ben tamamen bitirmeye odakladim kendimi, beklentiyi minimuma çekip üzülmemeye çalışıyorum, varsa kaderde olur zaten; ama böyle bekleyince harbi çok üzülüyorum. :)

Canım ben senin için kelt açılımı yaptım.Seni tanımıyorum sadece enerjinize yoğunlaştım .. ben çok süslü laflar sevmem biraz direkt gördüğümü söylerim baştan anlaşalım:)) bak Çok endişeli ve kuşkucu bir kişiliği var bu kişinin yüzden de çevreden zarar görmekten ilişkinizi de çevrenin baltalamasından karışmasından gibi bu adamın korkuları çok yoğun olarak belirmiş görünüyor ... senin nazik ve içten bir yapın var bu adam bundan vazgeçemiyor aklında olsun:) sizin aranızda sevginiz yoğun şekilde yansıyor ve birlikteliğiniz kadersel görünüyor tesadüfi bir birliktelik değil ama bu süreçte uykusuz geceleriniz de olmuş.. bu adam senin onun için öneminin çok farkında değil de görünüyor ... bu durumunuzun baştan geçici olduğunu söyleyeyim bu bir dinlenme evresi gibi düşün yakında çoğu şey düzelecek ama ruh halini biraz daha düzeltmen geçici bir dönem olduğunu düşünmen gerekiyor..

Sizin aranız iyi yine, ben tamamen bitirmeye odakladim kendimi, beklentiyi minimuma çekip üzülmemeye çalışıyorum, varsa kaderde olur zaten; ama böyle bekleyince harbi çok üzülüyorum. :)
Canım şu an iyi onda bile bir sürü sıkıntı var biliyorsun adam benimle ne kadar konuşmadı hatta. Yüz yüzeyken döndü gitti beni kale almadı kovdu etti. Hatırla:) O yüzden birşeyin olacağı varsa oluyor sıkmamaya çalış canını ama biliyorum olayı yaşarken zor.

Çok doğru tespitlerin. Geçici bir dönem gibi düşünmeye çalışıyorm ama inan bazen çok zorlanıyorum ben çok ağır geliyor bu süreç. Bide ben sabırsızım ve bu durum 1-2 aydır bu şekilde.

Benim genelde çıkar fallarım canım ..:) bunlar da benim ... sorum şu birini seviyorum ilişkimiz Yok bu kişinin bana olan durumları ilişki olacak mı düşünüyor mu beni gibi :) harf görürsen söyler misin

Eklentiler

• IMG_8467.JPG
    52,2 KB · Görüntüleme: 21
İnşallah canım. Peki yakın zamandan kastın nedir falda zaman sormak ne kadar doğru bilemiyorum ama:))
Bakıyorum falına şimdi

İnşallah canım. Peki yakın zamandan kastın nedir falda zaman sormak ne kadar doğru bilemiyorum ama:))
Bakıyorum falına şimdi
5 vakit görünüyor bir de finansla ilgili bir işiniz mi var anlamadım karşıma hep finans maddiyat maliye çıkıyor

Sorun dışında gördüklerimi de söyleyeyim canım falda.
Şimdi sen birini seviyosun evet ama hani içsel olarak öyle sıkıntılı ölüp bitiyorum modun yok. Yani ya da sosyal çevre ve bu aşk mevzusunu ayırabiliyosun sen hayatını etkiliyor gibi çıkmamış. Hani etkiliyor tabi kızız sonuçta biz etkilemmesi imkansız ama çoğu kıza göre bu konuda iyisin öyle söyliyim.
senin çevrende çok insan çıkıyor. Bu arkadaş çevresi dışında gelip geçicide çok insan var senin hayatında bide galiba insanlarla çok uğraştığın bir işin var. Okuyosan da okul bu.
Senin sevdiğin kişi senden haberdar mı? bana değil gibi geldi şu an platonik bir açılman yok bu adama.
Şöyle bir erkek çıkıyor ama iri iri derken hani yapılı kumral açık tenli gibi uzuna yakın öyle sırma boylu değil biri var. Adında da e t n harfleri var. Adında soyadında bunlardan var gibi çıkmış. Bu kişiyle çok ayrısınız ama siz. yani sen bir uçtasın o bir uçta çıkmış. Fal bu sonuçta hani yanlış anlama beni ama bu kişiyle yüz yüze bir konuşman olacak bu konuya ilişkin ama sonrasında boynun bükük çıkmış. Sanki bunun nedeni adamın seni istememesi değil ama garip bir fal seninki. Bu adamın başka bir şehirle bağlantısı var. Ya gidecek ya başka bişey yani. Araya mesafe girebilir diye olmayacak ya da sana ümit veremeyecek o tarz bir durum var.
bak bide adında e l harfleri olan daha koyu tenli bir erkek çıkıyor. Bu kişiylede yakınlaşman var senin. Bu aniden gelen biri gibi geldi ama bilemedim.

Teşekkür ederim:)) bu adamın hisleri duyguları var mı bana yani beni seviyor mu ... biz çok iyiydik birden uzaklaştı ben başka kadın olduğunu düşünüyorum bu konularda da yorum istesem senden hislerine gönlüne sağlık canım adam o tamamen uydu:)

Ben başka kadın görmedim canım. Kişisel sorun gördüm ondan yana. Dün uyumuşum kusura bakma rahatsızdım biraz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…