Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
sıkıntı içindesin resmen karman çorman olmuş için canım biriyle karşı karşıya gelmişsin uzun zayıf esmer bir kadın sanki tartışma içindesiniz bu kadınla. haklı olduğun halde haksız çıkartmaya çalışıyor seni. birazda yandaş toplamaya çalışıyor kendine dikkat et derim canım.

bir barışma söz konusu. sevgiln var mı blmyrm ama bir erkekle sarmaş dolaş çıkmışsın. bir yolun var cnm yoluna engel olmak isteyenler var ancak bunu başaramayacaklar.

bu dediğim esmer kadın çocuklu biri sanki erkek çocuğu var gibi geldi bana canım.

falında sandal var canım buda geçmişten bu güne kadr aklından çıkmayan kötü olayları unutup üzerini kapatacağın anlamına geliyor.

bir başarı elde edeceksin zirveye doğru tırmanıyorsun adeta. engebeli bir zirve bu canım umutsuzluğa düşsen de sakın pes etme başarıyı elde etmen yakın canım.

nazar değiyor sana fazlasıyla. çevrendekilerin gözü üzerinde kalıyor resmen canım. mutlu olmanı çekemeyenler var çnkü fazlasıyla.

özellikle de dost görünüp de düşman olan kişilerin çok fazla ne yazık ki. herkesi kendin gibi olumlu sanıp dertlerini mutluluklarını paylaşmakta sıkıntı görmüyorsun ancak bu kişiler mutluluğunu çekemiyor.

Çok teşekkürler canım ağzına sağlık :)

Bir adamla tam iletişim kuracakken bir anda bir engel çıkmış. Bu engel senin bir anda verdiğin çocuksu bir düşüncen olabilir ya da mesafeli durmak istemeyişin ancak öyle olması gerektiğini düşündüğün için olabilir.
Karşındaki insan su grubu bir burçta. Daha önceden çok bağdire atlamış biri 3 tane sorunlu bayan var arkasında..

Yakın zaman (max 3 ay içerisinde) bir sünnet nişan ya da düğün gibi bir organizasyon olacak ve bu senin ailene yakın birisinin. Orada bir erkekle seni denk getirecekler, ama elinin tersiyle itiyorsun resmen. Ön yargılarını kaldırıp objektif bakarsan senin için faydası olacak.

Yeni bir ufka doğru yelken açmak istiyor gibisin bu yüzden harekete geçmeye başlıyorsun. Harekete geçmen, daha iyi şartlara kavuşmana ve layık olduğuna ulaşmana yardım edecek. Suyun üzerinde durma çabasındasın. Çok dibe vurmamak istediğin gibi, çok yukarılara da çıkma amacında değilsin. Sadece daha önceden yaşadığın acıları, travmaları artık unutmak ve geri de bırakabilmek için harekete geçmişsin. Ağır ama güvenli adımlarla ilerleyeceksin.
ayy teşekkür ederim cnm cidden öyle bir erkek var peki o erkekle ne olacak. kendisi su değil de bildiğim kadarıyla koç burcu. evt zamanında kırıldığı kişiler olmuş bu kişinin hayatında.

R riverarivera

16652746_956218707846946_736361356_n.jpg

16558402_956218704513613_1532083708_n.jpg

16652388_956218697846947_162518628_n.jpg

16650233_956218727846944_1452607086_n.jpg

16522941_956218714513612_548533632_n.jpg

16651697_956218827846934_1315891632_n.jpg

R riverarivera

hayatından birilerini çıkartmışsın ama geriye dönüp iyi ki diyeceğin zamanların olacak canım bunlardan biri erkek biri kadın. dertlerin azalmış derecede duruyor canım. özellikle bir kalp kırıklığı olmuş bu hayatından çıkarttıklarından biriyle aranda erkek olanla sanırım.

çevrende senin hakkında fazlasyla lafını edenler var canım dikkatli ol.

eline ufak tefek paralar geçecek yağmasa da damlayacak cinsten ve seni bayağı ferrahlatacak bu paralar canım.

kumral bir erkek var adında yada soyadında a harfi var bu erkek senin dedikodunu yapıyor dikkatli olmalısın canım. çalışıyor musun blmiyorum ama sanki bu erkek senin ayağını kaydırmak isteyen biri canım.

güzel haberlerin var mutlu edecek cinsten.

esmer bir erkek var falında tek başına kalmış sanki birini bekliyor bu erkek canım. ve sanki sen bu erkeğe hatasından dolayı arkanı dönmüşsün ancak fazlasıyla pişman bu kişi canım.
uzun zamandır görmediğin bir arkadaşını göreceksin bayağı mutlu olacaksın bu karşılaşmadan dolayı sohbet edip içini dökeceksin sen bu kişiye karşı canım.

bir konuda bayağı düşüncelisin boynunu bükmüş kara kara düşünüyorsun ancak çıkış yolunu bulmana az kalmış canım sabretmelisin.

ayy teşekkür ederim cnm cidden öyle bir erkek var peki o erkekle ne olacak. kendisi su değil de bildiğim kadarıyla koç burcu. evt zamanında kırıldığı kişiler olmuş bu kişinin hayatında.

Belki de yükselenidir, adamın karakteristik yapısı baskıcı. Biraz dediğim dedik gibi ve üstünlük kurmaya çalışacak. Gördüğüm kadarıyla sende çok baskıya gelemeyen bir yapıya sahipsin. Dolasıyla anlaşmazlık çıkacak. Hakkında hayırlısı neyse o nasip olsun inşallah

Belki de yükselenidir, adamın karakteristik yapısı baskıcı. Biraz dediğim dedik gibi ve üstünlük kurmaya çalışacak. Gördüğüm kadarıyla sende çok baskıya gelemeyen bir yapıya sahipsin. Dolasıyla anlaşmazlık çıkacak. Hakkında hayırlısı neyse o nasip olsun inşallah
teşekkürler cnm inş hayırlısı neyse o olsun. yüreğine sağlık

R riverarivera

hayatından birilerini çıkartmışsın ama geriye dönüp iyi ki diyeceğin zamanların olacak canım bunlardan biri erkek biri kadın. dertlerin azalmış derecede duruyor canım. özellikle bir kalp kırıklığı olmuş bu hayatından çıkarttıklarından biriyle aranda erkek olanla sanırım.

çevrende senin hakkında fazlasyla lafını edenler var canım dikkatli ol.

eline ufak tefek paralar geçecek yağmasa da damlayacak cinsten ve seni bayağı ferrahlatacak bu paralar canım.

kumral bir erkek var adında yada soyadında a harfi var bu erkek senin dedikodunu yapıyor dikkatli olmalısın canım. çalışıyor musun blmiyorum ama sanki bu erkek senin ayağını kaydırmak isteyen biri canım.

güzel haberlerin var mutlu edecek cinsten.

esmer bir erkek var falında tek başına kalmış sanki birini bekliyor bu erkek canım. ve sanki sen bu erkeğe hatasından dolayı arkanı dönmüşsün ancak fazlasıyla pişman bu kişi canım.
uzun zamandır görmediğin bir arkadaşını göreceksin bayağı mutlu olacaksın bu karşılaşmadan dolayı sohbet edip içini dökeceksin sen bu kişiye karşı canım.

bir konuda bayağı düşüncelisin boynunu bükmüş kara kara düşünüyorsun ancak çıkış yolunu bulmana az kalmış canım sabretmelisin.
Saol kuzum akşam bende seninkine bakıp yollucam

yazarhanim35 yazarhanim35 Canım falında çok fazla kuruntu var kuruntu diyorum çünkü aslında büyütülcek hiçbirşey yok ama sen boş yere kendini üzüyorsun canını sıkıyorsun.Falın dibinde göz gördüm birinin sana fena halde nazarı değiyor öok fazla insanlara hayatını anlatmamaya özen göster.Uzun boylu esmer bir erkekle 2 görüşmen olacak 2. Görüşme senin için daha hayurlı daha çok verim aldığın bir görüşme olacak.Ufak tefek beklediğin yerden paralar varsa bunlar gelebilir ve ferahlayabilirsin.Bir süre daha yanlızsım ama daha sonra hayatına seni çok mutlu edecek birileri gelecek.Hanede biraz laf söz çok dönüyor ama hepsi boş 1 2 aya daha aydınlık bir duruma geleceksiniz.Benden bu kadar akşam olmadan fırsat yaratıp bakmak istedim.

yazarhanim35 yazarhanim35 Canım falında çok fazla kuruntu var kuruntu diyorum çünkü aslında büyütülcek hiçbirşey yok ama sen boş yere kendini üzüyorsun canını sıkıyorsun.Falın dibinde göz gördüm birinin sana fena halde nazarı değiyor öok fazla insanlara hayatını anlatmamaya özen göster.Uzun boylu esmer bir erkekle 2 görüşmen olacak 2. Görüşme senin için daha hayurlı daha çok verim aldığın bir görüşme olacak.Ufak tefek beklediğin yerden paralar varsa bunlar gelebilir ve ferahlayabilirsin.Bir süre daha yanlızsım ama daha sonra hayatına seni çok mutlu edecek birileri gelecek.Hanede biraz laf söz çok dönüyor ama hepsi boş 1 2 aya daha aydınlık bir duruma geleceksiniz.Benden bu kadar akşam olmadan fırsat yaratıp bakmak istedim.
teşekkürler canım yüreğine sağlık

Fallasmak isteyen olursa buyursun, özelden fallaşmıyorum artık, ordan yazmazsanız sevinirim.

Eklentiler

• 20170207_173014.jpg
    20170207_173014.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 17
  • 20170207_173030.jpg
    20170207_173030.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170207_173045.jpg
    20170207_173045.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 21
  • 20170207_173102.jpg
    20170207_173102.jpg