Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Bu arada fotoları ekliyorum . Artık neyse hâlim çıksın falım :) öyle bişeydi lafı:)

20170126_173612.jpg
20170126_173458.jpg
20170126_173527.jpg
20170126_173533.jpg
20170126_173451.jpg
20170126_173527.jpg

ne güzel :)
bu arada eşim çok gecikti şans mı diyim ne diyim :) soğumadı mı fincan :)

Kaderimdeki bana gülen şans miktarımın hepsini eşinizin gecikme kısmında kullanmak istemiyorum ama bu bir işaret olmalı :) Soğumuştu fakat işyeri bilgisayarına telefonlarımızı bağlayamıyoruz Pc'de bilgi akışını engelleyen programlar var. O yüzden kendime mail atmam ,eklemem biraz sürdü açıkçası . Ama azmin zafere ulaşması .. Ekledim :)

Bu arada fotoları ekliyorum . Artık neyse hâlim çıksın falım :) öyle bişeydi lafı:)

Canım çok sıkıntılı çıkmış fincanın. Bu aralar moralin pek iyi değil sanırım. Her şeyi kafana takıyorsun ve her şey üst üste geliyor, olumsuzluklar geliyor hep de.

Bir grup çıkmış bu kişilerin karşısında minyon tipli bir adam var. İşveren tarzında biri gibi duruyor. Karşısındaki kişilere karşı pek iyi davranmıyor. İnsanlar da bu sebeple çok mutlu değiller. Ancak ortamları iyi bu bahsi geçen kişi huzur verirse gerisinde problem yok.

Daha çok erkeklerin olduğu bir yerde mi çalışıyorsun? Bir ortamda tek bayan çıkmış, sen diye yorumladım. Biraz geri planda kalmış bu bayan orada.

Z harfli biri var, sen veya bir başkası da olabilir, bu kişinin kafasında durmadan büyüyen bir problemi var. Çözümünü bulacak bu konunun.

Yine kalabalık bir grup çıkmış. Bu kişiler bir araya gelip yeni bir şey üretiyorlar, fikir falan da olabilir somut bir şey olmayabilir. Ürettikleri şey ile bulundukları yer aydınlığa çıkıyor. Ve birbirini tetikleyerek bu güzellik tüm ortama yayılıyor.

A harfli biriyle bir mutluluk görünüyor. seni mutlu edecek bir şey yapabilir.

Bir çift var. Erkek uzun boylu kız da ondan çok kısa değil. Güzel bir birliktelikleri var. Kızın arkasından aşağıya çekmeye çalışan bir erkek daha çıkmış. Mutluluğunu istemiyor bu kişi. Geçmişte kalan birinin kıskançlığı olabilir.

Yapmak istediğin bir şey var. Büyük bir hayal. Bu konuda yolun çok açık. Neredeyse hiç zorluk çekmeden başaracaksın bunu.

Çevrende seni seven bir sürü insan var. Çoğu kişi iyi niyetli hoş insanlar olarak yansımış falına.

Haneden birinin küs olduğu biri çıkmış. O kişiye el uzatacak.

Hane ferah çıkmış varsa sıkıntılar kısa zamanda atılacak.

Benden bu kadar :)

Canım çok sıkıntılı çıkmış fincanın. Bu aralar moralin pek iyi değil sanırım. Her şeyi kafana takıyorsun ve her şey üst üste geliyor, olumsuzluklar geliyor hep de.

Bir grup çıkmış bu kişilerin karşısında minyon tipli bir adam var. İşveren tarzında biri gibi duruyor. Karşısındaki kişilere karşı pek iyi davranmıyor. İnsanlar da bu sebeple çok mutlu değiller. Ancak ortamları iyi bu bahsi geçen kişi huzur verirse gerisinde problem yok.

Daha çok erkeklerin olduğu bir yerde mi çalışıyorsun? Bir ortamda tek bayan çıkmış, sen diye yorumladım. Biraz geri planda kalmış bu bayan orada.

Z harfli biri var, sen veya bir başkası da olabilir, bu kişinin kafasında durmadan büyüyen bir problemi var. Çözümünü bulacak bu konunun.

Yine kalabalık bir grup çıkmış. Bu kişiler bir araya gelip yeni bir şey üretiyorlar, fikir falan da olabilir somut bir şey olmayabilir. Ürettikleri şey ile bulundukları yer aydınlığa çıkıyor. Ve birbirini tetikleyerek bu güzellik tüm ortama yayılıyor.

A harfli biriyle bir mutluluk görünüyor. seni mutlu edecek bir şey yapabilir.

Bir çift var. Erkek uzun boylu kız da ondan çok kısa değil. Güzel bir birliktelikleri var. Kızın arkasından aşağıya çekmeye çalışan bir erkek daha çıkmış. Mutluluğunu istemiyor bu kişi. Geçmişte kalan birinin kıskançlığı olabilir.

Yapmak istediğin bir şey var. Büyük bir hayal. Bu konuda yolun çok açık. Neredeyse hiç zorluk çekmeden başaracaksın bunu.

Çevrende seni seven bir sürü insan var. Çoğu kişi iyi niyetli hoş insanlar olarak yansımış falına.

Haneden birinin küs olduğu biri çıkmış. O kişiye el uzatacak.

Hane ferah çıkmış varsa sıkıntılar kısa zamanda atılacak.

Benden bu kadar :)

Boşboğazlıık etmiyorum yemin ediyorum , çoğunlukla doğru tespit etmişsiniz. Ağzınıza sağlık. Beklettim kusura bakmayın . :) Kısmet öteki hafta da bakarsınız belki:)
''A harfli biriyle bir mutluluk görünüyor. seni mutlu edecek bir şey yapabilir.'' burdaki kişi kimse artık bi haltlar yapsın çünkü çok mutsuzum bu aralar.

Boşboğazlıık etmiyorum yemin ediyorum , çoğunlukla doğru tespit etmişsiniz. Ağzınıza sağlık. Beklettim kusura bakmayın . :) Kısmet öteki hafta da bakarsınız belki:)
''A harfli biriyle bir mutluluk görünüyor. seni mutlu edecek bir şey yapabilir.'' burdaki kişi kimse artık bi haltlar yapsın çünkü çok mutsuzum bu aralar.

sevindim tutarlı olmasına :)
vallahi o an benim de ne kadar fal baktırma ihtiyacım olduğuna bağlı :)
inşallah olur :))

Eklentiler

• 20170126_151843_HDR.jpg
    20170126_151843_HDR.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 23
  • 20170126_151901.jpg
    20170126_151901.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 21
  • 20170126_151908.jpg
    20170126_151908.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 31
  • 20170126_151916.jpg
    20170126_151916.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 19
  • 20170126_151923_HDR.jpg
    20170126_151923_HDR.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 20
  • 20170126_152009.jpg
    20170126_152009.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 40

Eskiden hayatına girmiş bir insanla işler ilerleyecekken bozulmuş biri bir durum gördüm. Bu olay sende derin izler bırakmış ancak başkalarına hissettirmemeye kendi içinde de bastırmaya çalışmışsın. Geleceğe bakış açını da değiştirmiş yaşananlar.

Fazla yoğun bir hayat yaşıyorsun. Bazen yetişmekte zorlanıyor gibisin.

A harfli biri var. Bu kişi hayatının önemli bir yerini kaplıyor. Yalnız seni her zaman mutlu ettiği söylenemez.

İki kişi çıkmış biri dostça elini uzatırken diğerinin şeytani planları var. Maske takmış yüzüne. E harfi var bu kişilerden dostça olanda. Ve diğer kişi hakkında kafasında büyük bir soru işareti var, bunda da çok haklı.

A harfi başka bir yerde daha var. Aynı kişi midir bilmiyorum ama burada iyi bir yerde çıkmış. Bir erkek burda çıkan a harfi. Belki sana bir konuda faydası dokunacaktır. Yol gösterecektir.

Üç şey var istediğin/beklediğin. Tercih ettiğin… bunlardan üçü için de içinde istek var ancak henüz başarmak için bir adım atmamışsın. Belki adım attığında hemen ulaşacağını düşünmüşsün ancak ulaşmak için çaban gerekecek. Sonucu iyi gözüküyor.

Bahçedeki çiçekleri falan sulamak için ucu delikli ibrik gibi bir şey kullanıyorlar ya adını bilmiyorum, ondan çıkmış. Şöyle yorumladım bunu; senden ilgi, şefkat bekleyen birileri var. Bu ilgiyi göstermekte gecikmemen gerekiyor yoksa olumsuz olabilir bazı şeyler.

Bu kadar görebildim. Fincanı hep aynı açıdan çekmişsin diğer tarafları tersten yorumlamaya çalıştım.

T
Tesekkurler canim.fotolari yuklemekte cok zorlandim.iyi baktin sagol.tabagi yuklemeye ugrastim ama olmadi.
Bi de ben nisan bozdum.onunla ilgili seyler goruyor musun

[QUOTE="Hellokity10, post: 49875009, member: 720126": Hayatın çok karışık senn çok Dilek tutmussun kabul olmuyor diye üzülme zamanı gelince tek tek olucak.Büyuk bi sıkıntı yaşamışsın sanki acıların hepsi geçecek sadece sabırlı olmayı bilmiyorsun sabırlı ol.biriyle sürekli kavgaların var bu kimse sürekli didisiyosunuz.ama tam kim bilemedim.maneviyatina önem ver bu aralar sanki aksatiyosun.birinden bi laf kulağına gelmiş yada gelcek çok üzüleceksin.bi kaç planın var onlari gerçekleştireceksin bi de yol görüyorum bi yol gidebilirsin çok uzun değil bu yol
Ferah bi yol bu kadar gördüklerim sorun varsa soru cevap şeklinde bakabilirim

X