Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
PhotoPictureResizer_170126_010933874-747x1328.jpg PhotoPictureResizer_170126_011107383-747x1328.jpg 20170126_010419-1-414x753.jpg PhotoPictureResizer_170126_010933874-747x1328.jpg
Kizlar selam benimde fal yukarda bakarmisiniz ?Kahve falima bakanin bende falina bakacagim .:).

Eklentiler

• 20170126_151843_HDR.jpg
    20170126_151843_HDR.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 22
  • 20170126_151901.jpg
    20170126_151901.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 20
  • 20170126_151908.jpg
    20170126_151908.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 31
  • 20170126_151916.jpg
    20170126_151916.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 36
  • 20170126_151923_HDR.jpg
    20170126_151923_HDR.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 20
  • 20170126_152009.jpg
    20170126_152009.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 26
Kizlar selam benimde fal yukarda bakarmisiniz ?Kahve falima bakanin bende falina bakacagim .:).

Kocaman bir kazan çıkmış, altı yanıyor. İçinde her ne varsa bir güzel kaynıyor. İçine sıkıntılarınızı da bırakıyorsunuz yavaş yavaş. Büyük ölçüde ferahlama getiriyor bu kazan size. Bu imgesel bir şey hani kazan olmaz da başka bir şey olur ferahlamanız için size iyi gelecek şey.

Burda ana rahmine benzer bir şekil var. Hamilelik düşünen birisi olabilir veya bir kadın hastalığı yansımış olabilir. Bu şey iki kişi arasında sorunlara da yol açmış sanırım ancak yoluna giriyor aydınlık çıkmış.

Siz misiniz başkası mı bilemedim ancak karşılıklı bir çift çıkmış. Erkek diz çökmüş bir evlilik teklifi gibi bir şey görünüyor. Evliyseniz eşinizin size olan romantik bir planı var diyebiliriz :) yolunuz çok aydınlık çıkmış bu kişiyle.

Tabakta bariz bir kaplumbağa var. Kaplumbağaya evlilik derim ben. Hanenizden biri yuva kuruyor. Düşünceleri çok fazla nasıl olur diye, harika olur diyorum ben bu fala göre :)

Fincanın diğer tarafında şekil yok muydu? Yarısını çekmemişsiniz sanırım. Bu kadar görebildim

Canım çok teşekkürler valla ben ben bekarım umarım teklif banadır :)) Hayırlısı olsun ağzına sağlık seninkinede bakıyorum.

Canım senin falına baktığımda bu aralar biraz kafana bazı şeyleri taktığını ve kuruntu sıkıntı yaptığını görüyorum.Ama fincanın etrafı aydınlık yani sıkıntı yaptığın şeyler 2 vade içinde çözülecek.Kalabalık insanların olduğu bir yere gidiyorsunuz nu kişi sizin duygusal olarak birlikte olduğunuz kişi ya da eşiniz olabilir çok keyifli vakit geçicereksiniz yanlız bu ortamda negatif şekilde konuşan ve bakan gözlerde görüyorum bu insanlardan uzak durmanızı ve hayatınıza almamanızı öneriririm.Çünkü kıskanç ve kötü enerjili insanlar .Bunun dışında haneyi güzel gördüm beklediğiniz bir para ya da haber varsa yolda gelecek diye gözüküyor.Haneye şehir dışından misafir yada ziyaretçi gelebilir .Onlar gelince yine biraz koşturmanız olacak ama güzel.Genel olarak olumlu bir fal canınızı sıktığınız konu var bir tek olumsuz olan ama inanın o da kısa zamanda çözülecek.

Canım senin falına baktığımda bu aralar biraz kafana bazı şeyleri taktığını ve kuruntu sıkıntı yaptığını görüyorum.Ama fincanın etrafı aydınlık yani sıkıntı yaptığın şeyler 2 vade içinde çözülecek.Kalabalık insanların olduğu bir yere gidiyorsunuz nu kişi sizin duygusal olarak birlikte olduğunuz kişi ya da eşiniz olabilir çok keyifli vakit geçicereksiniz yanlız bu ortamda negatif şekilde konuşan ve bakan gözlerde görüyorum bu insanlardan uzak durmanızı ve hayatınıza almamanızı öneriririm.Çünkü kıskanç ve kötü enerjili insanlar .Bunun dışında haneyi güzel gördüm beklediğiniz bir para ya da haber varsa yolda gelecek diye gözüküyor.Haneye şehir dışından misafir yada ziyaretçi gelebilir .Onlar gelince yine biraz koşturmanız olacak ama güzel.Genel olarak olumlu bir fal canınızı sıktığınız konu var bir tek olumsuz olan ama inanın o da kısa zamanda çözülecek.

teşekkür ederim :)

hemen atabilirseniz bakarım

Bugün içmedim de. Şimdi tutmuş gibi olmazsam sizi 15 dk ya atarım . Ama yarın sitede olursanız yarın da yorumlayabilirsiniz benim için sıkıntı değil. Karşılıklı bakıyomuşunuz burda görddüğüm kadarıyla , yüzsüz olmak istemiyorum :)

Bugün içmedim de. Şimdi tutmuş gibi olmazsam sizi 15 dk ya atarım . Ama yarın sitede olursanız yarın da yorumlayabilirsiniz benim için sıkıntı değil. Karşılıklı bakıyomuşunuz burda görddüğüm kadarıyla , yüzsüz olmak istemiyorum :)

20 dakikaya kadar eşim gelecek eve. işim olmazsa bakarım ama söz veremem 15 dakika sonrası için. yarın tatile çıkıyorum :)
evet normalde karşılıksız bakmıyorum şu an işim yok :)
siz isterseniz gönderin yine de ama dediğim gibi eşim gelince bakamayabilirim. tek bilgisayar var evde, eşim gelince o alıyor bilgisayarı genellikle.

20 dakikaya kadar eşim gelecek eve. işim olmazsa bakarım ama söz veremem 15 dakika sonrası için. yarın tatile çıkıyorum :)
evet normalde karşılıksız bakmıyorum şu an işim yok :)
siz isterseniz gönderin yine de ama dediğim gibi eşim gelince bakamayabilirim. tek bilgisayar var evde, eşim gelince o alıyor bilgisayarı genellikle.
Yaptım içiyorum şimdi . Şans artık belki bugün bilgisayarı almaz eşiniz. :) ben de şans eseri gördüm bu topiği . Normalde telefon uygulamasına atıyorum :) Ağzım yana yana içiyorum :KK70:

afiyet olsun :) dikkat et fal için yakma kendini :) almazsa, söz bakıcam :)

İçtim , kapadım hemencecik soğusun da çekip atayım. Bu arada burda size bakanlar isabetli bakabiliyor mu ? En güzel yabancılar bakar sonuçta tanımıyoruz, hayatlarımızı seçimlerimiizi bilmiyor:) Tabiri caizse ipucu yok:)

İçtim , kapadım hemencecik soğusun da çekip atayım. Bu arada burda size bakanlar isabetli bakabiliyor mu ? En güzel yabancılar bakar sonuçta tanımıyoruz, hayatlarımızı seçimlerimiizi bilmiyor:) Tabiri caizse ipucu yok:)

bazen süper yorumlar geliyor bazen genel söylenen cümleler tutuyor sadece. zaten burdaki amaç illa tutturmak değil eğleniyoruz kendi aramızda, vakit geçiriyoruz, sıkıntımızı atıyoruz :)

bazen süper yorumlar geliyor bazen genel söylenen cümleler tutuyor sadece. zaten burdaki amaç illa tutturmak değil eğleniyoruz kendi aramızda, vakit geçiriyoruz, sıkıntımızı atıyoruz :)

Çok iyi olmuş o zaman böyle bişey düşünülüp de açılmış olması. Sosyal medyayı bu yönde kullanmak veya diğer konulardaki gibi fikir alışverişlerinde kullanmak her zaman iyidir. Tabi 'mantık çerçevesi'nde :) Hala sıcak fincan . Bu arada çalışıyor musunuz ?

Çok iyi olmuş o zaman böyle bişey düşünülüp de açılmış olması. Sosyal medyayı bu yönde kullanmak veya diğer konulardaki gibi fikir alışverişlerinde kullanmak her zaman iyidir. Tabi 'mantık çerçevesi'nde :) Hala sıcak fincan . Bu arada çalışıyor musunuz ?

:)
evet öğretmenim, 15 tatil malum evdeyim :) siz?

X