Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
ermiş düz
kupa dokuzkusu ters
kupa kraliçesi ters
para beşlisi ters
kader çarkı düz
kupa şövalyesi düz
para kralı düz
kılıç prensi ters
imparatoriçe düz
kupa altılısı düz
Şimdi ikiniz de akrep burcusunuz. Ama burada bir başak burcu erkek çıktı. Büyük birisi. Bu erkek yüzünden senin kafan karışıyor. Başak burcu değilse bile bu burcun özelliklerini taşıyan biri. Aranızı bozuyor nedense. Bu kişi yüzünden bir huxırduxluk yaşamış yada yaşamak üzeresiniz. Erkek arkadaşın olumlu görünüyor bu ilişkide ki seninle ciddi düşündüğü çıkıyor. Kader kartı ve peşi sıra gelen kupa şövalyesi bana bunu ifade ediyor. Kafasında planlar var fakat maddi engeller çıkıyor onun hayatında. Sanırım erkek arkadaşın işsiz yada işle alakalı çok sıkıntısa var. Ve yanlış anlama ama senin aklında bu başak burcu erkek çıkıyor. İlişki anlamında olmayabilir. Senin önünde görünüyor. Canını sıkıyor. Bu yüzden utanacaksın. Canım. Hani bu kişi size sıkıntı yarattığı için uyanacaksın. Fakat imparatoriçe kartı senin içindeki değişim olacak. Seçeceğin yol kupa erkeğinde akrep burcunda görünüyor. Başak burcu şu ara yoksa bile yakında karşına çıkabilir. Kafan karışmasın dikkat et. Akrep burcu ile yaşayacağın ilişki bana pozitif görünüyor. Bir de sana bir hediye gelecek. Kimden bilmiyorum ama bir hediye alacağın çıkıyor. Ve 8 vade süresinde evlilik yada ciddi adımların olacak. Fal bu kadar umarım beğenirsin.

teşekkürler. Başak erkeği yok aslında aklımınıda karıştıran biri yok. Tek aynı iş yerinde benimkini seven bir kız var o canımı sıkıyor. Çünkü hayal aleminde yaşayarak benimkinin onu sevebileceğini düşünüp hadsizce davranıyor. Ben akrebimden memnunum ya öküz olsada biraz:) O hediye almış hediyede odur Bugün görüşemedik veremedi. Yarına diye umut ediyorum (ailesinden zaman bulursa).

Yok erkek arkadaşının o kızla alakalı bir düşüncesi dahi yok. Önünüzde engel değil. Zaten o kızı önemsemiyor bile. Ama dediğim gibi toprak grubu bir erkek bu kişi size sıkıntı yaratabilir. Dediğim gibi illa ki duygusal anlamda olmayabilir. Bir büyükte olabilir. Abin baban gibi tabi o da çok zorlamayacak sizi. Güzek bir faldı bana göre.

Sağol canım ağzına sağlık. Yok falın güzeldi gerçekten ben genel yorum yaptım kafam o kıza takılı olduğu için. Benimki kıza ilgili zaten değil kız saçma sapan davranıyor, konuşuyor.Grursuz onursuz karaktersiz şekilde. Adam bunu reddettiği halde imalı konuşup ortalıkta yanlış anlamaları tavan. Bende sıkılıp bu durumdan benimkini darlıyorum da kafam gidiyor.Sen kahve içince bana yaz bakayım

babyster tatlım kahve falım burada. Yorumlamak istersen sevinirim.

Eklentiler

• IMG_4902.JPG
    47,3 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_4903.JPG
    44,9 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_4906.JPG
    44,6 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_4907.JPG
    50,2 KB · Görüntüleme: 28
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…