Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Falında düşünceli bir adam var böyle sanki bir elinde sigara var efkârlı gibi bu kis i bir arkadaşınız yakınınız olabilir bu kis i sizden maddi destek is yiyecek gibi gözüküyor. Sıkıntısı maddıyattan kaynaklı.
Sıkıntılı bir durumun var bu durum geçmeye başlamış fakat biraz daha zamanı var. 5 vakte kadar atacaksın üzerinden bu sıkıntıyı. Sanada bu sıkıntın dolayısıyla yardım edecek bir yakının görünüyor. Onun yardımıyla atlatıyorsun konu her neyse.
Bir haberleşme telefonlasma var karşılıklı birileriyle haberlesiyorsun onlarda senden haber bekliyor tama anlamamakla birlikde sanirim çok önemli bir mevzu var.halledilmesi gereken.
Sende şehir değişikliği görünüyor adeta başka bir yer çıkmış yeni bir başlangıç çıkmış.
Elisiniz sanirim hane içind e bir erkek sizi biraz geri planda tutuyor senden bir konuda fedakarlık bekliyor bencik davranıyor gibi çıkmış.
Bir kalabalık çıkmış yakın akrabalarınızdan birinin düğünü olacak. Kalabalığa giriyorsunuz.
Hanede veya yakınların da kendinde olabilirsin ama hanede çıkmış bir hasta var bu kis i iyileşme sürecine girecek.isminin içinde y harfi var bu kişinin.
Pes peşe olacaknisleriniz dualarınız var ve bu duaların birinde adak da var sanirim bu aşağın vakti gelmiş.
S harfli bir erkekle kapalı bir kadın arkasını dönmüş.biraz arada kalmış bu kis i.
Aydınlık haberlerin va 3 tane zamanibgelmis bunların.
Birde korunaklı bir bölgede bir bebek çıkmış böyle bir isteğiniz var mi bilmiyorum ama hamile kalırsanız sağ sağlim kucağınıza alacaksınız kız bebek çıkmış.
Hane falın temiz sadece biraz dedikodular dönüyor ortada.
Bu kadar yorumlayabildim.

Falında düşünceli bir adam var böyle sanki bir elinde sigara var efkârlı gibi bu kis i bir arkadaşınız yakınınız olabilir bu kis i sizden maddi destek is yiyecek gibi gözüküyor. Sıkıntısı maddıyattan kaynaklı.
Sıkıntılı bir durumun var bu durum geçmeye başlamış fakat biraz daha zamanı var. 5 vakte kadar atacaksın üzerinden bu sıkıntıyı. Sanada bu sıkıntın dolayısıyla yardım edecek bir yakının görünüyor. Onun yardımıyla atlatıyorsun konu her neyse.
Bir haberleşme telefonlasma var karşılıklı birileriyle haberlesiyorsun onlarda senden haber bekliyor tama anlamamakla birlikde sanirim çok önemli bir mevzu var.halledilmesi gereken.
Sende şehir değişikliği görünüyor adeta başka bir yer çıkmış yeni bir başlangıç çıkmış.
Elisiniz sanirim hane içind e bir erkek sizi biraz geri planda tutuyor senden bir konuda fedakarlık bekliyor bencik davranıyor gibi çıkmış.
Bir kalabalık çıkmış yakın akrabalarınızdan birinin düğünü olacak. Kalabalığa giriyorsunuz.
Hanede veya yakınların da kendinde olabilirsin ama hanede çıkmış bir hasta var bu kis i iyileşme sürecine girecek.isminin içinde y harfi var bu kişinin.
Pes peşe olacaknisleriniz dualarınız var ve bu duaların birinde adak da var sanirim bu aşağın vakti gelmiş.
S harfli bir erkekle kapalı bir kadın arkasını dönmüş.biraz arada kalmış bu kis i.
Aydınlık haberlerin va 3 tane zamanibgelmis bunların.
Birde korunaklı bir bölgede bir bebek çıkmış böyle bir isteğiniz var mi bilmiyorum ama hamile kalırsanız sağ sağlim kucağınıza alacaksınız kız bebek çıkmış.
Hane falın temiz sadece biraz dedikodular dönüyor ortada.
Bu kadar yorumlayabildim.

teşekkür ederim canım. beğendim yorumunu :)

R rapunzel24

canım ilişkinizde seni dizginlemeye çalışan kişi karşı taraf olmuş sürekli. seni bazı konularda mutlu edememiş, belki istemediğin şeyler olmuş. ancak sen biraz aceleci davranmışsın mı diyim, erkek bazı konularda idare etmek zorunda kalmış seni.

sen bu adamla bir şekilde karşılaşacaksın ama pek görmek istediğin bir şekilde karşılacaksın diyemem. korktuğun bazı şeyler var. ayrı kalmak seni çok üzüyor ve bu ayrılığın devam etmesinden endişe duyuyorsun. ve maalesef ki söylediğin sayıya göre de ayrılık devam edecek aranız düzelmeyecek. ya da şöyle söyleyeyim şu an düzelse bile ileride yine ayrılık olacak. senin geleceğinde başka birisi görünüyor.

gelelim gelecek kartlarına.
gelecğeinde maddi anlamda iyi bir durumda olacaksın. kendi işinle gücünle, ailenden gelen maddiyatla veya yuva kuracağın kişiyle birlikte; hangisi olacak bilemiyorum ama maddi anlamda güçlü görünüyorsun.
ileride şu an düşündüğün kişi seninle yolunu ayırdığı için çok pişman olacak. pişmanlığını sen de göreceksin veya duyacaksın.

esmer bir kadın var bu kadına dikkat etmen gerektiğini söylüyor kartlar. evliliğinde huzursuzluklara sebep olabilecek bir kadın.

geleceğinde açık tenli bir erkek görünüyor. bu erkekle birlikte tüm hayatın daha güzel olacak. çok hassas ve seni üzmemeye dikkat edecek bir yapısı var. belki başlarda sadakat konusunda şüphelerin endişelerin olabilir ancak sana aşık olduktan sonra sadakatine de inandıracak seni.

sonuç kartın da yukarıda belirttiğim gibi beklediğin ilişkinin olumsuz olacağını söylüyor. sen de tüm olumsuzlukları içinde özümseyeceksin ve her üzüntünden ders çıkararak daha güçlü bir insan olacaksın.

_Jadaloz_ _Jadaloz_ peki Su an ki istediğim kişide sevgisi ne durumda bana karşı o da üzülüyor mu.
Çok teşekkür ederim bu arada ağzına sağlik:)

_Jadaloz_ _Jadaloz_ peki Su an ki istediğim kişide sevgisi ne durumda bana karşı o da üzülüyor mu.
Çok teşekkür ederim bu arada ağzına sağlik:)

şu an üzülmüyor canım gelecekte kafasına dank ettiğinde üzülecek. sevgi var bence ama sıkılmış bazı şeylerden, bu şekilde yürütemeyeceğini düşünmüş. uzunca sürede böyle düşünecek gibi görünüyor
rica ederim canım :)

şu an üzülmüyor canım gelecekte kafasına dank ettiğinde üzülecek. sevgi var bence ama sıkılmış bazı şeylerden, bu şekilde yürütemeyeceğini düşünmüş. uzunca sürede böyle düşünecek gibi görünüyor
rica ederim canım :)
Halıda anlaşamıyoruz::kızgın: vurur inşallah koca kafasını taslara:halay:
Iyi geceler canım

ne falı istiyorsunuz peki?
Canım hanenize iki-üç kişi gelecek, bu kişiler eşin tarafından akrabalar. Sizinle olan bir problemi çözmek isteyecekler, çözmekten ziyade dediklerini yaptırmaya uğraşacaklar, özellikle aralarında bir kadın var, çok fettan ve baskın çıkmış, bu kadın aralarında en çok konuşan kişi olacak. Sen bunalacaksın bu ortamda, karşındakilerin sözlerine zor dayanacaksın bir an önce gitmelerini isteyeceksin, o gördüğüm kadın her ağzını açtığında sen daha çok sinirleneceksin, resmen senin sabırını sınayacak. Eşin de bu ortamda biraz arada kalmış gibi geldi bana, sanki ne istediğini bilmiyor, gönlünden başka aklından başka şeyler geçiyor gibi.
Düğün, sünnet, nişan bu tarz bir yere çağrılacaksınız. Gidip gitmemeye tam karar veremiyor gibisin, bir yandan belki kafam dağılır gibi bir düşüncen var; ama bir yandan da gitmesem daha iyi olur gibi düşüncen var. Ya kalabalık ortam sevmiyorsun ya da orda görmek istemediğin birileri var diye yordum ben bunu.
Tabağında bir bebek çıkmış, bebek figürünü çok görüyorum ben sende. Ya sen çok düşünüyorsun o yansıyor ya etrafında birisi hamile ya da sen.
Etrafında birisi olabilir, bir kişinin uzun süredir işleri hep ters gitmiş, kafasını ellerinin arasına almış, kara kara düşünüyor, bu kişinin de şansı artık dönüyor, işleri düzelecek.
Çevrende bir kadın bir kaza geçirecek, uzun süreli bir tedavi süreci olacak; ama sonunda iyileşecek tamamen.
Birisi senin kulağına bir haber fısıldıyor gibi çıkmış; ama bu haber balon şeklinde, yani yalan. Bu haber seni epey kızdıracak daha sonraları, belki yalan olduğunu öğreneceği için bu kadar sinirleneceksin.

Canım hanenize iki-üç kişi gelecek, bu kişiler eşin tarafından akrabalar. Sizinle olan bir problemi çözmek isteyecekler, çözmekten ziyade dediklerini yaptırmaya uğraşacaklar, özellikle aralarında bir kadın var, çok fettan ve baskın çıkmış, bu kadın aralarında en çok konuşan kişi olacak. Sen bunalacaksın bu ortamda, karşındakilerin sözlerine zor dayanacaksın bir an önce gitmelerini isteyeceksin, o gördüğüm kadın her ağzını açtığında sen daha çok sinirleneceksin, resmen senin sabırını sınayacak. Eşin de bu ortamda biraz arada kalmış gibi geldi bana, sanki ne istediğini bilmiyor, gönlünden başka aklından başka şeyler geçiyor gibi.
Düğün, sünnet, nişan bu tarz bir yere çağrılacaksınız. Gidip gitmemeye tam karar veremiyor gibisin, bir yandan belki kafam dağılır gibi bir düşüncen var; ama bir yandan da gitmesem daha iyi olur gibi düşüncen var. Ya kalabalık ortam sevmiyorsun ya da orda görmek istemediğin birileri var diye yordum ben bunu.
Tabağında bir bebek çıkmış, bebek figürünü çok görüyorum ben sende. Ya sen çok düşünüyorsun o yansıyor ya etrafında birisi hamile ya da sen.
Etrafında birisi olabilir, bir kişinin uzun süredir işleri hep ters gitmiş, kafasını ellerinin arasına almış, kara kara düşünüyor, bu kişinin de şansı artık dönüyor, işleri düzelecek.
Çevrende bir kadın bir kaza geçirecek, uzun süreli bir tedavi süreci olacak; ama sonunda iyileşecek tamamen.
Birisi senin kulağına bir haber fısıldıyor gibi çıkmış; ama bu haber balon şeklinde, yani yalan. Bu haber seni epey kızdıracak daha sonraları, belki yalan olduğunu öğreneceği için bu kadar sinirleneceksin.
kendi evimde misafir olunca sesimi de çıkaramam inşallah gelmezler. zaten uzaktan bile yeterince sinirliyim ya. ben çeker giderim heralde evimden :KK43:
bebek ben çok düşünüyorum dediği gibi, eşim hiiiçç oralı değil.
hayır olsun diğerleri de. sağol canım ağzına sağlık :)

Eklentiler

• 20170212_142547.jpg
    20170212_142547.jpg
    35,8 KB · Görüntüleme: 16
  • 20170212_142606.jpg
    20170212_142606.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170212_142619.jpg
    20170212_142619.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 23
  • 20170212_142632.jpg
    20170212_142632.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 22
  • 20170212_142751.jpg
    20170212_142751.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170212_142904-min.jpg
    20170212_142904-min.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170212_142914-min.jpg
    20170212_142914-min.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 23
Jewels_ Jewels_
kahinim benim :)) gelen giden yok ama kaynanam aradı çoookk uzun zamandır konuşmuyorduk. sinirim tavan :))
Şom ağızlılık da olabilir, kahinlik değil de :KK70:
En azından gelmiyorlar, olumlu yönünden bakmalısın. Papatya, melisa çayı falan varsa onlardan iç rahatlatır. :)

X