Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Fallaşmak isteyen varsa burdan fallaşabiliriz kızlar. :)

Eklentiler

• 20170211_191718.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 18
  • 20170211_191727.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 22
  • 20170211_191736.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170211_191844.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 18
  • 20170211_191853-min.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 21
  • 20170211_192047-min.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 20
  • 20170211_192057-min.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 23

Fallaşmak isteyen varsa burdan fallaşabiliriz kızlar. :)

Canım hanede bir telaşe var. Eve gelen giden var.

Bir kalabalık oturmuş bir konu hakkında tartışıyor ancak bir sonuca varılamıyor. Kafalarda büyük soru işaretleri var.

At gibi bir şey çıkmış. Herkes bir yerinden çekiştiriyor hayvanı. Paylaşılamayan bir şey var ortada. Herkes bir parça istiyor ancak ulaşamıyorlar. Mal paylaşımı miras falan mı desem bilemedim.

Çeşit çeşit gruplaşmalar var. Üç kişi var dürüst olan. Onun dışındaki herkes kendi çıkarına orada bulunuyor. Hele ki bir kadın var en fettanı o çıkmış.

Bir de şişmanca bir kadın var. İki kişiyi elinde oynatıyor. Birilerini baş tacıymış gibi gösterip aslında hiiiçç umursamıyor.

Adında veya soyadında e harfi bulunan birine devletle ilgili bir haber geliyor ancak biraz daha zamanı var. Ay yıldız çıkmış e harfinin yanında.

Canım hep bir kaos ortamı çıkmış. Biriyle fena bir kavgan var. Sinirlerini aşırı zorlayacak bu kişi, dayanamayacaksın ve yüksek tonda kavga edeceksin.

Genel olarak bu kısımlarda tartışma ortamı çıkmış. Herkesi sırtına yük etmiş birisi var. Orta yolu bulmaya çalışıyor ancak etkisi kısa sürede görünmüyor. Zamanla durulacak ortalık.

Bir bayan var hane içinde. Sen diye yorumluyorum. Haneden başka bir yere gidiyorsun. Tüm benliğin baba evinde kalıyor gitmek istemiyorsun bir yandan ancak yola çıkıyorsun. Hane aydınlığa çıkıyor tabağında, kaos ortamı son bulmuş. Sadece dışarıda kalan dırdırcılar var.

5 6 kişilik bir topluluk var. Bunların içinde yine e harfli birisi diğerlerine eğrisini doğrusunu anlatmaya çalışıyor bazı şeylerin. Diğerleri biraz önyargılı gibi çıkmış.

Canım inşallah saçmalamışımdır. Çok değişik bir faldı.

yatmadan bakayım dedim ben ama hep olumsuz gördüm
Bir-iki kişi daha dedi miras olayını da, bize miras bırakacak bir aile büyüğümüz yok bizim, bi acaba oldum artık
Yok kız ben bi haneden çıksam rahatlayacağım, harbi çok isteyip çok uğraşıyorum. Gidecek bir başkasıdır da kim bilemedim. :)
Ben simdi mi bakayım?

inşallah bilmediğin bir miras vardır :)
inşallah sensindir giden :)
ne zaman istersen o zaman bak canım acelesi yok :) uygun olduğunda en son attığıma bakabilirsin başka falım yok hazırda :)

inşallah bilmediğin bir miras vardır :)
inşallah sensindir giden :)
ne zaman istersen o zaman bak canım acelesi yok :) uygun olduğunda en son attığıma bakabilirsin başka falım yok hazırda :)
Sabah kalkınca bakayım o zaman olur mu, ateş basıyor bu saatten sonra bakınca, harbi sabahlatıyor beni
Inşallah ya özellikle şu gitme işi inşallah benimdir. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…