Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
T

Tesekkurler canim.fotolari yuklemekte cok zorlandim.iyi baktin sagol.tabagi yuklemeye ugrastim ama olmadi.
Bi de ben nisan bozdum.onunla ilgili seyler goruyor musun

Eskiden hayatına girmiş bir insanla işler ilerleyecekken bozulmuş biri bir durum gördüm. Bu olay sende derin izler bırakmış ancak başkalarına hissettirmemeye kendi içinde de bastırmaya çalışmışsın. Geleceğe bakış açını da değiştirmiş yaşananlar.

ilk yazdığım bunla ilgiliydi zaten. başka bir şey görmedim
rica ederim

teşekkür ederim :)

İçinde ukte kalmış bisiler var çok ıstemissin bunlar herneyse yapabilirsin çok.hayatinla ilgili birşey için çok dua ediyosun dediğim gibi sabırlı olmalısın sağlık anlamında sıkıntı var sanki kilo kaybın olabilir.nazara geliyorsun ve nazarı vücudunda çıkan birşeyler atıyosun ya hastalık veya yara atman daha iyi üzerinde durmasında.canım bu şekilde falın.benm gördüklerim
Bu arada twsekkurler canim

hmm ilginç, vücudumda durduk yere saçma sapan yaralar çıkıyor gerçekten, bir gün sonra kayboluyor. tekrar teşekkürler :)

Belki banada bakan olur yeteneğim yok size karşılık veremem ama belki bakarsınız çok mutlu olurum:)teşekkür ederim şimdiden

Eklentiler

• IMG_7291.JPG
    40,1 KB · Görüntüleme: 38
Kizlar tarot falindan anlayan ve bakan var mi? Bende kahve falina bakarim.. morala ihtiyacim var ;(

Fallaşmak isteyen varsa buralardayım :)

Eklentiler

• 20170128_162906.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 30
  • 20170128_163032.jpg
    31,2 KB · Görüntüleme: 23
  • 20170128_163240.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 23
  • 20170128_163459.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170128_163508.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 30
  • 20170128_163543-min.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170128_163552-min.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 27
Bir daha sefere yukardan inşallah bende sizinkini inceliyorum.
Canım hayatının belki de en zor geçen dönemi içerisine gireceksin ve büyük sıkıntılar yaşayacaksın. Çevrende yaşayan insanlara derdini anlatacak; fakat herhangi bir kimseden destek alamayacaksın. Yanlız başına olacağın bu dönem içerisinde hayatın tam tersine dönecek ve ne yapacağını bilemez bir duruma geleceksin. Etrafında sinsi biri çıkmış, yüzüne gülüp arkandan iş çeviren cinslerden. Senin bu dönemki sıkıntılarının kaynağı bu kişi olacak.
Bir erkeği iter şekilde çıkmışsın, istemiyorsun onu. Sen bu erkeğe çok dengesiz davranıyorsun, iki tane yüzün var bu kişiye karşı, bir iyisin bir kötüsün, erkek hangisi gerçek sen anlamaya çalışıyor. Senin tam yanında h harfi çıkmış.
Bu erkeği ittikten sonra başka bir erkeğe gidişin var, bu erkek iş hayatında başarılı biri; yalnız ben kişiyi iyi biri olarak görmedim, en azından sana karşı. Kibirli biri, sana karşı bir sürü şey anlatıyor kendi ile ilgili; ama neredeyse hepsi yalan, senden bir çok şeyini saklıyor aslında, dikkat et derim bu kişiye.

Canım çok sıkıntılı şeyler ama napalım(hayırlısı diyelim.Neyse seninkine bakıyorum. 4 kişi bir yere gidiyorsunuz sakin bir yer burda bir konu tartışacaksınız ama tam çözüme kavuşmayacak.Toplu bir para alacaksım 3 parça halinde dikkatli harcayacaksın bu parayı hayırlı bir para bu.Bu arada bir tavuskuşu var ,tavuşkuşu bereket kısmettir çok bereketli kısmetli bir döneme gireceksin maddi sıkıntılarını atacaksın.Tabakta karışık çıkmış insanlar var bir sürü bu insanlarla konuşup halletmen gereken meseleler olacak biraz karşık gördüm haneyi kavgalı bir durum olabilir amq uzun vadede çözülecek.Benden bu kadar tatlım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…