Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Tarot kartı olup yorumlayamıyorum diyenler. Açıyorum açıyorum ama sadece kartlara bakıyorum diyenler. Ah şunları birisi yorumlasa keşke diyenler. Bana mesaj atın sizi ihyâ edeyim. :kahve:

Tarot kartı olup yorumlayamıyorum diyenler. Açıyorum açıyorum ama sadece kartlara bakıyorum diyenler. Ah şunları birisi yorumlasa keşke diyenler. Bana mesaj atın sizi ihyâ edeyim. :kahve:

sen ne falı istersin canım?

Eklentiler

• 20170112_211400.jpg
    20170112_211400.jpg
    83 KB · Görüntüleme: 56
Kahve candır. Seninkinide hemen yorumluyorum.

Eklentiler

• IMG_5322.JPG
    IMG_5322.JPG
    42,8 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_5323.JPG
    IMG_5323.JPG
    43,8 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_5324.JPG
    IMG_5324.JPG
    42,5 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_5325.JPG
    IMG_5325.JPG
    42,8 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_5326.JPG
    IMG_5326.JPG
    52,8 KB · Görüntüleme: 32
sen ne falı istersin canım?
Kartların çok duygusal çıktı. Falında bir erkek var. Kova burcu olduğunu düşündüğüm bir erkek. Sana bir haber getiriyor. Sıkıntılı bir haber. Canını sıkacak bu erkek senin. Genç bir erkek olarak çıkmış. Ama bu haberin olumly bir yönü olacak evliliğinde. Yani eşini pozitif etkileyecek. Hani şer görünen de hayır vardır derler ya öyle.bir yere gidilmek isteniyor. Daha doğrusu gidilmiş ya da gidilmek üzere. Bir ayrılık çıkıyor. Biriyle bağlarınızı koparıyorsunuz sanki. Kartta bir kadın ve bir erkek gidiyor. Kılıç altılısı ama erkek gözü arkada kalmış. Görüyorsan. Eşin olduğuna yoruyorum. Eşinin aklı geride kalıyor. Ama bu ayrılık sayesinde aranız iyiyken daha da iyi olabilir. Çocuk var mı bilmiyorum ama bir çocuk düşünebilirsiniz. Kupa ası ve peşi sıra gelen kupa kraliçesi. Bunlar seni temsil eden kartlar. Duygusal olarak zirveye çıkacaksın diyeyim. Zaten seviliyorsun ama üstüne bir kat daha sevileceksin. Gerçekten tatmin olacağın bir döneme giriyorsun.maddi olarak bir sıkıntı çıkıyor. Bir süre bazı masraflar kısılacak olarak çıkmış. Aziz kartı ise sizi bu darboğazdan kurtaracak büyüğünüzü simgeliyor. Aileden biri baba, amca, belki de bir patron olabilir. Konum olarak iyi bir yerde çıkıyor. Saygı duyulan biri olarak çıkıyor. Eşinin parayla ilgili epey sıkıntısı var. Bir fırsatı mı kaçırmış bir şeyi mi reddetmii ne yapmışsa onu düşünüp duruyor. Ama asıl fırsatları görmüyor. Elinin altında daha iyileri var ama kafayı ona takmış gibi. Terfi durumu yada yükselme gibi bir şey olabilir. Eşinin konumu daha iyiye gidiyor. İş anlamında. Valla çok olumlu bir faldı. İnşallah gönlünd göre olur her şey

Kahve candır. Seninkinide hemen yorumluyorum.
İçine bir ferahlık bir rahatlama geliyor. Çok mutlu olacağın bir olay yaşayacaksın.

Uzun zamandır içinde tuttuğun çok büyük olmasa da canını sıkan bir durum varmış onu da çözüme ulaştıracaksın.

Beklediğin iki kişi var gibi görünüyor bu kişilerle de görüşmelerin olacak.

Çok güvendiğin biri güvenini sarsacak bir harekette bulunmuş ancak durumu toparlamaya çalışıyor. Arkadaşlığınız çok sağlam görünüyor bu sebeple konu kapanacak bir şekilde.

Teras gibi bir yer çıkmış. Bir evin terası gibi değil de düşün ki bir dağın tepesine teras yapmışlar. Öyle bir yerde biriyle birliktesin. Kafandaki her şeyi atıp anın keyfini sürüyorsun.

Arada kalacağın bir konu var. Senin için olumlu sonuçlar getirecekken aynı zamanda başkalarını üzecek bir durum görünüyor. Kendim mutlu olayım diye başkalarının üzüntüsüne de göz yumamıyorsun bu sebeple kararsızsın.

Şövalye gibi bir adam çıkmış. Karşısında o adamdan daha kısa ve hafif göbekli bir amca duruyor. Bu amcanın genç adama bir önerisi var. Genç adam amcayı dinlememekte kararlı dimdik durmuş ancak amcayı dinlemesi daha hayırlı gibi görünüyor. Amcanın kötü bir niyeti yok.

Bir anahtarla ilgili duan var sanki. Bu anahtara sahip olabilmen için biraz cesaretli olman gerekiyor. Risk almalısın denemelisin.

Canım bir kadınla bir erkek çıkmış. Eşin ve sen olabilirsiniz, başkası da olabilir ama ben siz diye devam ediyorum yorumuma. Erkeğin bir kadınla ilgili bir sıkıntısı var. Akrabalarından biri falan olabilir. İkiniz de çok kafayı takıyorsunuz bu duruma. Eşin daha fazla üzülüyor elinden de bir şey gelmiyor. Sen ona çok destek oluyorsun.

Eşin için yapmayacağın şey yok gibi duruyor. Nasıl desem hani bir şey olsa biri bir şey dese falan aslan gibi üzerine atayıp pençelerini geçirebilirsin o an o kişiye. Kimseye hiçbir konuda pabuç bırakmıyorsun.

Canım kozasından yeni çıkmış bir kelebek var. Seni harika bir yenilik güzel bir olay bekliyor. Çok uzak bir zmanda değil bu. Kısmetle geliyor.

Aile içinde biraz karmaşa görünüyor. Bir erkek çok sinirlenmiş. Dışarıdan gelen etkiler görünüyor. Direk senin hanenle alakalı olmayabilir başkalarının sıkıntıları yansıyor olabilir hanenize.

Kartların çok duygusal çıktı. Falında bir erkek var. Kova burcu olduğunu düşündüğüm bir erkek. Sana bir haber getiriyor. Sıkıntılı bir haber. Canını sıkacak bu erkek senin. Genç bir erkek olarak çıkmış. Ama bu haberin olumly bir yönü olacak evliliğinde. Yani eşini pozitif etkileyecek. Hani şer görünen de hayır vardır derler ya öyle.bir yere gidilmek isteniyor. Daha doğrusu gidilmiş ya da gidilmek üzere. Bir ayrılık çıkıyor. Biriyle bağlarınızı koparıyorsunuz sanki. Kartta bir kadın ve bir erkek gidiyor. Kılıç altılısı ama erkek gözü arkada kalmış. Görüyorsan. Eşin olduğuna yoruyorum. Eşinin aklı geride kalıyor. Ama bu ayrılık sayesinde aranız iyiyken daha da iyi olabilir. Çocuk var mı bilmiyorum ama bir çocuk düşünebilirsiniz. Kupa ası ve peşi sıra gelen kupa kraliçesi. Bunlar seni temsil eden kartlar. Duygusal olarak zirveye çıkacaksın diyeyim. Zaten seviliyorsun ama üstüne bir kat daha sevileceksin. Gerçekten tatmin olacağın bir döneme giriyorsun.maddi olarak bir sıkıntı çıkıyor. Bir süre bazı masraflar kısılacak olarak çıkmış. Aziz kartı ise sizi bu darboğazdan kurtaracak büyüğünüzü simgeliyor. Aileden biri baba, amca, belki de bir patron olabilir. Konum olarak iyi bir yerde çıkıyor. Saygı duyulan biri olarak çıkıyor. Eşinin parayla ilgili epey sıkıntısı var. Bir fırsatı mı kaçırmış bir şeyi mi reddetmii ne yapmışsa onu düşünüp duruyor. Ama asıl fırsatları görmüyor. Elinin altında daha iyileri var ama kafayı ona takmış gibi. Terfi durumu yada yükselme gibi bir şey olabilir. Eşinin konumu daha iyiye gidiyor. İş anlamında. Valla çok olumlu bir faldı. İnşallah gönlünd göre olur her şey

büyükler maddi zarara sokmasa yeter, yardımları eksik kalsın :)
teşekkür ederim canım :)

Çok sağol canım ağzına sağlık. O güvendiğim kişi ile dediğin gibi oldu. Eşim içinde yapamayacağım şey yok. Kadınla ilgili sıkıntısı da annesi. Çok üzülüyor ona.

X